WP Job Manager Field Editor - en to ar_SA translation catalogue (585 entries)

en:  Field
ar_SA:  حقل

en:  Successfully Activated!
ar_SA:  تنشيط بنجاح!

en:  Successfully Deactivated!
ar_SA:  إلغاء تنشيط بنجاح!

en:  field group.  Please edit the existing field, or choose another meta key.<br /><small>Meta keys must be unique throughout your entire site.  As an example, you can't have the meta key <strong>job_date</strong> in both Job, and Company fields.</small>
ar_SA:  مجموعة الحقول.  الرجاء تحرير الحقل الموجود، أو اختيار مفتاح آخر ميتا. < br/> < الصغيرة > مفاتيح ميتا يجب أن تكون فريدة من نوعها في جميع أنحاء موقعك بالكامل.  على سبيل مثال، لا يمكن أن يكون ميتا الرئيسية <strong>job_date</strong> في كلا الحقلين الوظيفة، والشركة-</small>

en: "%s" check failed. Please try again.
ar_SA: فشل التحقق من "% s". الرجاء المحاولة مرة أخرى.

en: %1$s Field
ar_SA: % 1$ s الحقل

en: %1$s Fields
ar_SA: % 1$ s الحقول

en: %s Submit Page
ar_SA: صفحة إرسال % s

en: (optional)
ar_SA: (اختياري)

en: (right click and select Save As)
ar_SA: (انقر بالزر الأيمن واختر حفظ باسم)

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
ar_SA: <a href="%1$s"> الرجاء تنشيط مفتاح الترخيص الخاص بك</a> لتلقي التحديثات والدعم ل '% 2$ s'.

en: <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies">WordPress Taxonomy</a>
ar_SA: <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies"> تصنيف وورد</a>

en: <small>(optional)</small>
ar_SA: <small>(اختياري)</small>

en: <small>(required)</small>
ar_SA: <small>(مطلوب)</small>

en: <strong>(optional)</strong>
ar_SA: <strong>(اختياري)</strong>

en: <strong>ONLY</strong> set this value if you want to specify a custom meta key to save the value to!  Default value for this field should be blank/empty.
ar_SA: <strong>فقط</strong> تعيين هذه القيمة إذا كنت تريد تحديد مفتاح ميتا مخصصة لحفظ القيمة إلى!  يجب أن تكون القيمة الافتراضية لهذا الحقل فارغة/فارغ.

en: <strong>optional</strong>
ar_SA: <strong>اختياري</strong>

en: A URL for an image to show until the user plays or seeks. If not specified, the first frame of video will be used when it becomes available.
ar_SA: عنوان URL لصورة إظهار حتى المستخدم يلعب أو يسعى. إذا لم يكن محدداً، سيتم استخدام الإطار الأول من الفيديو عندما تصبح متوفرة.

en: A field group is required in order to save/edit/update fields, please contact support.
ar_SA: مجموعة حقل مطلوب من أجل حفظ/تحرير/تحديث الحقول، الرجاء الاتصال بالدعم.

en: A valid meta key is required!
ar_SA: مطلوب مفتاح تعريف صحيح!

en: A valid priority is required! Priority must be a numerical value.
ar_SA: مطلوب أولوية صالحة! الأولوية يجب أن تكون قيمة رقمية.

en: A valid type is required!
ar_SA: مطلوب نوع صحيح!

en: About
ar_SA: حول

en: Activate License
ar_SA: تنشيط الترخيص

en: Activated:
ar_SA: تنشيط:

en: Activating ...
ar_SA: تفعيل...

en: Add Another
ar_SA: إضافة آخر

en: Add New Field
ar_SA: إضافة حقل جديد

en: Add an HTML element wrap around each value that is output
ar_SA: إضافة HTML عنصر التفاف حول كل القيمة التي يتم إخراج

en: Add an HTML element wrap around entire output.
ar_SA: إضافة التفاف عنصر HTML حول مجمل.

en: Add any additional classes separated by spaces, only used for value wrapper element.
ar_SA: قم بإضافة أي دروس إضافية مفصولة بمسافات، تستخدم فقط لقيمة العنصر المجمع.

en: Admin
ar_SA: المشرف

en: Advanced
ar_SA: متقدم

en: Afrikaans
ar_SA: الأفريقانية

en: After %s fields
ar_SA: بعد الحقول % s

en: After Company Meta
ar_SA: بعد تعريف الشركة

en: After Job Meta
ar_SA: بعد تعريف الوظيفة

en: Ajax
ar_SA: أجاكس

en: All custom fields with translatable configuration values have been registered in string translation.
ar_SA: تم تسجيل كافة الحقول المخصصة مع قيم التكوين قابل للترجمة في ترجمة السلسلة.

en: All custom posts removed!
ar_SA: إزالة كافة وظائف مخصصة!

en: Allow Download
ar_SA: السماح بتحميل

en: Allow Download:
ar_SA: السماح بتحميل:

en: Allowed<br/><a href="%1$s" target="_blank">Mime Types</a><br/><small>NOT required</small>
ar_SA: يسمح <br/> <a href="%1$s" target="_blank"> أنواع Mime</a> <br/> <small>غير مطلوب</small>

en: Amharic
ar_SA: لغة أمهرية

en: Amount to increase each step when using spinner
ar_SA: المبلغ لزيادة كل خطوة عند استخدام زر الزيادة والنقصان

en: Append
ar_SA: إلحاق

en: Append value to use for field
ar_SA: قم بإلحاق قيمة لاستخدام لحقل

en: Arabic
ar_SA: العربية

en: Are you human?
ar_SA: هل أنت البشرية؟

en: Are you sure you want to disable
ar_SA: هل أنت متأكد من أنك تريد تعطيل

en: Are you sure you want to enable
ar_SA: هل أنت متأكد من أنك تريد تمكين

en: Are you sure you want to remove
ar_SA: هل أنت متأكد من أنك تريد إزالة

en: Are you sure?  This will remove ALL of your custom and customized field data!
ar_SA: هل أنت متأكد؟  سيؤدي هذا إلى إزالة كافة البيانات حقل مخصص والمخصصة الخاصة بك!

en: Armenian
ar_SA: الأرمينية

en: As Link URL Scheme
ar_SA: كنظام عنوان URL في الارتباط

en: Audio
ar_SA: الصوت

en: Auto (based on WordPress get_locale)
ar_SA: السيارات (استناداً إلى وورد get_locale)

en: Auto Paragraph
ar_SA: الفقرة السيارات

en: Auto Populate
ar_SA: تجميع السيارات

en: Auto Save
ar_SA: إنقاذ السيارات

en: Auto populate fields when adding listings via admin backend with value from the current admin user meta, or default value if admin user meta does not exist.
ar_SA: السيارات ملء الحقول عند إضافة إدخالات القوائم عن طريق المشرف الخلفية مع القيمة من التعريف المستخدم admin الحالية، أو القيمة الافتراضية إذا كان التعريف المستخدم admin غير موجود.

en: Automatically output on the Job/Resume listing.
ar_SA: الإخراج تلقائياً في قائمة الوظائف/السيرة الذاتية.

en: Azerbaijani
ar_SA: أذربيجان

en: Backup
ar_SA: النسخ الاحتياطي

en: Basque
ar_SA: الباسكية

en: Before Company Meta
ar_SA: قبل شركة ميتا

en: Before Job Meta
ar_SA: قبل الوظيفة الوصفية

en: Below you will find all of the fields that have been customized.  This includes newly created custom ones, as well as any default fields that have been customized.
ar_SA: أدناه سوف تجد كافة الحقول التي تم تخصيصها.  وهذا يشمل تلك المخصصة التي تم إنشاؤها حديثا، فضلا عن أي الحقول الافتراضية التي تم تخصيصها.

en: Bengali
ar_SA: البنغالية

en: Bottom of Job Description
ar_SA: أسفل وصف الوظيفة

en: Bottom of Job Listing
ar_SA: أسفل قائمة الوظائف

en: Bottom of Resume Listing
ar_SA: أسفل قائمة السيرة الذاتية

en: Bug Description
ar_SA: وصف الخطأ

en: Bug Details
ar_SA: تفاصيل الخطأ

en: Bug Report submitted succesfully!  Thank You!
ar_SA: يقدم تقرير الشوائب بنجاح!  شكرا!

en: Bulgarian
ar_SA: البلغارية

en: By default the
ar_SA: بشكل افتراضي

en: By default the light theme is used, changed this to dark if you wish to use the dark theme.
ar_SA: بشكل افتراضي، يستخدم موضوع الخفيفة، يتغير هذا إذا كان الظلام كنت ترغب في استخدام موضوع الظلام.

en: By default the normal size is used.  Change this to compact to show a smaller recaptcha.
ar_SA: بشكل افتراضي، يتم استخدام الحجم العادي.  تغيير هذا إلى ضغط لإظهار recaptcha أصغر.

en: By default when you deactivate this plugin it will also deactivate/unregister your API/License Key.  With this setting checked your license will not be deactivated when you deactivate the plugin.
ar_SA: بشكل افتراضي عندما قمت بإلغاء تنشيط هذا البرنامج المساعد أنه سيتم أيضا إلغاء تنشيط/إلغاء تسجيل "مفتاح" API/الترخيص الخاص بك.  باستخدام هذا الإعداد التحقق من الترخيص الخاص بك سوف لا يمكن إلغاء تنشيط عندما قمت بإلغاء تنشيط البرنامج المساعد.

en: By default, when using any field type that has options (Dropdown, Radio Buttons, Multi-Select), the <strong>value</strong> is saved to the listing, and that is what is output when using any of the built-in methods.  Enable this setting to output/return the Label/Caption instead of the value.
ar_SA: بشكل افتراضي، عند استخدام أي نوع حقل يحتوي على خيارات (القائمة المنسدلة، وأزرار الراديو، تحديد متعدد)، يتم حفظ <strong>القيمة</strong> إلى القائمة، وهذا هو ما الإخراج عند استخدام أي من الأساليب المضمنة.  تمكين هذا الإعداد الإخراج/إعادة التسمية/التسمية التوضيحية بدلاً من القيمة.

en: Cancel
ar_SA: إلغاء الأمر

en: Caption
ar_SA: التسمية التوضيحية

en: Caption:
ar_SA: التسمية التوضيحية:

en: Catalan
ar_SA: الكتالانية

en: Checkbox (Custom True/False Labels)
ar_SA: خانة الاختيار (True/False التسميات المخصصة)

en: Checkbox (Only show label if checked)
ar_SA: خانة الاختيار (فقط إظهار التسمية إذا راجعت)

en: Checkbox False
ar_SA: خانة الاختيار كاذبة

en: Checkbox False:
ar_SA: خانة الاختيار False:

en: Checkbox Output Options
ar_SA: خيارات الإخراج خانة الاختيار

en: Checkbox True
ar_SA: خانة الاختيار True

en: Checkbox True:
ar_SA: خانة الاختيار True:

en: Chinese (Hong Kong)
ar_SA: الصينية (هونج كونج)

en: Chinese (Simplified)
ar_SA: الصينية (المبسطة)

en: Chinese (Traditional)
ar_SA: الصينية (التقليدية)

en: Choose what you want the value to be output as.
ar_SA: اختر ما تريد القيمة يكون الإخراج كما.

en: Classes
ar_SA: فئات

en: Clear Selection
ar_SA: مسح التحديد

en: Click Here!
ar_SA: انقر هنا!

en: Click this button to pull all the field data and configuration via AJAX and display it below here.
ar_SA: انقر فوق هذا الزر لسحب جميع بيانات الحقل والتكوين عبر AJAX وعرضها أدناه هنا.

en: Click to show&hellip;
ar_SA: انقر لإظهار &hellip;

en: Close
ar_SA: قم بإغلاق

en: Compact
ar_SA: ضغط

en: Company
ar_SA: الشركة

en: Company Fields
ar_SA: حقول الشركة

en: Config
ar_SA: التهيئة

en: Configuration
ar_SA: التكوين

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
ar_SA: فشل الاتصال بخادم ترخيص مفتاح API-مسألة الخادم ممكن.

en: Create Backup!
ar_SA: إنشاء نسخة احتياطية!

en: Croatian
ar_SA: الكرواتية

en: Custom
ar_SA: مخصص

en: Custom <span class="count">(%s)</span> | Custom <span class="count">(%s)</span>
ar_SA[0]: مخصص <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[1]: مخصص <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[2]: مخصص <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[3]: مخصص <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[4]: مخصص <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[5]: مخصص <span class="count"> (% s)</span>

en: Custom Default Field
ar_SA: الحقل الافتراضي المخصص

en: Custom Field
ar_SA: حقل مخصص

en: Custom Format (set below)
ar_SA: تنسيق مخصص (مجموعة أدناه)

en: Custom Optional Label
ar_SA: تسمية اختيارية مخصصة

en: Custom Required Label
ar_SA: التسمية المطلوبة مخصصة

en: Custom Submit Button
ar_SA: الزر إرسال مخصص

en: Custom caption to use if checkbox field type is checked.
ar_SA: التسمية التوضيحية مخصص استخدام إذا تم تحديد خانة الاختيار نوع الحقل.

en: Custom caption to use if checkbox field type is not checked
ar_SA: التسمية التوضيحية مخصص استخدام إذا لم يتم تحديد خانة الاختيار نوع الحقل

en: Custom caption to use if checkbox field type is not checked.
ar_SA: التسمية التوضيحية مخصص استخدام إذا لم يتم تحديد خانة الاختيار نوع الحقل.

en: Czech
ar_SA: التشيكية

en: Danish
ar_SA: الدانماركية

en: Dark
ar_SA: الظلام

en: Date Display
ar_SA: عرض التاريخ

en: Date Save Custom Format
ar_SA: تاريخ حفظ تنسيق مخصص

en: Date Save Format
ar_SA: تاريخ حفظ تنسيق

en: Deactivate License
ar_SA: إلغاء تنشيط الترخيص

en: Deactivate the %s License?
ar_SA: إلغاء تنشيط الترخيص % s؟

en: Deactivating ...
ar_SA: إلغاء تنشيط...

en: Debug
ar_SA: التصحيح

en: Debug is <strong>ENABLED</strong>
ar_SA: التصحيح هو <strong>تمكين</strong>

en: Debug logging has been disabled.
ar_SA: تصحيح تم تعطيل تسجيل الدخول.

en: Debug logging has been enabled.
ar_SA: التصحيح قد تم تمكين التسجيل.

en: Default
ar_SA: الافتراضي

en: Default <span class="count">(%s)</span> | Default <span class="count">(%s)</span>
ar_SA[0]: الافتراضي <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[1]: الافتراضي <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[2]: الافتراضي <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[3]: الافتراضي <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[4]: الافتراضي <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[5]: الافتراضي <span class="count"> (% s)</span>

en: Default Field
ar_SA: الحقل الافتراضي

en: Default Selection
ar_SA: التحديد الافتراضي

en: Default is <code>div</code>
ar_SA: الإعداد الافتراضي <code>div</code>

en: Default is <code>strong</code>
ar_SA: القيمة الافتراضية <code>قوية</code>

en: Default value for logged in users.
ar_SA: القيمة الافتراضية لتسجيل المستخدمين.

en: Default value to use for field.
ar_SA: القيمة الافتراضية لاستخدامها للحقل.

en: Description
ar_SA: الوصف

en: Details
ar_SA: تفاصيل

en: Disable
ar_SA: تعطيل

en: Disable Field
ar_SA: تعطيل الحقل

en: Disable Force Debug
ar_SA: تعطيل التصحيح القوة

en: Disable this field and ... The APPLY NOW button will no longer show on listing, and the GeoMyWP plugin will not function correctly!
ar_SA: تعطيل هذا الحقل و... تطبيق الآن زر لن تظهر في القائمة، والبرنامج المساعد جيوميوب لن تعمل بشكل صحيح!

en: Disabled
ar_SA: ذوي

en: Disabled (%s) | Disabled (%s)
ar_SA[0]: معطل (% s)
ar_SA[1]: معطل (% s)
ar_SA[2]: معطل (% s)
ar_SA[3]: معطل (% s)
ar_SA[4]: معطل (% s)
ar_SA[5]: معطل (% s)

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
ar_SA[0]: ذوي <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[1]: ذوي <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[2]: ذوي <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[3]: ذوي <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[4]: ذوي <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[5]: ذوي <span class="count"> (% s)</span>

en: Disabled Field
ar_SA: حقل ذوي

[ctx: Disabled Field Status]
en: disabled
ar_SA: تعطيل

en: Disabled Option
ar_SA: خيار ذوي

en: Disabling this field will disable Geo location data, and could potentially cause problems, do so at your own risk!
ar_SA: تعطيل هذا الحقل سيتم تعطيل بيانات الموقع الجغرافي، ويمكن أن يحتمل أن يسبب مشاكل، القيام بذلك على مسؤوليتك الخاصة!

en: Dissmiss this notice
ar_SA: ديسميس هذا الإشعار

en: Do not automatically output the value
ar_SA: لا تلقائياً إلى إخراج القيمة

en: Done
ar_SA: عمله

en: Download The File
ar_SA: قم بتحميل الملف

en: Dropdown
ar_SA: القائمة المنسدلة

en: Dutch
ar_SA: الهولندية

en: Edit Field
ar_SA: تحرير حقل

en: Edit Field Options
ar_SA: تحرير خيارات الحقل

en: Education Fields
ar_SA: حقول التعليم

en: Email
ar_SA: البريد الإلكتروني

en: Email Address
ar_SA: عنوان البريد الإلكتروني

en: Enable
ar_SA: تمكين

en: Enable Bug Reporter
ar_SA: تمكن مراسل الشوائب

en: Enable Field
ar_SA: تمكين الحقل

en: Enable Force Debug
ar_SA: تمكين التصحيح القوة

en: Enable Post Meta Inspector
ar_SA: تمكين وظيفة المفتش ميتا

en: Enable the bug report icon in the top right corner to submit bug reports
ar_SA: تمكين رمز تقرير الشوائب في الزاوية اليمنى العليا تقديم تقارير الشوائب

en: Enable this option to automatically prepend <code>http://</code> if it does not exist, when using the output as Link feature.
ar_SA: تمكين هذا الخيار إلى prepend <code>http://</code> تلقائياً إذا كان غير موجود, عند استخدام الإخراج كميزة الارتباط.

en: Enable this option to output WP Editor fields by their priority, after all other fields have been output (recommended)
ar_SA: تمكين هذا الخيار لإخراج الفسفور الأبيض محرر الحقول حسب أولويتها، بعد كافة الحقول الأخرى قد تم إخراج (مستحسن)

en: Enable this to use the core WordPress <a href="%s" target="_blank"><code>date_i18n()</code></a> function to attempt translation/format of date based on locale. Default value is unchecked.
ar_SA: تمكين هذا لاستخدام الدالة <a href="%s" target="_blank"> <code>date_i18n()</code></a> وورد الأساسية لمحاولة ترجمة/تنسيق التاريخ استناداً إلى الإعدادات المحلية. القيمة الافتراضية دون رادع.

en: Enabled (%s) | Enabled (%s)
ar_SA[0]: تمكين (% s)
ar_SA[1]: تمكين (% s)
ar_SA[2]: تمكين (% s)
ar_SA[3]: تمكين (% s)
ar_SA[4]: تمكين (% s)
ar_SA[5]: تمكين (% s)

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
ar_SA[0]: تمكين <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[1]: تمكين <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[2]: تمكين <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[3]: تمكين <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[4]: تمكين <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[5]: تمكين <span class="count"> (% s)</span>

[ctx: Enabled Field Status]
en: enabled
ar_SA: تمكين

en: English (UK)
ar_SA: الإنكليزية (المملكة المتحدة)

en: English (US)
ar_SA: الإنجليزية (الولايات المتحدة)

en: Epoch Timestamp
ar_SA: عصر الطابع الزمني

en: Error
ar_SA: خطأ

en: Error converting get_locale()!
ar_SA: حدث خطأ أثناء تحويل get_locale()!

en: Error determining the plugin Product ID.
ar_SA: خطأ في تحديد البرنامج المساعد معرف المنتج.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
ar_SA: حدث خطأ أثناء سحب البريد الإلكتروني المقترن بمفتاح الترخيص من بيانات الخيار.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
ar_SA: حدث خطأ أثناء سحب معرف مثيل المقترنة بمفتاح الترخيص من بيانات الخيار.

en: Error pulling the license key from option data.
ar_SA: حدث خطأ أثناء سحب مفتاح الترخيص من بيانات الخيار.

en: Error!
ar_SA: خطأ!

en: Estonian
ar_SA: الإستونية

en: Experience Fields
ar_SA: ميادين الخبرة

en: Extension
ar_SA: ملحق

en: Extra Classes:
ar_SA: دروس إضافية:

en: FacetWP
ar_SA: فاسيتوب

en: False
ar_SA: كاذبة

en: Field Data
ar_SA: حقل البيانات

en: Field Editor
ar_SA: محرر الحقل

en: Field Editor Settings
ar_SA: إعدادات محرر الحقل

en: Field Meta Key:
ar_SA: حقل مفتاح ميتا:

en: Field added successfully!
ar_SA: حقل إضافة بنجاح!

en: Field configuration created, and disabled successfully!
ar_SA: ميدان التكوين التي تم إنشاؤها، وتعطيل بنجاح!

en: Field configuration created, and enabled successfully!
ar_SA: ميدان التكوين التي تم إنشاؤها، ومكنت بنجاح!

en: Field configuration created, and updated successfully!
ar_SA: ميدان التكوين التي تم إنشاؤها، وتحديث بنجاح!

en: Field configuration removed succesfully!
ar_SA: إزالة حقل التكوين بنجاح!

en: Field edited successfully!
ar_SA: حقل التعديل تم بنجاح!

en: Fields
ar_SA: الحقول

en: Fields Per Page
ar_SA: الحقول في الصفحة الواحدة

en: File Upload
ar_SA: تحميل الملف

en: Filipino
ar_SA: فيلبيني

en: Finnish
ar_SA: الفنلندية

en: For any fields that are set as WP-Editor field type, show in admin section as full WP Editor instead of TextArea.
ar_SA: لأي من الحقول التي تم تعيينها كنوع حقل الفسفور الأبيض--محرر، تظهر في المشرف على القسم كمحرر الفسفور الأبيض كامل بدلاً من ناحية النص.

en: Force Language
ar_SA: لغة القوة

en: Force Register String Translations
ar_SA: ترجمة سلسلة السجل القوة

en: French
ar_SA: الفرنسية

en: French (Canadian)
ar_SA: الفرنسية (الكندية)

en: Full ajax plugin to Disable, Create, or Modify all WP Job Manager Fields, with numerous other advanced features.
ar_SA: كامل البرنامج المساعد أياكس تعطيل أو إنشاء أو تعديل جميع حقول الفسفور الأبيض وظيفة مدير، مع العديد غيرها من الميزات المتقدمة.

en: Galician
ar_SA: الغاليشية

en: Generate Backup
ar_SA: إنشاء النسخ الاحتياطي

en: Generate and download a backup of all fields.
ar_SA: إنشاء وتحميل نسخة احتياطية من كافة المجالات.

en: Georgian
ar_SA: الجورجية

en: German
ar_SA: الألمانية

en: German (Austria)
ar_SA: الألمانية (النمسا)

en: German (Switzerland)
ar_SA: الألمانية (سويسرا)

en: Google reCAPTCHA auto-detects the user's language by default, enable this setting to use language returned by WordPress, or a custom language set below.
ar_SA: جوجل reCAPTCHA السيارات بالكشف عن اللغة للمستخدم بشكل افتراضي، تمكين هذا الإعداد لاستخدام اللغة التي يتم إرجاعها بواسطة وورد، أو لغة مخصصة أدناه.

en: Greek
ar_SA: اليونانية

en: Gujarati
ar_SA: الجوجاراتية

en: HTML
ar_SA: إتش تي أم ال

en: HTML5 Field Types
ar_SA: HTML5 أنواع الحقول

en: HTML5 Video
ar_SA: فيديو HTML5

en: Hebrew
ar_SA: العبرية

en: Hide notice
ar_SA: إخفاء الإشعار

en: Highest number will be the last field on the form, can include decimal.
ar_SA: عدد أعلى سوف يكون الحقل الأخير في النموذج، ويمكن أن تتضمن العلامة العشرية.

en: Hindi
ar_SA: الهندية

en: Hungarain
ar_SA: هونجارين

en: I understand, remove all data!
ar_SA: أنا أفهم، وإزالة كافة البيانات!

en: Icelandic
ar_SA: الأيسلندية

en: If enabled this field will not show on frontend.
ar_SA: إذا تم تمكين هذا الحقل لن تظهر على الواجهة.

en: If you change the meta key it will be saved as a new field!  You should NOT do this unless you know what your doing!
ar_SA: إذا قمت بتغيير مفتاح ميتا فإنه سيتم حفظ كحقل جديد!  يجب عدم القيام بذلك إلا إذا كنت تعرف ما تفعل الخاص بك!

en: If you continue receive this error, please submit a <a target="_blank" href="%s">support ticket</a>.
ar_SA: إذا كنت لا تزال تتلقى هذا الخطأ، الرجاء تقديم <a target="_blank" href="%s"> دعم التذاكر</a>.

en: If you want to edit this field, please click the <strong>Edit</strong> link from the list table.
ar_SA: إذا كنت ترغب في تحرير هذا الحقل، الرجاء انقر فوق الارتباط <strong>تحرير</strong> من قائمة الجدول.

en: If you want to use a specific caption for the link enter it above. Leave blank to use the URL as the caption.
ar_SA: إذا كنت تريد استخدام تسمية توضيحية محددة لإدخالها في الارتباط أعلاه. اترك المساحة فارغة لاستخدام URL كتسمية توضيحية.

en: Image
ar_SA: الصورة

en: Image Link
ar_SA: رابط الصورة

en: Images are used as the default reCAPTCHA verification, select Audio to change the default to audio. Visitors will still be able to use either audio or images, this setting sets the default type shown initially.
ar_SA: وتستخدم الصور كالتحقق reCAPTCHA الافتراضية، حدد الصوت لتغيير الإعداد الافتراضي للصوت. الزائرين وسوف لا يزال قادراً على استخدام الصوت أو الصور، وهذا الإعداد بتعيين النوع الافتراضي هو موضح في البداية.

en: Import Backup
ar_SA: استيراد النسخة الاحتياطية

en: Import Backup!
ar_SA: استيراد نسخة احتياطية!

en: Import a previously generated backup for custom fields.  This uses the default WordPress import feature, if you do not see a file upload after clicking this button, make sure to import using WordPress importer.
ar_SA: استيراد النسخ احتياطي التي تم إنشاؤها مسبقاً للحقول المخصصة.  هذا يستخدم الافتراضي استيراد وورد الميزة، إذا لم تكن تشاهد ملف تحميل بعد النقر فوق هذا الزر، تأكد من استيراد باستخدام وورد المستورد.

en: Indexing
ar_SA: الفهرسة

en: Indonesian
ar_SA: الإندونيسية

en: Installed Version:
ar_SA: الإصدار المثبت:

en: Invalid Email
ar_SA: بريد إلكتروني غير صالح

en: Italian
ar_SA: الإيطالية

en: Japanese
ar_SA: اليابانية

en: Job
ar_SA: الوظيفة

en: Job Meta End (after Date Posted)
ar_SA: نهاية ميتا الوظيفة (بعد تاريخ النشر)

en: Job Meta Start (before Job Type)
ar_SA: الوظيفة الوصفية ابدأ (قبل نوع الوظيفة)

en: Jobera Theme
ar_SA: موضوع جوبيرا

en: Jobs List Meta End
ar_SA: وظائف قائمة ميتا نهاية

en: Jobs List Meta Start
ar_SA: وظائف قائمة ميتا ابدأ

en: Kannada
ar_SA: الكندية

en: Key
ar_SA: مفتاح

en: Korean
ar_SA: الكورية

en: Label
ar_SA: التسمية

en: Label Wrapper
ar_SA: تسمية المجمع

en: Laothian
ar_SA: لاوثيان

en: Largest value allowed in field
ar_SA: أكبر قيمة مسموح بها في حقل

en: Latvian
ar_SA: اللاتفية

en: License
ar_SA: الترخيص

en: License Deactivate
ar_SA: قم بإلغاء تنشيط الترخيص

en: License Key
ar_SA: مفتاح الترخيص

en: Light
ar_SA: الضوء

en: Link
ar_SA: وصلة

en: Links Fields
ar_SA: يربط حقول

en: List After Header
ar_SA: قائمة بعد رأس

en: List Before Header
ar_SA: قائمة قبل رأس

en: List Footer
ar_SA: تذييل الصفحة قائمة

en: List Meta
ar_SA: ميتا القائمة

en: Listify Listing List
ar_SA: ليستيفي سرد قائمة

en: Listify Single Listing
ar_SA: ليستيفي قائمة واحدة

en: Listify Theme Widgets
ar_SA: ليستيفي موضوع القطع

en: Lithuanian
ar_SA: الليتوانية

en: Loading ...
ar_SA: تحميل...

en: Make sure you disable the Regions plugin (if you are using it) to prevent issues when disabling this field.
ar_SA: تأكد من تعطيل البرنامج المساعد المناطق (إذا كنت تستخدم) منع حدوث مشكلات عند تعطيل هذا الحقل.

en: Malay
ar_SA: الماليزية

en: Malayalam
ar_SA: المالايلامية

en: Marathi
ar_SA: الماراثية

en: Max Length
ar_SA: أقصى طول

en: Max Uploads
ar_SA: تحميل ماكس

en: Max amount of files that can be uploaded in this field
ar_SA: مبلغ الحد الأقصى من الملفات التي يمكن تحميلها في هذا الميدان

en: Max characters allowed in field, including spaces.
ar_SA: الحد الأقصى من الأحرف المسموح بها في الميدان، بما في ذلك المسافات.

en: Maximum
ar_SA: الحد الأقصى

en: Maximum file size: %s.
ar_SA: أقصى حجم للملف: % s.

en: Maximum files: %s.
ar_SA: الحد الأقصى للملفات: % s.

en: Meta End (after Date Posted)
ar_SA: نهاية ميتا (بعد تاريخ النشر)

en: Meta Key
ar_SA: مفتاح ميتا

en: Meta Key was not specified!
ar_SA: لم يتم تعيين "مفتاح ميتا"!

en: Meta Start (before Category)
ar_SA: ابدأ ميتا (قبل الفئة)

en: Meta keys can NOT have spaces in them, use an underscore instead! As an example, job shift should be job_shift.
ar_SA: يمكن مفاتيح ميتا لا ممنوع في نفوسهم، استخدام بتسطير أسفل السطر بدلاً من ذلك! وكمثال على ذلك، ينبغي أن تحول الوظيفة job_shift.

en: Minimum
ar_SA: الحد الأدنى

en: Mongolian
ar_SA: المنغولية

en: Multi-Select
ar_SA: تحديد متعدد

en: Multiple
ar_SA: متعددة

en: Multiple Candidate Photos
ar_SA: العديد من الصور المرشحة

en: My Link
ar_SA: بلدي صلة

en: MySQL DATETIME
ar_SA: التاريخ والوقت الخلية

en: Myles McNamara
ar_SA: مكنمارا مايلز

en: No
ar_SA: لا

en: No Value Field Types
ar_SA: لا أنواع حقل القيمة

en: No field data found!
ar_SA: لا توجد بيانات الحقل وجدت!

en: No fields to remove!  A button will appear here when there is field data you can remove.
ar_SA: لا توجد حقول إزالة!  سوف يظهر زر هنا عندما يكون هناك بيانات حقل يمكنك إزالة.

en: No results match
ar_SA: لا توجد نتائج مطابقة

en: None
ar_SA: لا شيء

en: Normal
ar_SA: عادي

en: Norwegian
ar_SA: النرويجية ‏

en: Older versions of this plugin saved option values for fields that do not require them. You can purge those values by clicking this button.
ar_SA: حفظ الإصدارات القديمة من هذا البرنامج المساعد الخيار قيم للحقول التي لا تتطلب منهم. يمكنك إزالة تلك القيم بواسطة النقر فوق هذا الزر.

en: Once Weekly
ar_SA: الأسبوعية مرة واحدة

en: Once you have renamed the directory, come back to the Plugins page to reactivate the plugin.  You will not lose any of your settings or configurations.
ar_SA: بمجرد أن قمت بإعادة تسمية الدليل، عد إلى صفحة الإضافات إعادة تنشيط البرنامج المساعد.  لن تفقد أي من الإعدادات أو التكوينات الخاصة بك.

en: Option Labels
ar_SA: الخيار تسميات

en: Option values can NOT contain the asterisk (*) or tilde (~) characters! Labels are allowed to have these characters, but values can not!
ar_SA: لا يمكن أن تحتوي على قيم الخيار العلامة النجمية (*) أو حرف التلدة (~)! تسميات مسموح بها لهذه الأحرف، ولكن قيم لا يمكن!

en: Optional
ar_SA: اختياري

en: Optional Field Label
ar_SA: تسمية حقل اختياري

en: Options
ar_SA: خيارات

en: Options are required for this field type!  Value IS required, label is optional.  If label is not provided the value will be used instead.
ar_SA: خيارات مطلوبة لنوع الحقل هذا!  القيمة المطلوبة، هو التسمية اختياري.  إذا لم ترد التسمية سيتم استخدام القيمة بدلاً من ذلك.

en: Options were purged from
ar_SA: تم إزالة خيارات من

en: Or you can
ar_SA: أو يمكنك

en: Origin
ar_SA: الأصل

en: Output
ar_SA: الإخراج

en: Output As
ar_SA: الإخراج

en: Output As:
ar_SA: إخراج:

en: Output Location
ar_SA: موقع الإخراج

en: Output Priority
ar_SA: أولوية الإنتاج

en: Output Show Label
ar_SA: الإخراج إظهار تسمية

en: Output Wrapper
ar_SA: إخراج برنامج التضمين

en: Output a custom/default field value from WP Job Manager Field Editor on any listing that supports widgets.
ar_SA: إخراج قيمة حقل مخصص/افتراضي من الفسفور الأبيض بين وظيفة مدير الحقل المحرر في أي قائمة من أن يدعم الحاجيات.

en: PHP Ymd | JS: yymmdd
ar_SA: بي إتش بي Ymd | شبيبة: yymmdd

en: PHP ymd | JS: ymmdd
ar_SA: بي إتش بي ymd | شبيبة: يممد

en: Packages
ar_SA: الحزم

en: Password Text Box
ar_SA: مربع نص كلمة المرور

en: Pattern
ar_SA: نمط

en: Persian
ar_SA: فارسي

en: Placeholder
ar_SA: العنصر النائب

en: Please describe the bug, how to replicate the bug, and any other details you can add.  Links to screenshots would be helpful as well.
ar_SA: يرجى وصف الخطأ، كيفية تكرار الخطأ، وأية تفاصيل أخرى يمكنك إضافة.  من المفيد كذلك ارتباطات إلى المزيد من الصور.

en: Please rename the directory from: <code>%1$s</code> to <code>%2$s</code>
ar_SA: الرجاء إعادة تسمية الدليل من: <code>% 1$ s</code> إلى <code>% 2$ s</code>

en: Please use the
ar_SA: الرجاء استخدام

en: Plugin Not Found
ar_SA: لم يتم العثور على البرنامج المساعد

en: Plugins
ar_SA: الإضافات

en: Polish
ar_SA: البولندية

en: Populate
ar_SA: ملء

en: Portuguese
ar_SA: البرتغالية

en: Portuguese (Brazil)
ar_SA: البرتغالية (البرازيل)

en: Portuguese (Portugal)
ar_SA: البرتغالية (البرتغال)

en: Post ID
ar_SA: معرف الوظيفة

en: Post Meta Inspector
ar_SA: وظيفة المفتش ميتا

en: Poster URL
ar_SA: URL ملصق

en: Poster URL:
ar_SA: ملصق URL:

en: Prepend value to use for field
ar_SA: Prepend القيمة لاستخدام لحقل

en: Preview &rarr;
ar_SA: معاينة &rarr;

en: Priority
ar_SA: أولوية

en: Purge Options
ar_SA: إزالة خيارات

en: Purge Options!
ar_SA: إزالة خيارات!

en: Radio Buttons
ar_SA: أزرار الراديو

en: Refresh
ar_SA: قم بتحديث

en: Remove
ar_SA: إزالة

en: Remove All
ar_SA: قم بإزالة كافة

en: Remove Field
ar_SA: إزالة حقل

en: Report a Bug
ar_SA: تقرير الشوائب

en: Require
ar_SA: تتطلب

en: Require specific packages to display this field
ar_SA: تتطلب مجموعات محددة لعرض هذا الحقل

en: Required
ar_SA: مطلوب

en: Required Field
ar_SA: حقل مطلوب

en: Required Field Label
ar_SA: تسمية الحقل المطلوب

en: Required to use reCAPTCHA, you can get one from <a href="%s" target="_blank">Google</a>.
ar_SA: مطلوبة لاستخدام reCAPTCHA، يمكنك الحصول على واحدة من <a href="%s" target="_blank"> جوجل</a>.

en: Resume
ar_SA: السيرة الذاتية

en: Resume Fields
ar_SA: استئناف الحقول

en: Resume Submit Page
ar_SA: الصفحة إرسال السيرة الذاتية

en: Romanian
ar_SA: الرومانية

en: Russian
ar_SA: الروسية

en: Save As
ar_SA: حفظ باسم

en: Save Field
ar_SA: حفظ الحقل

en: Save the value (except default) when a listing is submitted, to the user's meta.
ar_SA: حفظ القيمة (ما عدا الافتراضية) عند تقديم قائمة، إلى التعريف الخاص بالمستخدم.

en: Secret Key
ar_SA: المفتاح السري

en: Section Header
ar_SA: رأس المقطع

en: Select <strong>%1$s</strong> to force the widget to render in the language returned by <a href="%2$s" target="_blank"><code>get_locale()</code></a>, which will be converted to a <a href="%4$s" target="_blank">Google reCAPTCHA supported language</a>, which is <strong>(%5$s)</strong> for the current locale of <strong>(%3$s)</strong>.  Otherwise, select a specific language to force the reCAPTCHA to use.
ar_SA: تحديد <strong>% 1$ s</strong> إلى القوة القطعة تصدر باللغة التي يتم إرجاعها بواسطة <a href="%2$s" target="_blank"> <code>get_locale()</code></a>، التي سيتم تحويلها إلى <a href="%4$s" target="_blank"> reCAPTCHA جوجل دعم اللغة</a>، وهي <strong>(5% $s)</strong> للإعدادات المحلية الحالية من <strong>(% 3$ s)</strong>.  وبخلاف ذلك، حدد لغة معينة إلى reCAPTCHA استخدام القوة.

en: Select All
ar_SA: حدد كافة

en: Select Some Options
ar_SA: تحديد بعض الخيارات

en: Select packages you want this field to show for.  Require checkbox above must be enabled for this to work.
ar_SA: حدد الحزم التي تريدها هذا الحقل لإظهار.  تتطلب يجب أن يتم تمكين خانة الاختيار أعلاه لهذا العمل.

en: Select this checkbox to output the reCAPTCHA after the %s fields.  You should only need to do this if you have disabled all company fields, or prefer to have the reCAPTCHA above company fields.
ar_SA: حدد خانة الاختيار هذه لإخراج reCAPTCHA بعد الحقول % s.  وينبغي أن تحتاج فقط القيام بذلك إذا قمت بتعطيل كافة حقول الشركة، أو يفضل أن يكون في reCAPTCHA فوق حقول الشركة.

en: Select which field types you want to automatically add paragraphs to, when using one of the built-in output methods.
ar_SA: حدد حقل الأنواع التي تريدها تلقائياً إضافة فقرات إلى، عند استخدام أحد أساليب الإخراج المضمنة.

en: Serbian
ar_SA: الصربية

en: Set a specific height for oEmbed (in pixels), use only numbers do not include px.
ar_SA: تعيين ارتفاع معين ل oEmbed (بكسل)، استخدم فقط ولا تشمل الأرقام px.

en: Set a specific height for video (in pixels), use only numbers do not include px.
ar_SA: تعيين ارتفاع معين لاستخدام الفيديو (بكسل)، فقط ولا تشمل الأرقام px.

en: Set a specific width for oEmbed (in pixels), use only numbers do not include px.
ar_SA: تعيين عرض معين ل oEmbed (بكسل)، استخدم فقط ولا تشمل الأرقام px.

en: Set a specific width for video (in pixels), use only numbers do not include px.
ar_SA: تعيين عرض معين لاستخدام الفيديو (بكسل)، فقط ولا تشمل الأرقام px.

en: Short Bug Description ...
ar_SA: وصف الخطأ قصيرة...

en: Should be something unique and lowercase, like <code>job_pay</code>
ar_SA: ينبغي أن يكون شيئا فريداً وأحرف صغيرة، مثل <code>job_pay</code>

en: Show Field Data
ar_SA: إظهار بيانات الحقل

en: Show Label
ar_SA: إظهار التسمية

en: Show Label:
ar_SA: إظهار التسمية:

en: Show WP-Editor instead of TextArea
ar_SA: إظهار محرر الفسفور الأبيض بدلاً من جزء النص

en: Single Job Listing Above Logo
ar_SA: وظيفة واحدة فوق الشعار

en: Single Job Listing After
ar_SA: وظيفة واحدة من القائمة بعد

en: Single Job Listing Before
ar_SA: وظيفة واحدة من القائمة قبل

en: Single Job Listing Below Location Map
ar_SA: وظيفة واحدة أدناه خريطة الموقع

en: Single Job Listing Below Social Links
ar_SA: وظيفة واحدة أدناه الروابط الاجتماعية

en: Single Job Listing End
ar_SA: نهاية قائمة مهمة مفردة

en: Single Job Listing Start
ar_SA: وظيفة واحدة قائمة ابدأ

en: Single Listing Actions
ar_SA: إجراءات قائمة واحدة

en: Single Listing Below Location Map
ar_SA: واحد من القائمة أدناه خريطة الموقع

en: Single Listing Bottom of Author Widget
ar_SA: أسفل قائمة واحدة من القطعة مقدم البلاغ

en: Single Listing Bottom of Gallery Widget
ar_SA: أسفل قائمة واحدة من القطعة معرض

en: Single Listing Bottom of Main Content Widget
ar_SA: أسفل قائمة واحدة من القطعة المحتوى الرئيسي

en: Single Listing Bottom of Map Widget
ar_SA: أسفل قائمة واحدة من خريطة القطعة

en: Single Listing Bottom of Tags Widget
ar_SA: أسفل قائمة واحدة من العلامات القطعة

en: Single Listing Bottom of Video Widget
ar_SA: أسفل قائمة واحدة من القطعة الفيديو

en: Single Listing Meta
ar_SA: تعريف قائمة واحدة

en: Single Listing Top of Gallery Widget
ar_SA: أعلى قائمة واحدة من القطعة معرض

en: Single Listing Top of Hours Widget
ar_SA: واحد من القائمة أعلى من ساعات القطعة

en: Single Listing Top of Main Content Widget
ar_SA: أعلى قائمة واحدة من القطعة المحتوى الرئيسي

en: Single Listing Top of Map Widget
ar_SA: أعلى قائمة واحدة من خريطة القطعة

en: Single Listing Top of Tags Widget
ar_SA: أعلى قائمة واحدة من العلامات القطعة

en: Single Listing Top of Video Widget
ar_SA: أعلى قائمة واحدة من القطعة الفيديو

en: Single Resume Listing After
ar_SA: استئناف واحد من القائمة بعد

en: Single Resume Listing Before
ar_SA: استئناف واحد من القائمة قبل

en: Single Resume Listing End
ar_SA: نهاية سرد سيرة ذاتية واحدة

en: Single Resume Listing Start
ar_SA: سيرة ذاتية واحدة قائمة ابدأ

en: Sinhalese
ar_SA: اللغة السنهالية

en: Site Key
ar_SA: موقع المفتاح

en: Size
ar_SA: الحجم

en: Slovak
ar_SA: السلوفاكية

en: Slovenian
ar_SA: السلوفينية

en: Smallest value allowed in field
ar_SA: أصغر قيمة مسموح بها في حقل

en: Sorry, <code>%1$s</code> is not a valid WordPress MIME <strong>type</strong>! A list of the default ones can be found <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.<br />
ar_SA: عذراً، <code>% 1$ s</code> ليس <strong>نوع</strong> MIME وورد صالحة! قائمة الافتراضي منها ويمكن الاطلاع على <a href="%2$s" target="_blank"> هنا</a>. < br/>

en: Sorry, <code>%1$s</code> is not a valid WordPress MIME type <strong>extension</strong>! A list of the default ones can be found <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.<br />You <strong>must</strong> include at least one of the MIME type extensions. As example, for jpeg you can use <code>jpg</code> or <code>jpg|jpeg|jpe</code>, but you <strong>must</strong> include at least one, or the entire string.
ar_SA: آسف، <code>% 1$ s</code> ليست صالحة نوع MIME وورد <strong>ملحق</strong>! قائمة الافتراضي منها ويمكن الاطلاع على <a href="%2$s" target="_blank"> هنا</a>. < br/> لك <strong>يجب أن</strong> تتضمن على الأقل أحد ملحقات نوع MIME. كمثال، ل jpeg يمكنك استخدام <code>jpg</code> أو <code>jpg|jpeg|jpe</code>، ولكن يمكنك <strong>يجب أن</strong> تشتمل واحدة على الأقل، أو السلسلة بأكملها.

en: Sorry, that meta key already exists in the
ar_SA: عذراً، أن مفتاح التعريف موجود بالفعل في

en: Sorry, the taxonomy <code>%1$s</code> does not exists, please verify you are using the correct taxonomy slug
ar_SA: عذراً، لم يكن كذلك بالتصنيف <code>% 1$ s</code> موجود، الرجاء التحقق من استخدام سبيكة التصنيف الصحيح

en: Sorry, there was an error adding this field.  Unable to add new field.
ar_SA: عذراً، حدث خطأ أثناء إضافة هذا الحقل.  غير قادر على إضافة حقل جديد.

en: Sorry, there was an error disabling this field.  Unable to create new field configuration.
ar_SA: عذراً، حدث خطأ أثناء تعطيل هذا الحقل.  غير قادر على إنشاء تكوين جديد للحقل.

en: Sorry, there was an error enabling this field.  Unable to create new field configuration.
ar_SA: عذراً، حدث خطأ أثناء تمكين هذا الحقل.  غير قادر على إنشاء تكوين جديد للحقل.

en: Sorry, there was an error updating this field.  Unable to create new field configuration.
ar_SA: عذراً، حدث خطأ في تحديث هذا الحقل.  غير قادر على إنشاء تكوين جديد للحقل.

en: Sorry, you can only remove a default field configuration, not the actual field itself, if you want to remove it from the form, please use disable.
ar_SA: عذراً، يمكنك فقط إزالة تكوين حقل افتراضي، لا الحقل الفعلي نفسه، إذا كنت ترغب في إزالته من النموذج، الرجاء استخدام تعطيل.

en: Sorry, your browser doesn't support embedded videos, you should upgrade to a modern browser.
ar_SA: آسف, المستعرض الخاص بك لا يدعم ملفات الفيديو جزءا لا يتجزأ، فيجب الترقية إلى مستعرض حديثة.

en: Spaces are not allowed in this field!
ar_SA: لا يسمح بالفراغات في هذا المجال!

en: Spanish
ar_SA: الإسبانية

en: Spanish (Latin America)
ar_SA: الإسبانية (أمريكا اللاتينية)

en: Specify an HTML element wrapper for each value output, such as <strong>div</strong>. Do not include brackets. For list use <code>li</code>.  Default is <code>div</code>.
ar_SA: حدد أزار عنصر HTML لكل ناتج القيمة، مثل <strong>div</strong>. لا تقم بتضمين الأقواس. لاستخدام قائمة <code>لي</code>.  الإعداد الافتراضي <code>div</code>.

en: Specify an HTML element wrapper for entire output, such as <strong>div</strong>, or <strong>ul</strong>. Do not include brackets. Default is <code>div</code>.
ar_SA: تحديد مجمع عنصر HTML لإخراج كامل، مثل <strong>div</strong> أو <strong>إبري</strong>. لا تقم بتضمين الأقواس. الإعداد الافتراضي <code>div</code>.

en: Specify an HTML element wrapper for the label, such as <strong>h3</strong>, or <strong>strong</strong>. Do not include brackets, only the type of element. Default is <code>strong</code>
ar_SA: تحديد مجمع عنصر HTML للتسمية، مثل <strong>h3</strong> أو <strong>قوية</strong>. لا تقم بتضمين الأقواس، فقط نوع العنصر. القيمة الافتراضية <code>قوية</code>

en: Specify the <strong>USER</strong> meta key to auto populate this field from if it exists (and user is logged in).  If meta key is set and meta exists for user, it will take priority over default value.<br /><br />If using a meta key from WPJM or WPRM you <strong>must</strong> prepend it with an underscore.  <i>As example, company_website would be <code>_company_website</code></i>
ar_SA: تحديد مفتاح التعريف <strong>المستخدم</strong> لصناعة السيارات ملء هذا الحقل من إذا كان موجوداً (والمستخدم بتسجيل الدخول).  إذا تم تعيين المفتاح ميتا وميتا موجودة لمستخدم، ستأخذ الأولوية على القيمة الافتراضية. < br/> < br/> إذا كان ميتا استخدام المفتاح من وبجم أو وبرم الذي <strong>يجب أن</strong> prepend مع تسطير أسفل السطر.  <i>كمثال، سيكون company_website <code>_company_website</code></i>

en: Standard Field Types
ar_SA: أنواع الحقول القياسية

en: Standard Value Output (Regular text)
ar_SA: قيمة الإخراج القياسي (نص عادي)

en: Status
ar_SA: مركز

en: Step
ar_SA: الخطوة

en: String Translation
ar_SA: ترجمة السلسلة

en: Submit Button Caption
ar_SA: يقدم التسمية التوضيحية للزر

en: Succesfully disabled
ar_SA: تعطيل بنجاح

en: Succesfully enabled
ar_SA: تمكين بنجاح

en: Success
ar_SA: النجاح

en: Support
ar_SA: الدعم

en: Swahili
ar_SA: السواحلية

en: Swedish
ar_SA: السويدية

en: Tamil
ar_SA: التاميلية

en: Taxonomy
ar_SA: التصنيف

en: Taxonomy Checklist
ar_SA: قائمة التصنيف

en: Taxonomy Dropdown
ar_SA: القائمة المنسدلة للتصنيف

en: Taxonomy Field Types
ar_SA: تصنيف أنواع الحقول

en: Taxonomy Multi-Select Dropdown
ar_SA: تصنيف متعدد حدد القائمة المنسدلة

en: Telugu
ar_SA: التيلوغية

en: Text Area
ar_SA: مساحة النص

en: Text Box
ar_SA: مربع نص

en: Textbox, WP-Editor, Dropdown, Upload, etc.
ar_SA: القائمة المنسدلة لمربع نص، الفسفور الأبيض--محرر،، تحميل، إلخ.

en: Thai
ar_SA: التايلندية

en: The ONLY supported characters for meta keys are a-z (lowercase), 0-9 (numbers), and _ (underscores, in place of space) for meta keys!<br />Do <strong>NOT</strong> use any other characters or you will have issues!
ar_SA: فقط دعم الأحرف لمفاتيح ميتا, a-z 0-9 (صغيرة)، (أرقام)، و _ (يؤكد، بدلاً من الفضاء) لمفاتيح ميتا! < br/> <strong>لا تستخدم أية أحرف أخرى</strong> أو سيكون لديك القضايا!

en: The activated copy of the %1$s plugin, is installed in the incorrect directory, the directory should match <code>%2$s</code>.
ar_SA: تنشيط نسخة البرنامج المساعد % 1$ s، يتم تثبيت في الدليل غير صحيحة، يجب أن تطابق الدليل <code>% 2$ s</code>.

en: The default button is <code>Preview &rarr;</code>, use <code>&amp;rarr;</code> for the arrow
ar_SA: الزر الافتراضي <code>معاينة &rarr;</code>، استخدم <code>&amp; رار؛</code> للسهم

en: The default fields below WILL include any custom configuration you have made to them.
ar_SA: سوف تشمل الحقول الافتراضية أدناه أي تكوين مخصص قمت بها إليها.

en: The email associated with your license key, this <strong>MUST</strong> match the email found on your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page.
ar_SA: هذا و <strong>يجب أن</strong> تطابق البريد الإلكتروني المقترنة بمفتاح الترخيص الخاص بك، البريد الإلكتروني العثور على صفحة <a href="%s" target="_blank"> الحساب الخاص بي</a>.

en: The license has been successfully deactivated locally, but please visit your sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page to verify this activation has been removed from our server.  There was an error automatically removing it, and chances are that is because it was already removed via your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page already..
ar_SA: الترخيص قد تم بنجاح إلغاء تنشيط محلياً، ولكن يرجى زيارة صفحة الإضافات <a href="%s" target="_blank"> حسابي</a> سميليس للتحقق من هذا التنشيط قد أزيلت من الخادم الخاص بنا.  حدث خطأ أثناء إزالة تلقائياً، وهناك احتمالات أن يرجع إلى أن تمت إزالته مسبقاً عن طريق صفحة <a href="%s" target="_blank"> الحساب الخاص بي</a> الفعل...

en: The license key associated with the email above.
ar_SA: مفتاح الترخيص المقترن مع عنوان البريد الإلكتروني المذكور أعلاه.

en: The max allowed files is %2$s for %1$s
ar_SA: الملفات المسموح بها كحد أقصى هو % 2$ s ل % 1$ s

en: The max allowed files is %s
ar_SA: الملفات المسموح بها كحد أقصى هو % s

en: Theme
ar_SA: الموضوع

en: There are not any custom fields to add to string translation.  Please setup some custom fields.
ar_SA: لا توجد أية حقول مخصصة لإضافة إلى سلسلة الترجمة.  الرجاء إعداد بعض الحقول المخصصة.

en: There are not any fields that need options purged.
ar_SA: لا توجد أي الحقول التي تحتاج إلى إزالة الخيارات.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
ar_SA: هناك يتوفر إصدار جديد من % 1$ s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> عرض الإصدار % 3$ s التفاصيل</a> أو <a href="%4$s"> التحديث الآن</a>.

en: There was an error submitting your bug report, please try again later.
ar_SA: حدث خطأ أثناء تقديم التقرير الشوائب الخاص بك، الرجاء المحاولة مرة أخرى لاحقاً.

en: This box must be checked to enable auto populate.
ar_SA: يجب أن يكون اختيار هذا المربع لتمكين التلقائي ملء.

en: This field MUST be a number/integer.  Decimals are allowed.
ar_SA: يجب أن يكون هذا الحقل عدد رقم/صحيح.  يتم السماح بالأرقام العشرية.

en: This field can not be changed to optional as it is required for core functionality of WP Job Manager
ar_SA: هذا الحقل لا يمكن أن تتغير باختياري كما مطلوب للوظيفة الأساسية للفسفور الأبيض وظيفة مدير

en: This field can not be disabled as it is required for core functionality of WP Job Manager
ar_SA: لا يتم تعطيل هذا الحقل كما مطلوب للوظيفة الأساسية للفسفور الأبيض وظيفة مدير

en: This field is required!
ar_SA: هذا الحقل مطلوب!

en: This is specifically for WPML or Polylang.  Only use this if you know you need to.  This will force loop through all custom fields and register all supported translatable values in string translation.
ar_SA: وهذا على وجه التحديد وبمل أو بوليلانج.  استخدم هذا فقط إذا كنت تعرف أن كنت بحاجة إلى.  سيفرض هذا حلقة عبر كافة الحقول المخصصة ودعم تسجيل جميع القيم القابلة للترجمة في ترجمة السلسلة.

en: This tab is kept here for compatibility purposes, and as a backup method for activation
ar_SA: هذا التبويب يتم الاحتفاظ هنا لأغراض التوافق، وكأسلوب النسخ احتياطي للتنشيط

en: This text you are reading.
ar_SA: هذا النص كنت تقرأ.

en: This value will be used as the label that shows next to the actual reCAPTCHA
ar_SA: سيتم استخدام هذه القيمة كالتسمية التي تظهر بجوار reCAPTCHA الفعلية

en: This will remove all custom and customized field data!
ar_SA: يؤدي هذا إلى إزالة كافة بيانات حقل مخصص ومخصصة!

en: Title
ar_SA: العنوان

en: Title:
ar_SA: العنوان:

en: Today
ar_SA: اليوم

en: Tooltip text and/or notice shown to user when field value does not validate.  Validation requires pattern field below to be set. If you do not see pattern field below the current field type does not support it.
ar_SA: نص تلميح الأدوات و/أو إشعار تظهر للمستخدم عند عدم التحقق من صحة قيمة الحقل.  يتطلب التحقق من صحة حقل نمط أدناه لتعيين. إذا لم تشاهد حقل نمط أسفل نوع الحقل الحالي لا يعتمد عليه.

en: Top of Resume Listing
ar_SA: أعلى قائمة السيرة الذاتية

en: Translations
ar_SA: الترجمات

en: True
ar_SA: صحيح

en: Turkish
ar_SA: التركية

en: Type
ar_SA: نوع

en: Ukrainian
ar_SA: الأوكرانية

en: Unable to determine correct job/resume/post ID!
ar_SA: غير قادر على تحديد الصحيح الوظيفة/استئناف/وظيفة معرف!

en: Unable to determine slug to deactivate license.
ar_SA: غير قادر على تحديد الارتفاع التقريبي لإلغاء الترخيص.

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
ar_SA: غير قادر على تحديد سبيكة، مفتاح الترخيص، و/أو البريد الإلكتروني لتنشيط الترخيص أو الاتصال بالدعم.

en: Unknown Error
ar_SA: خطأ غير معروف

en: Unknown Error! Refresh the page and try again.
ar_SA: خطأ غير معروف! قم بتحديث الصفحة وحاول مرة أخرى.

en: Urdu
ar_SA: الأوردية

en: Use Widget Style:
ar_SA: استخدام نمط القطعة:

en: Use a custom label for optional fields instead of required fields. HTML is supported. (default is optional)
ar_SA: استخدام بطاقة عنونة مخصصة لحقول اختيارية بدلاً من الحقول المطلوبة. ويدعم HTML. (الافتراضي اختياري)

en: Use a custom label for required fields instead of optional fields. HTML is supported.
ar_SA: استخدام بطاقة عنونة مخصصة للحقول المطلوبة بدلاً من الحقول الاختيارية. ويدعم HTML.

en: Use a custom value for the submit button (on initial submit page)
ar_SA: استخدام قيمة مخصصة لزر الإرسال (في صفحة الإرسال الأولى)

en: Use built-in Ajax uploader
ar_SA: استخدم المدمج Ajax رافع

en: Using the syntax
ar_SA: باستخدام بناء الجملة

en: Validate field value using JavaScript regular expressions.  Title (from above) will be used as notice when pattern does not match. (HTML5)
ar_SA: التحقق من صحة قيمة الحقل باستخدام التعبيرات العادية جافا سكريبت.  سيتم استخدام العنوان (من فوق) كما لاحظ عندما لا تتطابق مع النمط. (HTML5)

en: Value
ar_SA: القيمة

en: Value Only (No HTML)
ar_SA: القيمة فقط (لا إتش تي أم ال)

en: Value Wrapper
ar_SA: قيمة المجمع

en: Video Height
ar_SA: ارتفاع الفيديو

en: Video Width
ar_SA: عرض الفيديو

en: Vietnamese
ar_SA: الفيتنامية

en: View
ar_SA: طريقة العرض

en: View Field
ar_SA: عرض الحقل

en: Visibility
ar_SA: الرؤية

en: WP Editor
ar_SA: محرر الفسفور الأبيض

en: WP Editor at Bottom
ar_SA: محرر الفسفور الأبيض في الأسفل

en: WP Job Manager
ar_SA: الفسفور الأبيض بين وظيفة مدير

en: WP Job Manager <strong>MUST</strong> be installed and activated for WP Job Manager Field Editor to work!
ar_SA: الفسفور الأبيض بين وظيفة مدير <strong>يجب أن</strong> يتم تثبيتها وتفعيلها للفسفور الأبيض وظيفة مدير الميدان محرر للعمل!

en: WP Job Manager Field Editor
ar_SA: الفسفور الأبيض بين وظيفة مدير الميدان محرر

en: WP-Editor
ar_SA: الفسفور الأبيض--محرر

en: WPJM Custom Field
ar_SA: الحقل المخصص وبجم

en: WPJM Custom Fields
ar_SA: الحقول المخصصة وبجم

en: When using <em>WP Job Manager Field Editor</em> with the <em>Listify</em> theme it is <strong>strongly</strong> recommended that you use/check/enable the <a href="%s" target="_blank">Directory Submission Fields</a>
ar_SA: عند استخدام <em>الفسفور الأبيض وظيفة مدير الميدان محرر</em> مع موضوع <em>ليستيفي</em> <strong>بقوة</strong> أوصى بذلك يمكنك الاستخدام/الاختيار/تمكين <a href="%s" target="_blank"> الحقول تقديم الدليل</a>

en: Width of input field, in characters.
ar_SA: عرض حقل الإدخال، بالأحرف.

en: Will add a meta box at the bottom of each listing that shows all the meta and values associated with the listing.
ar_SA: سيتم إضافة ميتا مربع في الجزء السفلي من كل قائمة أن يظهر جميع ميتا والقيم المقترنة بالقائمة.

en: Will display a download link for browsers incompatible with HTML5 video.
ar_SA: سيتم عرض رابط تحميل للمتصفحات متوافق مع HTML5 الفيديو.

en: Will wrap the image in a link to the URL of the image.
ar_SA: سيتم التفاف الصورة في ارتباط إلى عنوان URL للصورة.

en: WordPress Action Hook
ar_SA: وورد عمل هوك

en: WordPress Date Format
ar_SA: تنسيق التاريخ وورد

en: Wrap Image with a Link to the URL:
ar_SA: التفاف الصورة مع ارتباط إلى عنوان URL:

en: Wrap Output
ar_SA: التفاف الإخراج

en: Wrap Output:
ar_SA: التفاف الإخراج:

en: Wrap Value
ar_SA: التفاف القيمة

en: Wrap Value:
ar_SA: التفاف القيمة:

en: Wrappers are HTML elements used to surround the output.  When specifying one, do not include brackets, only the type of element. All are optional, and if left blank the default will be used.
ar_SA: Wrappers عناصر HTML المستخدمة لتطويق الإخراج.  عند تحديد أحد، لا تتضمن الأقواس، فقط نوع العنصر. كلها اختيارية، وإذا ترك فارغاً سيتم استخدام القيمة الافتراضية.

en: Yes
ar_SA: نعم

en: Yes, allow
ar_SA: نعم، تسمح

en: Yes, force custom language (disables Google reCAPTCHA auto detection)
ar_SA: نعم، فرض لغة مخصصة (تعطيل الكشف التلقائي reCAPTCHA جوجل)

en: Yes, force reindex when adding or updating a field configuration
ar_SA: نعم، فرض reindex عند إضافة أو تحديث تكوين المجال

en: Yes, output/return the option Label/Caption instead of the value
ar_SA: نعم، إخراج/عودة خيار التسمية التوضيحية/بدلاً من القيمة

en: Yes, use <code>date_i18n()</code>
ar_SA: نعم، استخدم <code>date_i18n()</code>

en: You <strong>must</strong> include the correct MIME <strong>type</strong>! As example, for jpeg extension you <strong>must</strong> include the type that is <code>image/jpeg</code>.  These values can be found for all supported extensions <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
ar_SA: أنت <strong>يجب أن</strong> تشمل <strong>نوع</strong> MIME الصحيح! كمثال، لامتداد jpeg يمكنك <strong>يجب أن</strong> تشمل النوع الذي هو <code>صورة/jpeg</code>.  يمكن العثور على هذه القيم لكافة ملحقات المعتمدة <a href="%2$s" target="_blank"> هنا</a>.

en: You can also just <a href="%1$s">hide this notice</a>, but be warned, there may be issues due to using the incorrect plugin directory!
ar_SA: أنت يمكن أيضا فقط <a href="%1$s"> إخفاء هذا الإشعار</a>، ولكن حذر من أن يكون، قد تكون هناك مشكلات بسبب استخدام الدليل المساعد غير صحيحة!

en: You can find the directory located at: <br/> <code>%1$s</code>
ar_SA: يمكنك العثور على الدليل الموجود في: <br/> <code>% 1$ s</code>

en: You can not use a <a href="%s" target="_blank">WordPress Public Query Variable</a> as a meta key as it will cause the submit listing page to show a 404 error! Choose something different!
ar_SA: لا يمكنك استخدام <a href="%s" target="_blank"> ورد العامة متغير الاستعلام</a> كمفتاح ميتا كما أنها سوف تسبب الصفحة قائمة الإرسال لإظهار خطأ 404! اختر شيئا مختلفاً!

en: You can view, edit, or add user meta using my free open source <strong><a target="_blank" href="https://wordpress.org/plugins/user-meta-display/">User Meta Display</a></strong> plugin.
ar_SA: يمكنك عرض، تحرير، أو إضافة التعريف المستخدم باستخدام بلدي المساعد <strong><a target="_blank" href="https://wordpress.org/plugins/user-meta-display/"> عرض التعريف المستخدم</a></strong> الحرة والمفتوحة المصدر.

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
ar_SA: قمت بنجاح بتنشيط الترخيص % s، والآن سوف تكون قادرة على ترقية هذا البرنامج المساعد من خلال وورد تلقائياً عندما يتوفر تحديث.

en: You have successfully deactivated the %s license.
ar_SA: قد قمت بنجاح بإلغاء تنشيطه الترخيص % s.

en: Your Email
ar_SA: البريد الإلكتروني الخاص بك

en: Your server is using a <strong>VERY OLD, unsupported, and no longer maintained</strong> version of PHP, version %5$s. <a href="%1$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP 5.2 was about <strong>%2$s ago</strong>!! This means there may be bugs, and security vulnerabilities that have not, and will never be patched for this version of PHP!<br /><br />It is <strong>strongly</strong> recommended that you contact your web hosting provider and request to upgrade to PHP 5.4 or newer ... or <a href="%3$s">Hide this Notice Forever!</a> (but don't say I didn't warn you)<br/><br /><a href="%4$s" target="_blank">Contact me</a> for an exclusive sMyles Plugins customer promo code discount for any shared <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting packages!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada, and France.  Your site will run faster than it ever has, or your money back!
ar_SA: الخادم الخاص بك هو استخدام إصدار <strong>قديم جداً، غير معتمد، ولم يعد يحتفظ</strong> من بي إتش بي، على وشك الإصدار 5% $s. <a href="%1$s" target="_blank"> EOL (نهاية الحياة)</a> ل PHP 5.2% <strong>2$ s قبل</strong>!! وهذا يعني أنه قد يكون هناك الأخطاء والثغرات الأمنية التي قد لا، وسوف ابدأ أن تكون مصححة لهذا الإصدار من PHP! < br/> < br/> فمن <strong>المستحسن الاتصال الخاص بك استضافة المواقع موفر وطلب ترقية إلى 5.4 بي إتش بي أو أحدث..</strong> أو <a href="%3$s"> إخفاء هذا "الإشعار إلى الأبد"!</a> (ولكن لا أقول لم أكن أريد أن أقول لكم) <br/> < br/> <a href="%4$s" target="_blank"> الاتصال بي</a> لخصم رمز سميلس حصرية الإضافات العملاء العروض لأي مشاركة <strong>فرقة (محرك أقراص في الحالة الصلبة)</strong> استضافة الحزم!  مراكز البيانات في فلوريدا الولايات المتحدة الأمريكية، الولايات المتحدة الأمريكية أريزونا، مونتريال بكندا، وفرنسا.  سيتم تشغيل موقع الويب الخاص بك بشكل أسرع مما لديه من أي وقت مضى، أو المال الخاص بك!

en: Your server is using an <strong>OLD, unsupported, and no longer maintained</strong> version of PHP, version %5$s. <a href="%1$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP 5.3 was about <strong>%2$s ago</strong>!! This means there may be bugs, and security vulnerabilities that have not, and will never be patched for this version of PHP!<br /><br />It is <strong>strongly</strong> recommended that you contact your web hosting provider and request to upgrade to PHP 5.4 or newer ... or <a href="%3$s">Hide this Notice Forever!</a> (but don't say I didn't warn you)<br/><br /><a href="%4$s" target="_blank">Contact me</a> for an exclusive sMyles Plugins customer promo code discount for any shared <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting packages!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada, and France.  Your site will run faster than it ever has, or your money back!
ar_SA: الخادم الخاص بك هو استخدام نسخة <strong>قديمة وغير معتمد، ولم تعد صيانة</strong> بي، على وشك الإصدار 5% $s. <a href="%1$s" target="_blank"> EOL (نهاية الحياة)</a> ل PHP 5.3% <strong>2$ s قبل</strong>!! وهذا يعني أنه قد يكون هناك الأخطاء والثغرات الأمنية التي قد لا، وسوف ابدأ أن تكون مصححة لهذا الإصدار من PHP! < br/> < br/> فمن <strong>المستحسن الاتصال الخاص بك استضافة المواقع موفر وطلب ترقية إلى 5.4 بي إتش بي أو أحدث..</strong> أو <a href="%3$s"> إخفاء هذا "الإشعار إلى الأبد"!</a> (ولكن لا أقول لم أكن أريد أن أقول لكم) <br/> < br/> <a href="%4$s" target="_blank"> الاتصال بي</a> لخصم رمز سميليس حصرية الإضافات العملاء العروض لأي مشاركة <strong>فرقة (محرك أقراص في الحالة الصلبة)</strong> استضافة الحزم!  مراكز البيانات في فلوريدا الولايات المتحدة الأمريكية، الولايات المتحدة الأمريكية أريزونا، مونتريال بكندا، وفرنسا.  سيتم تشغيل موقع الويب الخاص بك بشكل أسرع مما لديه من أي وقت مضى، أو المال الخاص بك!

en: Zulu
ar_SA: الزولوية

en: description
ar_SA: الوصف

en: disable
ar_SA: تعطيل

en: field is a single upload.  Enable this option to allow changing this to multiple files, but be aware that there may be issues with the list in admin, etc.  Use at your own risk.
ar_SA: الحقل تحميل واحد.  تمكين هذا الخيار للسماح بتغيير هذا إلى عدة ملفات، ولكن انتبه إلى أنه قد تكون هناك مشكلات قائمة في الإدارة، وما إلى ذلك.  استخدام على مسؤوليتك الخاصة.

[ctx: fields]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ar_SA[0]: جميع <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[1]: جميع <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[2]: جميع <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[3]: جميع <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[4]: جميع <span class="count"> (% s)</span>
ar_SA[5]: جميع <span class="count"> (% s)</span>

en: fields:
ar_SA: الحقول:

en: label
ar_SA: التسمية

en: my-class my-class2
ar_SA: الفئة-بي بي-class2

en: my-class my-custom-class my-other-class
ar_SA: بي-فئة مخصصة بي بي-غيره-فئة

en: oEmbed (YouTube/Vimeo/SoundCloud etc)
ar_SA: oEmbed (يوتيوب/Vimeo/سوندكلود إلخ)

en: oEmbed Height
ar_SA: oEmbed الطول

en: oEmbed Width
ar_SA: oEmbed العرض

en: page to activate or deactivate your licenses.
ar_SA: الصفحة لتنشيط أو إلغاء تنشيط التراخيص الخاصة بك.

en: placeholder
ar_SA: العنصر النائب

en: priority
ar_SA: أولوية

en: remove
ar_SA: إزالة

en: required
ar_SA: مطلوب

en: sMyles Plugins Licensing
ar_SA: سميلس "ترخيص الإضافات"

en: strong
ar_SA: قوية

en: to be set as multiple file uploads
ar_SA: لتعيين ملف متعددة تحميل

en: type
ar_SA: نوع

en: value
ar_SA: القيمة
