WP Job Manager Field Editor - en to bg translation catalogue (584 entries)

en:  Field
bg:  Поле

en:  Successfully Activated!
bg:  Успешно активиран!

en:  Successfully Deactivated!
bg:  Успешно деактивира!

en:  field group.  Please edit the existing field, or choose another meta key.<br /><small>Meta keys must be unique throughout your entire site.  As an example, you can't have the meta key <strong>job_date</strong> in both Job, and Company fields.</small>
bg:  поле група.  Моля, редактиране на съществуващото поле, или изберете друг мета ключ. < br / > < малки > мета ключове трябва да бъдат уникални през целия ви сайт.  Като пример, не може да има мета ключови <strong>job_date</strong> в двете работа, и компания полета.</small>

en: "%s" check failed. Please try again.
bg: Неуспешна проверка за "%s". Моля, опитайте отново.

en: %1$s Field
bg: %1$ s поле

en: %1$s Fields
bg: %1$ s полета

en: %s Submit Page
bg: %s подаване страница

en: (optional)
bg: (по избор)

en: (right click and select Save As)
bg: (щракнете с десния бутон и изберете Запиши като)

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
bg: <a href="%1$s"> моля активирате своя лицензионен ключ</a> за да получавате актуализации и поддръжка за "%2$ s".

en: <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies">WordPress Taxonomy</a>
bg: <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies"> WordPress класификация</a>

en: <small>(optional)</small>
bg: <small>(по избор)</small>

en: <small>(required)</small>
bg: <small>(задължително)</small>

en: <strong>(optional)</strong>
bg: <strong>(по избор)</strong>

en: <strong>ONLY</strong> set this value if you want to specify a custom meta key to save the value to!  Default value for this field should be blank/empty.
bg: <strong>Само</strong> зададете тази стойност, ако искате да зададете потребителски мета ключ да запишете стойността!  Стойността по подразбиране за това поле трябва да бъде празно/празен.

en: <strong>optional</strong>
bg: <strong>по избор</strong>

en: A URL for an image to show until the user plays or seeks. If not specified, the first frame of video will be used when it becomes available.
bg: URL адрес на изображение да се покаже, докато потребителят изпълнява или се стреми. Ако не е указан, първата рамка на видео ще бъде използван, когато тя стане достъпна.

en: A field group is required in order to save/edit/update fields, please contact support.
bg: Поле група се изисква за да се Запиши/редактиране/Актуализирай полетата, обърнете се към поддръжката.

en: A valid meta key is required!
bg: Валиден ключ на мета се изисква!

en: A valid priority is required! Priority must be a numerical value.
bg: Изисква се валиден приоритет! Приоритет трябва да бъде числова стойност.

en: A valid type is required!
bg: Валиден тип се изисква!

en: About
bg: За

en: Activate License
bg: Активиране на лиценз

en: Activated:
bg: Активира:

en: Activating ...
bg: Активиране...

en: Add Another
bg: Добавяне на друг

en: Add New Field
bg: Добавяне на ново поле

en: Add an HTML element wrap around each value that is output
bg: Добавяне на HTML елемент обвивка около всяка стойност, която е готова продукция

en: Add an HTML element wrap around entire output.
bg: Добавяне на HTML елемент разгъната цялата продукция.

en: Add any additional classes separated by spaces, only used for value wrapper element.
bg: Добавете всякакви допълнителни категории, разделени с интервали, използва само за стойност обвиващ елемент.

en: Admin
bg: Администратор

en: Advanced
bg: Разширено

en: Afrikaans
bg: Африкаанс

en: After %s fields
bg: След полета за %s

en: After Company Meta
bg: След компания мета

en: After Job Meta
bg: След работа мета

en: Ajax
bg: Аякс

en: All custom fields with translatable configuration values have been registered in string translation.
bg: Всички потребителски полета с превежда конфигурационни стойности са били регистрирани в низ превод.

en: All custom posts removed!
bg: Всички потребителски мнения премахнати!

en: Allow Download
bg: Позволи изтегляне

en: Allow Download:
bg: Позволи изтегляне:

en: Allowed<br/><a href="%1$s" target="_blank">Mime Types</a><br/><small>NOT required</small>
bg: Позволено <br/> <a href="%1$s" target="_blank"> Mime типове</a> <br/> <small>не се изисква</small>

en: Amharic
bg: Амхарски

en: Amount to increase each step when using spinner
bg: Сума за увеличаване на всяка стъпка при използване на фабрика

en: Append
bg: Добавяне

en: Append value to use for field
bg: Добавяне на стойност да се използва за поле

en: Arabic
bg: Арабски

en: Are you human?
bg: Вие сте човек?

en: Are you sure you want to disable
bg: Наистина ли искате да забраните

en: Are you sure you want to enable
bg: Наистина ли искате да разрешите

en: Are you sure you want to remove
bg: Наистина ли искате да премахнете

en: Are you sure?  This will remove ALL of your custom and customized field data!
bg: Сигурни ли сте?  Това ще премахне всички ваши персонализирани и персонализирано поле данни!

en: Armenian
bg: Арменски

en: As Link URL Scheme
bg: Като връзка URL схема

en: Audio
bg: Аудио

en: Auto (based on WordPress get_locale)
bg: Автоматично (на базата на WordPress get_locale)

en: Auto Paragraph
bg: Авто абзац

en: Auto Populate
bg: Автоматично попълване

en: Auto Save
bg: Автоматично записване

en: Auto populate fields when adding listings via admin backend with value from the current admin user meta, or default value if admin user meta does not exist.
bg: Автоматично попълване полета при добавяне на обяви чрез администратор бекенда със стойност от текущия администратор потребител мета, или стойността по подразбиране, ако администратор потребител мета не съществува.

en: Automatically output on the Job/Resume listing.
bg: Автоматично изход на работа/Resume регистрация.

en: Azerbaijani
bg: Азербайджански

en: Backup
bg: Архивиране

en: Basque
bg: Баски

en: Before Company Meta
bg: Преди компания мета

en: Before Job Meta
bg: Преди работа мета

en: Below you will find all of the fields that have been customized.  This includes newly created custom ones, as well as any default fields that have been customized.
bg: По-долу ще намерите всички полета, които са персонализирани.  Това включва новосъздадения потребителски такива, както и всички полета по подразбиране, които са персонализирани.

en: Bengali
bg: Бенгалски

en: Bottom of Job Description
bg: Дъното на работа описание

en: Bottom of Job Listing
bg: Дъното на работа листинг

en: Bottom of Resume Listing
bg: Дъното на подновяване регистрация

en: Bug Description
bg: Бъг описание

en: Bug Details
bg: Бъг детайли

en: Bug Report submitted succesfully!  Thank You!
bg: Доклад за открит бъг представени успешно!  Благодаря!

en: Bulgarian
bg: Български

en: By default the
bg: По подразбиране

en: By default the light theme is used, changed this to dark if you wish to use the dark theme.
bg: По подразбиране се използва светлина тема, променя това до тъмно, ако искате да използвате тъмна тема.

en: By default the normal size is used.  Change this to compact to show a smaller recaptcha.
bg: По подразбиране се използва нормалния размер.  Промените в компактен да покаже по-малки recaptcha.

en: By default when you deactivate this plugin it will also deactivate/unregister your API/License Key.  With this setting checked your license will not be deactivated when you deactivate the plugin.
bg: По подразбиране когато деактивирате този плъгин то ще също дезактивирате/Дерегистриране на вашите API/позволително ключ.  С тази настройка проверява вашия лиценз не ще бъдат дезактивирани, когато деактивирате плъгин.

en: By default, when using any field type that has options (Dropdown, Radio Buttons, Multi-Select), the <strong>value</strong> is saved to the listing, and that is what is output when using any of the built-in methods.  Enable this setting to output/return the Label/Caption instead of the value.
bg: По подразбиране когато използвате всякакъв тип на поле, което има опции (падащо меню, радио бутони, мулти-изберете), <strong>стойността</strong> се записва в списък, и това е това, което е изход при използване на вградения методи.  Разрешете тази настройка за продукцията/връщане на етикета/надписа вместо стойността.

en: Cancel
bg: Отказ

en: Caption
bg: Надпис

en: Caption:
bg: Надпис:

en: Catalan
bg: Каталонски

en: Checkbox (Custom True/False Labels)
bg: Квадратче за отметка (по избор истина/неистина етикети)

en: Checkbox (Only show label if checked)
bg: Квадратче за отметка (само Покажи етикет ако проверява)

en: Checkbox False
bg: Квадратче за отметка фалшиви

en: Checkbox False:
bg: Квадратче за отметка фалшиви:

en: Checkbox Output Options
bg: Шах изход опции

en: Checkbox True
bg: Квадратче за отметка е вярно

en: Checkbox True:
bg: Квадратче за отметка е вярно:

en: Chinese (Hong Kong)
bg: Китайски (Хонконг)

en: Chinese (Simplified)
bg: Китайски (опростен)

en: Chinese (Traditional)
bg: Китайски (традиционен)

en: Choose what you want the value to be output as.
bg: Изберете какво искате стойността да бъде продукция като.

en: Classes
bg: Класове

en: Clear Selection
bg: Изчисти селекцията

en: Click Here!
bg: Щракнете тук!

en: Click this button to pull all the field data and configuration via AJAX and display it below here.
bg: Щракнете върху този бутон, за да дръпнете всички полета с данни и конфигурация чрез AJAX и го покажете по-долу тук.

en: Click to show&hellip;
bg: Щракнете, за да покаже &hellip;

en: Close
bg: Затвори

en: Compact
bg: Компактен

en: Company
bg: Компанията

en: Company Fields
bg: Полетата на компанията

en: Config
bg: Довереник

en: Configuration
bg: Конфигурация

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
bg: Неуспешна връзка към позволително ключ API сървъра - възможно сървър проблем.

en: Create Backup!
bg: Създаване на резервно копие!

en: Croatian
bg: Хърватски

en: Custom
bg: По избор

en: Custom <span class="count">(%s)</span> | Custom <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: По избор <span class="count"> (% s)</span>
bg[1]: По избор <span class="count"> (% s)</span>

en: Custom Default Field
bg: Поле по избор по подразбиране

en: Custom Field
bg: Поле по избор

en: Custom Format (set below)
bg: Потребителски формат (определени по-долу)

en: Custom Optional Label
bg: Персонализиран етикет по избор

en: Custom Required Label
bg: Потребителски искания етикет

en: Custom Submit Button
bg: Персонализирано подаване бутон

en: Custom caption to use if checkbox field type is checked.
bg: Потребителски надпис да се използва ако тип на поле за отметка в квадратчето е отметнато.

en: Custom caption to use if checkbox field type is not checked
bg: Потребителски надпис да се използва ако тип на поле за квадратче за отметка не е избрано

en: Custom caption to use if checkbox field type is not checked.
bg: Потребителски надпис да се използва ако тип на поле за отметка в квадратчето не е отметнато.

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Dark
bg: Тъмно

en: Date Display
bg: Дата на дисплея

en: Date Save Custom Format
bg: Дата на записване потребителски формат

en: Date Save Format
bg: Дата на записване формат

en: Deactivate License
bg: Дезактивиране на лиценз

en: Deactivate the %s License?
bg: Дезактивиране на %s лиценз?

en: Deactivating ...
bg: Дезактивирането на...

en: Debug
bg: Отстраняване на грешки

en: Debug is <strong>ENABLED</strong>
bg: Отстраняване на грешки е <strong>АКТИВИРАНО</strong>

en: Debug logging has been disabled.
bg: Debug регистриране е дезактивирана.

en: Debug logging has been enabled.
bg: Debug сеч е разрешен.

en: Default
bg: По подразбиране

en: Default <span class="count">(%s)</span> | Default <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: По подразбиране <span class="count"> (% s)</span>
bg[1]: По подразбиране <span class="count"> (% s)</span>

en: Default Field
bg: Поле по подразбиране

en: Default Selection
bg: Избор по подразбиране

en: Default is <code>div</code>
bg: По подразбиране е <code>div</code>

en: Default is <code>strong</code>
bg: По подразбиране е <code>силен</code>

en: Default value for logged in users.
bg: Стойността по подразбиране за регистрирани потребители.

en: Default value to use for field.
bg: Стойността по подразбиране за поле.

en: Description
bg: Описание

en: Details
bg: Детайли

en: Disable
bg: Правя неспособен

en: Disable Field
bg: Забраняване на поле

en: Disable Force Debug
bg: Правя неспособен сила Debug

en: Disable this field and ... The APPLY NOW button will no longer show on listing, and the GeoMyWP plugin will not function correctly!
bg: Забрани това поле and... ПРИЛОЖИ Сега копче ще не по-дълго шоу в списък, и GeoMyWP плъгин няма да функционира правилно!

en: Disabled
bg: Хора с

en: Disabled (%s) | Disabled (%s)
bg[0]: Хората с увреждания (%s)
bg[1]: Хората с увреждания (%s)

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: С увреждания <span class="count"> (% s)</span>
bg[1]: С увреждания <span class="count"> (% s)</span>

en: Disabled Field
bg: Хора с поле

[ctx: Disabled Field Status]
en: disabled
bg: забранен

en: Disabled Option
bg: Забранена опцията автоматична защита

en: Disabling this field will disable Geo location data, and could potentially cause problems, do so at your own risk!
bg: Забраняването на това поле ще забраните Гео местоположение данни и може потенциално причиняват проблеми, го направи на свой собствен риск!

en: Dissmiss this notice
bg: Dissmiss това обявление

en: Do not automatically output the value
bg: Автоматично продукция на стойност

en: Done
bg: Съставено

en: Download The File
bg: Изтегляне на файла

en: Dropdown
bg: Падащ списък

en: Dutch
bg: Холандски

en: Edit Field
bg: Редактиране на поле

en: Edit Field Options
bg: Редактиране на опции за поле

en: Education Fields
bg: Образование полета

en: Email
bg: Имейл

en: Email Address
bg: Имейл адрес

en: Enable
bg: Разреши

en: Enable Bug Reporter
bg: Разреши бъг репортер

en: Enable Field
bg: Разреши поле

en: Enable Force Debug
bg: Разрешаване Debug сила

en: Enable Post Meta Inspector
bg: Разреши пост Meta инспектор

en: Enable the bug report icon in the top right corner to submit bug reports
bg: Разреши бъг доклад иконата в горния десен ъгъл да представят доклади за грешки

en: Enable this option to automatically prepend <code>http://</code> if it does not exist, when using the output as Link feature.
bg: Разреши тази опция за автоматично добавя <code>http://</code>, ако тя не съществува, когато използвате изхода като връзка функция.

en: Enable this option to output WP Editor fields by their priority, after all other fields have been output (recommended)
bg: Разреши тази опция за изходни WP редактор полета от техния приоритет, след всички други полета са били продукция (препоръчва се)

en: Enable this to use the core WordPress <a href="%s" target="_blank"><code>date_i18n()</code></a> function to attempt translation/format of date based on locale. Default value is unchecked.
bg: Позволи това да се използва ядрото <a href="%s" target="_blank"> <code>date_i18n()</code></a> функция WordPress за да се опитате превод/формат на дата, въз основа на националност. Стойността по подразбиране е отметнато.

en: Enabled (%s) | Enabled (%s)
bg[0]: Разрешени (%s)
bg[1]: Разрешени (%s)

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Разрешени <span class="count"> (% s)</span>
bg[1]: Разрешени <span class="count"> (% s)</span>

[ctx: Enabled Field Status]
en: enabled
bg: разрешено

en: English (UK)
bg: Английски (Великобритания)

en: English (US)
bg: Английски (САЩ)

en: Epoch Timestamp
bg: Епохата клеймо

en: Error
bg: Грешка

en: Error converting get_locale()!
bg: Грешка при конвертиране на get_locale()!

en: Error determining the plugin Product ID.
bg: Грешка при определяне на приставката произведение ID.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
bg: Грешка дърпа имейл, свързани с лицензионен ключ от опцията данни.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
bg: Грешка при издърпване ИД на екземпляр, свързани с лицензионен ключ от опцията данни.

en: Error pulling the license key from option data.
bg: Грешка при издърпване на позволително ключ от опцията данни.

en: Error!
bg: Грешка!

en: Estonian
bg: Естонски

en: Experience Fields
bg: Опит полета

en: Extension
bg: Разширение

en: Extra Classes:
bg: Допълнителни класове:

en: False
bg: Фалшиви

en: Field Data
bg: Поле с данни

en: Field Editor
bg: Редактор на поле

en: Field Editor Settings
bg: Настройките на редактора поле

en: Field Meta Key:
bg: Поле Meta ключ:

en: Field added successfully!
bg: Успешно е добавено поле!

en: Field configuration created, and disabled successfully!
bg: Поле конфигурация създадени и успешно забранена!

en: Field configuration created, and enabled successfully!
bg: Областта конфигурация създаден и активирани успешно!

en: Field configuration created, and updated successfully!
bg: Поле конфигурация създадени и актуализирани успешно!

en: Field configuration removed succesfully!
bg: Областта конфигурация премахнати успешно!

en: Field edited successfully!
bg: Поле Редактирано успешно!

en: Fields
bg: Полета

en: Fields Per Page
bg: Полета на страница

en: File Upload
bg: Качване на файлове

en: Filipino
bg: Филипински

en: Finnish
bg: Финландски

en: For any fields that are set as WP-Editor field type, show in admin section as full WP Editor instead of TextArea.
bg: За всички полета, които са определени като WP-редактор поле тип Покажи в Админ раздел като пълен WP редактор вместо TextArea.

en: Force Language
bg: Сила език

en: Force Register String Translations
bg: Сила регистър низ преводи

en: French
bg: Френски

en: French (Canadian)
bg: Френски (Канада)

en: Full ajax plugin to Disable, Create, or Modify all WP Job Manager Fields, with numerous other advanced features.
bg: Пълен плъгин ajax да забраните, създаване или промяна на всички полета за WP работа мениджър, с множество други разширени функции.

en: Galician
bg: Галисийски

en: Generate Backup
bg: Генериране на архивиране

en: Generate and download a backup of all fields.
bg: Генериране и изтегляне на резервно копие на всички полета.

en: Georgian
bg: Грузински

en: German
bg: Немски

en: German (Austria)
bg: Немски (Австрия)

en: German (Switzerland)
bg: Немски (Швейцария)

en: Google reCAPTCHA auto-detects the user's language by default, enable this setting to use language returned by WordPress, or a custom language set below.
bg: Google reCAPTCHA автоматично открива на потребителя език по подразбиране, разрешете тази настройка да използва език, върнати от WordPress, или потребителски език по-долу.

en: Greek
bg: Гръцки

en: Gujarati
bg: Гуджарати

en: HTML5 Field Types
bg: HTML5 Типове полета

en: HTML5 Video
bg: HTML5 видео

en: Hebrew
bg: Иврит

en: Hide notice
bg: Скрий известие

en: Highest number will be the last field on the form, can include decimal.
bg: Най-голям брой ще бъде последното поле във формуляра, могат да включват десетично число.

en: Hindi
bg: Хинди

en: I understand, remove all data!
bg: Аз разбирам, премахнете всички данни!

en: Icelandic
bg: Исландски

en: If enabled this field will not show on frontend.
bg: Ако разрешено това поле няма да се показват в интерфейса.

en: If you change the meta key it will be saved as a new field!  You should NOT do this unless you know what your doing!
bg: Ако промените meta ключ, то ще бъде записан като ново поле!  НЕ трябва да правите това, ако не знаете какво правите!

en: If you continue receive this error, please submit a <a target="_blank" href="%s">support ticket</a>.
bg: Ако продължавате да получавате тази грешка, моля да представи <a target="_blank" href="%s"> билет подкрепа</a>.

en: If you want to edit this field, please click the <strong>Edit</strong> link from the list table.
bg: Ако искате да редактирате това поле, щракнете върху <strong>Редактиране на</strong> връзката от таблицата със списъка.

en: If you want to use a specific caption for the link enter it above. Leave blank to use the URL as the caption.
bg: Ако искате да използвате отделен надпис за връзката въведете го по-горе. Оставете празно, за да използвате URL като надпис.

en: Image
bg: Изображение

en: Image Link
bg: Връзка към изображение

en: Images are used as the default reCAPTCHA verification, select Audio to change the default to audio. Visitors will still be able to use either audio or images, this setting sets the default type shown initially.
bg: Изображенията се използват като по подразбиране reCAPTCHA проверка, изберете аудио да се промени по подразбиране на аудио. Посетителите все още ще можете да използвате изображения или аудио, тази настройка задава типа по подразбиране, показва първоначално.

en: Import Backup
bg: Внос архива

en: Import Backup!
bg: Внос архива!

en: Import a previously generated backup for custom fields.  This uses the default WordPress import feature, if you do not see a file upload after clicking this button, make sure to import using WordPress importer.
bg: Импортиране на предварително генерирани Архив за потребителски полета.  Това използва по подразбиране WordPress внос функция, ако не виждате файл качване след като щракнете върху този бутон, се уверете, че да импортирате, използвайки WordPress вносител.

en: Indexing
bg: Индексиране

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Installed Version:
bg: Инсталирана версия:

en: Invalid Email
bg: Невалиден имейл

en: Italian
bg: Италиански

en: Japanese
bg: Японски

en: Job
bg: Работа

en: Job Meta End (after Date Posted)
bg: Работа в мета края (след дата афиш)

en: Job Meta Start (before Job Type)
bg: Работа мета Начало (преди работа тип)

en: Jobera Theme
bg: Jobera тема

en: Jobs List Meta End
bg: Работа списък мета край

en: Jobs List Meta Start
bg: Работа списък мета Старт

en: Kannada
bg: Каннада

en: Key
bg: Ключ

en: Korean
bg: Корейски

en: Label
bg: Етикет

en: Label Wrapper
bg: Етикет обвивка

en: Largest value allowed in field
bg: Най-голямата стойност в поле

en: Latvian
bg: Латвийски

en: License
bg: Лиценз

en: License Deactivate
bg: Дезактивиране на лиценз

en: License Key
bg: Позволително ключ

en: Light
bg: Светлина

en: Link
bg: Връзка

en: Links Fields
bg: Връзки за полета

en: List After Header
bg: Списък след заглавка

en: List Before Header
bg: Списък преди заглавка

en: List Footer
bg: Списък на долен колонтитул

en: List Meta
bg: Списък мета

en: Listify Listing List
bg: Listify списък списък

en: Listify Single Listing
bg: Listify единствен списък

en: Listify Theme Widgets
bg: Listify тема джаджи

en: Lithuanian
bg: Литовски

en: Loading ...
bg: Зареждане...

en: Make sure you disable the Regions plugin (if you are using it) to prevent issues when disabling this field.
bg: Уверете се, че забраните на регионите плъгин (ако сте го използвате) да се предотвратят проблеми при блокирането на това поле.

en: Malay
bg: Малайски

en: Malayalam
bg: Малаялам

en: Marathi
bg: Маратхи

en: Max Length
bg: Макс дължина

en: Max Uploads
bg: Макс качени

en: Max amount of files that can be uploaded in this field
bg: Макс размера на файловете, които могат да бъдат качени в това поле

en: Max characters allowed in field, including spaces.
bg: Макс знака, позволени в поле, включително интервалите.

en: Maximum
bg: Максимално

en: Maximum file size: %s.
bg: Максимален размер на файла: %s.

en: Maximum files: %s.
bg: Максимална файлове: %s.

en: Meta End (after Date Posted)
bg: Мета край (след дата афиш)

en: Meta Key
bg: Meta ключ

en: Meta Key was not specified!
bg: Не е зададен meta ключ!

en: Meta Start (before Category)
bg: Мета Начало (преди категория)

en: Meta keys can NOT have spaces in them, use an underscore instead! As an example, job shift should be job_shift.
bg: Мета ключове не може да има пространства в тях, вместо това използвайте долна черта! Като пример проект промяна трябва да бъде job_shift.

en: Minimum
bg: Минимум

en: Mongolian
bg: Монголски

en: Multi-Select
bg: Многократен избор

en: Multiple
bg: Множество

en: Multiple Candidate Photos
bg: Няколко кандидат снимки

en: My Link
bg: Моята връзка

en: Myles McNamara
bg: Майлс Макнамара

en: No
bg: Не

en: No Value Field Types
bg: Няма стойност поле типове

en: No field data found!
bg: Няма намерени данни за поле!

en: No fields to remove!  A button will appear here when there is field data you can remove.
bg: Няма полета за премахване!  Бутон ще се появи тук, когато има данни за полетата, можете да премахнете.

en: No results match
bg: Няма резултати съвпадение

en: None
bg: Няма

en: Normal
bg: Нормален

en: Norwegian
bg: Норвежки

en: Older versions of this plugin saved option values for fields that do not require them. You can purge those values by clicking this button.
bg: По-стари версии на този плъгин записани опцията стойности за полетата, които не се нуждаят от тях. Можете може да чистка тези стойности, като щракнете върху този бутон.

en: Once Weekly
bg: Веднъж седмично

en: Once you have renamed the directory, come back to the Plugins page to reactivate the plugin.  You will not lose any of your settings or configurations.
bg: След като сте преименуван директорията, се върне към страницата на плъгини, за да активирате отново Plug-in.  Вие няма да изгубите някоя от вашите настройки и конфигурации.

en: Option Labels
bg: Избор на етикети

en: Option values can NOT contain the asterisk (*) or tilde (~) characters! Labels are allowed to have these characters, but values can not!
bg: Стойности на опциите не може да съдържа звездичка (*) или tilde (~) знаци! Етикетите могат да имат тези знаци, но стойностите не може!

en: Optional
bg: По избор

en: Optional Field Label
bg: Незадължително поле етикет

en: Options
bg: Опции

en: Options are required for this field type!  Value IS required, label is optional.  If label is not provided the value will be used instead.
bg: Опциите са необходими за този тип поле!  Стойност е изисквам, етикетът е незадължителен.  Ако етикетът не е предоставена, стойността ще се използва вместо това.

en: Options were purged from
bg: Опциите са прочистват от

en: Or you can
bg: Или можете да

en: Origin
bg: Произход

en: Output
bg: Изход

en: Output As
bg: Продукция, както и

en: Output As:
bg: Продукция, както и:

en: Output Location
bg: Изходно местоположение

en: Output Priority
bg: Изход приоритет

en: Output Show Label
bg: Покажи етикет с изход

en: Output Wrapper
bg: Изход обвивка

en: Output a custom/default field value from WP Job Manager Field Editor on any listing that supports widgets.
bg: Продукция на стойност на поле по избор/по подразбиране от WP работа мениджър поле редактор на всеки списък, който поддържа джунджурии.

en: PHP Ymd | JS: yymmdd
bg: PHP като ГМД | JS: ГГММДД

en: PHP ymd | JS: ymmdd
bg: PHP като ГМД | JS: ymmdd

en: Packages
bg: Пакети

en: Password Text Box
bg: Текстовото поле парола

en: Pattern
bg: Модел

en: Persian
bg: Персийски

en: Placeholder
bg: Контейнер

en: Please describe the bug, how to replicate the bug, and any other details you can add.  Links to screenshots would be helpful as well.
bg: Моля, опишете бъг, как да репликира бъг и всякакви други данни, можете да добавите.  Връзки към скрийншота би било полезно както извор.

en: Please rename the directory from: <code>%1$s</code> to <code>%2$s</code>
bg: Преименувайте на директория от: <code>%1$ s</code> до <code>%2$ s</code>

en: Please use the
bg: Моля, използвайте

en: Plugin Not Found
bg: Плъгин не е намерен

en: Plugins
bg: Плугинз

en: Polish
bg: Полски

en: Populate
bg: Населяват

en: Portuguese
bg: Португалски

en: Portuguese (Brazil)
bg: Португалски (Бразилия)

en: Portuguese (Portugal)
bg: Португалски (Португалия)

en: Post ID
bg: ИД на длъжност

en: Post Meta Inspector
bg: Пост Meta инспектор

en: Poster URL
bg: Плакат URL

en: Poster URL:
bg: Плакат URL:

en: Prepend
bg: Поставяне в началото

en: Prepend value to use for field
bg: Добавя стойност да се използва за поле

en: Preview &rarr;
bg: Визуализация на &rarr;

en: Priority
bg: Приоритет

en: Purge Options
bg: Чистка опции

en: Purge Options!
bg: Чистка опции!

en: Radio Buttons
bg: Радио бутони

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Remove
bg: Премахване на

en: Remove All
bg: Премахване на всички

en: Remove Field
bg: Премахване на поле

en: Report a Bug
bg: Докладвай за бъг

en: Require
bg: Изискват

en: Require specific packages to display this field
bg: Изискват специфични пакети за показване на това поле

en: Required
bg: Изисква

en: Required Field
bg: Задължително поле

en: Required Field Label
bg: Задължително поле етикет

en: Required to use reCAPTCHA, you can get one from <a href="%s" target="_blank">Google</a>.
bg: Изисква да използвате reCAPTCHA, можете да получите един от <a href="%s" target="_blank"> Google</a>.

en: Resume
bg: Възобнови

en: Resume Fields
bg: Възобнови полета

en: Resume Submit Page
bg: Възобнови подаване страница

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Save As
bg: Запиши като

en: Save Field
bg: Запишете поле

en: Save the value (except default) when a listing is submitted, to the user's meta.
bg: Запишете стойност (с изключение на (по подразбиране) когато се подава списък, към мета на потребителя.

en: Secret Key
bg: Таен ключ

en: Section Header
bg: Заглавката на секция

en: Select <strong>%1$s</strong> to force the widget to render in the language returned by <a href="%2$s" target="_blank"><code>get_locale()</code></a>, which will be converted to a <a href="%4$s" target="_blank">Google reCAPTCHA supported language</a>, which is <strong>(%5$s)</strong> for the current locale of <strong>(%3$s)</strong>.  Otherwise, select a specific language to force the reCAPTCHA to use.
bg: Изберете <strong>%1$ s</strong> да сила на джаджа за рендиране на езика, върната от <a href="%2$s" target="_blank"> <code>get_locale()</code></a>, които ще бъдат конвертирани в <a href="%4$s" target="_blank"> Google reCAPTCHA поддържа език</a>, който е <strong>(%5$ s)</strong> за текущия локал на <strong>(%3$ s)</strong>.  В противен случай изберете конкретен език да принуди reCAPTCHA да използва.

en: Select All
bg: Избери всички

en: Select Some Options
bg: Изберете някои опции

en: Select packages you want this field to show for.  Require checkbox above must be enabled for this to work.
bg: Изберете пакетите, които искате това поле да се покаже за.  Изисквам шах-горе трябва да са разрешени за тази работа.

en: Select this checkbox to output the reCAPTCHA after the %s fields.  You should only need to do this if you have disabled all company fields, or prefer to have the reCAPTCHA above company fields.
bg: Изберете това квадратче за извеждане reCAPTCHA след %s полета.  Вие трябва само трябва да направите това, ако сте забранили всички компания полета, или предпочитат да имат reCAPTCHA над полетата на компанията.

en: Select which field types you want to automatically add paragraphs to, when using one of the built-in output methods.
bg: Изберете кои поле вид, който искате да добавите автоматично параграфи към, когато използвате един от вградените продукция методи.

en: Serbian
bg: Сръбски

en: Set a specific height for oEmbed (in pixels), use only numbers do not include px.
bg: Задаване на определена височина за oEmbed (в пиксели), използвайте само цифри не включват px.

en: Set a specific height for video (in pixels), use only numbers do not include px.
bg: Зададете конкретна височина за видео (в пиксели), използвайте само цифри не включват px.

en: Set a specific width for oEmbed (in pixels), use only numbers do not include px.
bg: Постигането на конкретна ширина за oEmbed (в пиксели), използвайте само цифри не включват px.

en: Set a specific width for video (in pixels), use only numbers do not include px.
bg: Постигането на конкретна ширина за видео (в пиксели), използвайте само цифри не включват px.

en: Short Bug Description ...
bg: Описание на кратко бъг...

en: Should be something unique and lowercase, like <code>job_pay</code>
bg: Трябва да бъде нещо уникално и малки букви, като <code>job_pay</code>

en: Show Field Data
bg: Показване на поле за данни

en: Show Label
bg: Покажи етикет

en: Show Label:
bg: Покажи етикет:

en: Show WP-Editor instead of TextArea
bg: Покажи WP-редактор вместо TextArea

en: Single Job Listing Above Logo
bg: Единствен работа листинг над логото

en: Single Job Listing After
bg: Единствен работа регистрация след

en: Single Job Listing Before
bg: Единствен работа регистрация преди

en: Single Job Listing Below Location Map
bg: Единствен работа листинг-долу карта местоположение

en: Single Job Listing Below Social Links
bg: Единствен работа листинг-долу социални връзки

en: Single Job Listing End
bg: Единствен работа списък края

en: Single Job Listing Start
bg: Единствен работа листинг Старт

en: Single Listing Actions
bg: Единен списък действия

en: Single Listing Below Location Map
bg: Един листинг-долу карта местоположение

en: Single Listing Bottom of Author Widget
bg: Единен списък дъното на автора джаджа

en: Single Listing Bottom of Gallery Widget
bg: Единен списък дъното на джаджа Галерия

en: Single Listing Bottom of Main Content Widget
bg: Единен списък дъното на главното съдържание джаджа

en: Single Listing Bottom of Map Widget
bg: Единен списък дъното на картата джаджа

en: Single Listing Bottom of Tags Widget
bg: Единен списък дъното на тагове джаджа

en: Single Listing Bottom of Video Widget
bg: Единен списък дъното на видео джаджа

en: Single Listing Meta
bg: Единен списък мета

en: Single Listing Top of Gallery Widget
bg: Единен списък върха на джаджа Галерия

en: Single Listing Top of Hours Widget
bg: Един списък топ часа джаджа

en: Single Listing Top of Main Content Widget
bg: Един списък Топ на главното съдържание джаджа

en: Single Listing Top of Map Widget
bg: Един списък Топ на картата джаджа

en: Single Listing Top of Tags Widget
bg: Един списък Топ на тагове джаджа

en: Single Listing Top of Video Widget
bg: Един списък Топ на видео джаджа

en: Single Resume Listing After
bg: Едно възобновявам листинг след

en: Single Resume Listing Before
bg: Едно възобновявам списък преди

en: Single Resume Listing End
bg: Едно възобновявам списък края

en: Single Resume Listing Start
bg: Едно възобновявам листинг Старт

en: Sinhalese
bg: Шри Ланка

en: Site Key
bg: Сайт ключ

en: Size
bg: Размер

en: Slovak
bg: Словашки

en: Slovenian
bg: Словенски

en: Smallest value allowed in field
bg: Най-малката стойност в поле

en: Sorry, <code>%1$s</code> is not a valid WordPress MIME <strong>type</strong>! A list of the default ones can be found <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.<br />
bg: За съжаление <code>%1$ s</code> не е валиден WordPress MIME <strong>тип</strong>! Списък на по подразбиране, такива могат да бъдат намерени <a href="%2$s" target="_blank"> тук</a>. < br / >

en: Sorry, <code>%1$s</code> is not a valid WordPress MIME type <strong>extension</strong>! A list of the default ones can be found <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.<br />You <strong>must</strong> include at least one of the MIME type extensions. As example, for jpeg you can use <code>jpg</code> or <code>jpg|jpeg|jpe</code>, but you <strong>must</strong> include at least one, or the entire string.
bg: За съжаление <code>%1$ s</code> не е валидно WordPress MIME тип <strong>разширение</strong>! Списък на по подразбиране, такива могат да бъдат намерени <a href="%2$s" target="_blank"> тук</a>. < br / > <strong>трябва да</strong> включва поне един MIME тип разширения. Като пример за jpeg, можете да използвате <code>jpg</code> или <code>jpg|jpeg|jpe</code>, но вие <strong>трябва да</strong> включва поне една, или целият низ.

en: Sorry, that meta key already exists in the
bg: Съжалявам, че meta ключ вече съществува в

en: Sorry, the taxonomy <code>%1$s</code> does not exists, please verify you are using the correct taxonomy slug
bg: Съжалявам, класификация <code>%1$ s</code> не съществува, проверете дали използвате правилния класификация гола

en: Sorry, there was an error adding this field.  Unable to add new field.
bg: За съжаление, Възникна грешка при добавянето на това поле.  Не може да добавите ново поле.

en: Sorry, there was an error disabling this field.  Unable to create new field configuration.
bg: За съжаление, Възникна грешка при забраняването на това поле.  Не може да създадете ново поле конфигурация.

en: Sorry, there was an error enabling this field.  Unable to create new field configuration.
bg: За съжаление, Възникна грешка при разрешаването на това поле.  Не може да създадете ново поле конфигурация.

en: Sorry, there was an error updating this field.  Unable to create new field configuration.
bg: За съжаление, Възникна грешка при актуализиране на това поле.  Не може да създадете ново поле конфигурация.

en: Sorry, you can only remove a default field configuration, not the actual field itself, if you want to remove it from the form, please use disable.
bg: За съжаление, можете да премахнете конфигурацията по подразбиране поле не действителното поле, ако искате да премахнете го от формуляра, моля използвайте забрани.

en: Sorry, your browser doesn't support embedded videos, you should upgrade to a modern browser.
bg: За съжаление Вашият браузър не поддържа вградено видео, трябва да надстроите до модерен браузър.

en: Spaces are not allowed in this field!
bg: Интервалите не са позволени в това поле!

en: Spanish
bg: Испански

en: Spanish (Latin America)
bg: Испански (Латинска Америка)

en: Specify an HTML element wrapper for each value output, such as <strong>div</strong>. Do not include brackets. For list use <code>li</code>.  Default is <code>div</code>.
bg: Задайте HTML елемент обвивка за всяка стойност на продукцията, като <strong>div</strong>. Не включват скоби. За списък използвайте <code>li</code>.  По подразбиране е <code>div</code>.

en: Specify an HTML element wrapper for entire output, such as <strong>div</strong>, or <strong>ul</strong>. Do not include brackets. Default is <code>div</code>.
bg: Задайте HTML елемент обвивка за цялата продукция, като <strong>div</strong> или <strong>ул</strong>. Не включват скоби. По подразбиране е <code>div</code>.

en: Specify an HTML element wrapper for the label, such as <strong>h3</strong>, or <strong>strong</strong>. Do not include brackets, only the type of element. Default is <code>strong</code>
bg: Задайте HTML елемент обвивка за етикета, като <strong>h3</strong> и <strong>силен</strong>. Не включват скоби, само типа на елемента. По подразбиране е <code>силен</code>

en: Specify the <strong>USER</strong> meta key to auto populate this field from if it exists (and user is logged in).  If meta key is set and meta exists for user, it will take priority over default value.<br /><br />If using a meta key from WPJM or WPRM you <strong>must</strong> prepend it with an underscore.  <i>As example, company_website would be <code>_company_website</code></i>
bg: Задайте <strong>потребителски</strong> мета ключ за автоматично попълните това поле от ако то съществува (и потребителят е влязъл).  Ако meta ключ е поставям и мета съществува за потребител, то ще имат предимство пред по подразбиране стойност. < br / > < br / > Ако използвате meta ключ от WPJM или WPRM ти <strong>трябва да</strong> го добавя с подчертавка.  <i>Като пример company_website ще бъде <code>_company_website</code></i>

en: Standard Field Types
bg: Типове стандартен полета

en: Standard Value Output (Regular text)
bg: Стандартната стойност на продукцията (обикновен текст)

en: Status
bg: Статус

en: Step
bg: Стъпка

en: String Translation
bg: Низ превод

en: Submit Button Caption
bg: Подаване на бутон надпис

en: Succesfully disabled
bg: Успешно забранена

en: Succesfully enabled
bg: Успешно разрешени

en: Success
bg: Успех

en: Support
bg: Поддръжка

en: Swahili
bg: Суахили

en: Swedish
bg: Шведски

en: Tamil
bg: Тамилски

en: Taxonomy
bg: Класификация

en: Taxonomy Checklist
bg: Контролен списък за класификация

en: Taxonomy Dropdown
bg: Класификация на падащ списък

en: Taxonomy Field Types
bg: Типове на полета за класификация

en: Taxonomy Multi-Select Dropdown
bg: Таксономия мулти-изберете падащ списък

en: Telugu
bg: Телугу

en: Text Area
bg: Област на текст

en: Text Box
bg: Текстово поле

en: Textbox, WP-Editor, Dropdown, Upload, etc.
bg: Учебник, WP-редактор, падащо, качвате, и т.н.

en: Thai
bg: Тайландски

en: The ONLY supported characters for meta keys are a-z (lowercase), 0-9 (numbers), and _ (underscores, in place of space) for meta keys!<br />Do <strong>NOT</strong> use any other characters or you will have issues!
bg: САМО се поддържа знаци за мета ключове са a-z (малки букви), 0-9 (номера) и _ (долни, вместо пространство) за мета ключове! < br / > <strong>не</strong> използвате други знаци или ще имате проблеми!

en: The activated copy of the %1$s plugin, is installed in the incorrect directory, the directory should match <code>%2$s</code>.
bg: Активирано копие на %1$ s плъгин, е инсталиран в директорията неправилни, директорията трябва да съвпадат <code>%2$ s</code>.

en: The default button is <code>Preview &rarr;</code>, use <code>&amp;rarr;</code> for the arrow
bg: Бутон по подразбиране е <code>Преглед &rarr;</code>, използвайте <code>&amp; rarr;</code> за стрелката

en: The default fields below WILL include any custom configuration you have made to them.
bg: По подразбиране полетата по-долу ще включва всяка потребителска конфигурация, които сте направили за тях.

en: The email associated with your license key, this <strong>MUST</strong> match the email found on your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page.
bg: Имейл, свързан с вашия лицензен ключ, това <strong>трябва да</strong> съответства на имейл, намерени на страницата,, <a href="%s" target="_blank"> Моят профил</a>.

en: The license has been successfully deactivated locally, but please visit your sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page to verify this activation has been removed from our server.  There was an error automatically removing it, and chances are that is because it was already removed via your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page already..
bg: Лицензът е бил деактивиран успешно локално, но моля посетете страницата си sMyles плъгини <a href="%s" target="_blank"> Моят акаунт</a> да провери този активизирам е била отстранена от нашия сървър.  Възникна грешка при автоматично се маха, и шансовете са, че е така, защото вече е отстранен чрез страницата,, <a href="%s" target="_blank"> Моят профил</a> вече...

en: The license key associated with the email above.
bg: Определителен член позволително ключ, свързана с имейла по-горе.

en: The max allowed files is %2$s for %1$s
bg: Макс разрешени файлове е %2$ s за %1$ s

en: The max allowed files is %s
bg: Макс разрешени файлове е %s

en: Theme
bg: Тема

en: There are not any custom fields to add to string translation.  Please setup some custom fields.
bg: Там не са всички потребителски полета за добавяне към низ превод.  Задайте настройки за някои потребителски полета.

en: There are not any fields that need options purged.
bg: Там не са всички полета, които се нуждаят от опции продухва.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
bg: Налице е нова версия на %1$ s наличен. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> Преглед версия %3$ s детайли</a> или <a href="%4$s"> актуализация сега</a>.

en: There was an error submitting your bug report, please try again later.
bg: Възникна грешка при подаване на вашия доклад за грешка, опитайте отново по-късно.

en: This box must be checked to enable auto populate.
bg: Тази кутийка трябва да бъдат проверени за да разрешите автоматично попълване.

en: This field MUST be a number/integer.  Decimals are allowed.
bg: Това поле трябва да бъде число/цяло число.  Десетични знаци са позволени.

en: This field can not be changed to optional as it is required for core functionality of WP Job Manager
bg: Това поле може да не бъде променена по избор както то е изисквам за основната функционалност на WP работа мениджър

en: This field can not be disabled as it is required for core functionality of WP Job Manager
bg: Това поле не може да бъде забранено, тъй като е необходим за основната функционалност на WP работа мениджър

en: This field is required!
bg: Това поле е задължително!

en: This is specifically for WPML or Polylang.  Only use this if you know you need to.  This will force loop through all custom fields and register all supported translatable values in string translation.
bg: Това е специално за WPML или Polylang.  Използвайте само това ако знаете, че имате нужда да.  Това ще принуди контур чрез всички потребителски полета и регистър всички поддържани превежда стойности в низ превод.

en: This tab is kept here for compatibility purposes, and as a backup method for activation
bg: Този раздел се съхраняват тук за съвместимост и като резервна метод за активиране

en: This text you are reading.
bg: Този текст, вие сте четене.

en: This value will be used as the label that shows next to the actual reCAPTCHA
bg: Тази стойност ще се използва като този на етикета, който показва до действителните reCAPTCHA

en: This will remove all custom and customized field data!
bg: Това ще премахне всички данни от потребителски и потребителски полета!

en: Title
bg: Заглавие

en: Title:
bg: Заглавие:

en: Today
bg: Днес

en: Tooltip text and/or notice shown to user when field value does not validate.  Validation requires pattern field below to be set. If you do not see pattern field below the current field type does not support it.
bg: Tooltip текст и/или съобщение, показани на потребител, когато стойността на полето не се валидира.  Проверка изисква модел полето по-долу да се определи. Ако не виждате модел поле под текущото поле тип не го поддържа.

en: Top of Resume Listing
bg: Началото на подновяване регистрация

en: Translations
bg: Преводи

en: True
bg: Вярно

en: Turkish
bg: Турски

en: Type
bg: Тип

en: Ukrainian
bg: Украински

en: Unable to determine correct job/resume/post ID!
bg: Не може да определи правилната работа/Резюме/пост ID!

en: Unable to determine slug to deactivate license.
bg: Не може да определи Плужек да дезактивирате лиценз.

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
bg: Не може да определи плужек, лицензионен ключ или имейл, за да активирате лиценз, обърнете се към поддръжката.

en: Unknown Error
bg: Неизвестна грешка

en: Unknown Error! Refresh the page and try again.
bg: Неизвестна грешка! Обновете страницата и опитайте отново.

en: Urdu
bg: Урду

en: Use Widget Style:
bg: Използвате джаджа стил:

en: Use a custom label for optional fields instead of required fields. HTML is supported. (default is optional)
bg: Използвай персонализиран етикет за полета по избор вместо задължителни полета. HTML се поддържа. (по подразбиране е по избор)

en: Use a custom label for required fields instead of optional fields. HTML is supported.
bg: Използвай персонализиран етикет за задължителни полета вместо полета по избор. HTML се поддържа.

en: Use a custom value for the submit button (on initial submit page)
bg: Използвайте стойност по избор за бутона подаване (на първоначалното подаване страница)

en: Use built-in Ajax uploader
bg: Използвайте вграден Аякс качване

en: Using the syntax
bg: Използване на синтаксиса

en: Validate field value using JavaScript regular expressions.  Title (from above) will be used as notice when pattern does not match. (HTML5)
bg: Проверка на стойност на поле, използване на JavaScript регулярни изрази.  Заглавие (от горе) ще бъде използван като забележите когато модел не съвпада. (HTML5)

en: Value
bg: Стойност

en: Value Only (No HTML)
bg: Стойност само (не HTML)

en: Value Wrapper
bg: Стойност обвивка

en: Video Height
bg: Височина на видеото

en: Video Width
bg: Ширина на видеото

en: Vietnamese
bg: Виетнамски

en: View
bg: Изглед

en: View Field
bg: Покажи полето

en: Visibility
bg: Видимост

en: WP Editor
bg: WP редактор

en: WP Editor at Bottom
bg: WP редактор в дъното

en: WP Job Manager
bg: WP работа мениджър

en: WP Job Manager <strong>MUST</strong> be installed and activated for WP Job Manager Field Editor to work!
bg: WP работа мениджър <strong>трябва да</strong> бъде инсталирана и активирана за WP работа мениджър поле редактор да работи!

en: WP Job Manager Field Editor
bg: WP работа мениджър поле редактор

en: WP-Editor
bg: WP-редактор

en: WPJM Custom Field
bg: WPJM персонализирано поле

en: WPJM Custom Fields
bg: WPJM потребителски полета

en: When using <em>WP Job Manager Field Editor</em> with the <em>Listify</em> theme it is <strong>strongly</strong> recommended that you use/check/enable the <a href="%s" target="_blank">Directory Submission Fields</a>
bg: Когато използвате <em>WP работа мениджър поле редактор</em> с темата на <em>Listify</em> е <strong>силно</strong> препоръчва които ти употреба/проверка/позволяват <a href="%s" target="_blank"> Директория подаване полета</a>

en: Width of input field, in characters.
bg: Ширина на полето за въвеждане на знаци.

en: Will add a meta box at the bottom of each listing that shows all the meta and values associated with the listing.
bg: Ще добави мета кутия в долната част на всеки списък, който показва всички мета и стойности, свързани със списъка.

en: Will display a download link for browsers incompatible with HTML5 video.
bg: Ще покаже линк за сваляне за браузъри, които са несъвместими с HTML5 видео.

en: Will wrap the image in a link to the URL of the image.
bg: Ще се пренася изображението в една връзка към URL на изображението.

en: WordPress Action Hook
bg: WordPress действие кука

en: WordPress Date Format
bg: WordPress дата формат

en: Wrap Image with a Link to the URL:
bg: Увийте изображение с връзка към URL адрес:

en: Wrap Output
bg: Увийте продукция

en: Wrap Output:
bg: Увийте изход:

en: Wrap Value
bg: Увийте стойност

en: Wrap Value:
bg: Увийте стойност:

en: Wrappers are HTML elements used to surround the output.  When specifying one, do not include brackets, only the type of element. All are optional, and if left blank the default will be used.
bg: Опаковки са HTML елементи, използван за обграждане на продукцията.  Когато посочва един, не включват скоби, само типа на елемента. Всички са по избор, и ако се остави празно по подразбиране ще се използва.

en: Yes
bg: Да

en: Yes, allow
bg: Да, позволи

en: Yes, force custom language (disables Google reCAPTCHA auto detection)
bg: Да, сила потребителски език (забранява Google reCAPTCHA автоматично откриване)

en: Yes, force reindex when adding or updating a field configuration
bg: Да, сила Преиндексиране при добавяне или актуализиране на поле конфигурация

en: Yes, output/return the option Label/Caption instead of the value
bg: Да, готова продукция/връщане опцията етикет/надпис вместо стойността

en: Yes, use <code>date_i18n()</code>
bg: Да, използвайте <code>date_i18n()</code>

en: You <strong>must</strong> include the correct MIME <strong>type</strong>! As example, for jpeg extension you <strong>must</strong> include the type that is <code>image/jpeg</code>.  These values can be found for all supported extensions <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
bg: Вие <strong>трябва да</strong> включва правилното MIME <strong>тип</strong>! Като пример за jpeg разширение <strong>трябва да</strong> включва тип, който е <code>image/jpeg</code>.  Тези стойности могат да бъдат намерени всички поддържаните разширения за <a href="%2$s" target="_blank"> тук</a>.

en: You can also just <a href="%1$s">hide this notice</a>, but be warned, there may be issues due to using the incorrect plugin directory!
bg: Вие също може да просто <a href="%1$s"> скриете настоящото известие</a>, но трябва да знаете, може да има проблеми поради използване на неправилен плъгин директорията!

en: You can find the directory located at: <br/> <code>%1$s</code>
bg: Можете да намерите директорията, намира в: <br/> <code>%1$ s</code>

en: You can not use a <a href="%s" target="_blank">WordPress Public Query Variable</a> as a meta key as it will cause the submit listing page to show a 404 error! Choose something different!
bg: Не можете да използвате <a href="%s" target="_blank"> WordPress обществена заявка променлива</a> като meta ключ както то ще причина Подай обява страницата да се покаже 404 грешка! Изберете нещо различно!

en: You can view, edit, or add user meta using my free open source <strong><a target="_blank" href="https://wordpress.org/plugins/user-meta-display/">User Meta Display</a></strong> plugin.
bg: Можете да преглеждате, да редактирате или да добавите потребителски мета използвайки моя безплатен отворен код <strong><a target="_blank" href="https://wordpress.org/plugins/user-meta-display/"> Потребител мета дисплей</a></strong> плъгин.

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
bg: Сте активирали успешно на %s лиценз и сега ще бъде в състояние да автоматично upgrade този плъгин чрез WordPress, когато е налична актуализация.

en: You have successfully deactivated the %s license.
bg: Успешно сте дезактивирали %s лиценз.

en: Your Email
bg: Вашият имейл

en: Your server is using a <strong>VERY OLD, unsupported, and no longer maintained</strong> version of PHP, version %5$s. <a href="%1$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP 5.2 was about <strong>%2$s ago</strong>!! This means there may be bugs, and security vulnerabilities that have not, and will never be patched for this version of PHP!<br /><br />It is <strong>strongly</strong> recommended that you contact your web hosting provider and request to upgrade to PHP 5.4 or newer ... or <a href="%3$s">Hide this Notice Forever!</a> (but don't say I didn't warn you)<br/><br /><a href="%4$s" target="_blank">Contact me</a> for an exclusive sMyles Plugins customer promo code discount for any shared <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting packages!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada, and France.  Your site will run faster than it ever has, or your money back!
bg: Вашият сървър е с помощта на <strong>Много стари, неподдържани и вече поддържа</strong> версия на PHP, версия %5$ s. <a href="%1$s" target="_blank"> EOL (края на живота)</a> за PHP 5.2 е около <strong>%2$ s преди</strong>!! Това означава, че може да има грешки и уязвимостта на защитата, които не са и никога не ще бъде кръпка за тази версия на PHP! < br / > < br / > е <strong>силно</strong> препоръчително да се свържете с вашия уеб хостинг доставчик и искане за надстройка до PHP 5.4 или newer... или <a href="%3$s"> скриете този известие завинаги!</a> (но не казвам, че не ви предупредя) <br/> < br / > <a href="%4$s" target="_blank"> свържете се с мен</a> за изключителна sMyles плъгини клиент промо код за отстъпка за всяка споделена <strong>SSD (твърд състояние карам)</strong> хостинг пакети!  Центрове за данни в Флорида САЩ, Аризона в САЩ, Монреал, Канада и Франция.  Вашият сайт ще работи по-бързо, отколкото тя някога има, или парите си обратно!

en: Your server is using an <strong>OLD, unsupported, and no longer maintained</strong> version of PHP, version %5$s. <a href="%1$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP 5.3 was about <strong>%2$s ago</strong>!! This means there may be bugs, and security vulnerabilities that have not, and will never be patched for this version of PHP!<br /><br />It is <strong>strongly</strong> recommended that you contact your web hosting provider and request to upgrade to PHP 5.4 or newer ... or <a href="%3$s">Hide this Notice Forever!</a> (but don't say I didn't warn you)<br/><br /><a href="%4$s" target="_blank">Contact me</a> for an exclusive sMyles Plugins customer promo code discount for any shared <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting packages!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada, and France.  Your site will run faster than it ever has, or your money back!
bg: Вашият сървър е с помощта на <strong>стар, неподдържани и вече поддържа</strong> версия на PHP, версия %5$ s. <a href="%1$s" target="_blank"> EOL (края на живота)</a> за PHP 5.3 е около <strong>%2$ s преди</strong>!! Това означава, че може да има грешки и уязвимостта на защитата, които не са и никога не ще бъде кръпка за тази версия на PHP! < br / > < br / > е <strong>силно</strong> препоръчително да се свържете с вашия уеб хостинг доставчик и искане за надстройка до PHP 5.4 или newer... или <a href="%3$s"> скриете този известие завинаги!</a> (но не казвам, че не ви предупредя) <br/> < br / > <a href="%4$s" target="_blank"> свържете се с мен</a> за изключителна sMyles плъгини клиент промо код за отстъпка за всяка споделена <strong>SSD (твърд състояние карам)</strong> хостинг пакети!  Центрове за данни в Флорида САЩ, Аризона в САЩ, Монреал, Канада и Франция.  Вашият сайт ще работи по-бързо, отколкото тя някога има, или парите си обратно!

en: Zulu
bg: Зулу

en: description
bg: описание

en: disable
bg: правя неспособен

en: div
bg: DIV

en: field is a single upload.  Enable this option to allow changing this to multiple files, but be aware that there may be issues with the list in admin, etc.  Use at your own risk.
bg: Това поле е едно качване.  Разреши тази опция за позволи промяна този към множество файлове, но имайте предвид, че може да има проблеми със списъка в администратор и т.н.  Използвайте на свой собствен риск.

[ctx: fields]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всички <span class="count"> (% s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count"> (% s)</span>

en: fields:
bg: полета:

en: http://plugins.smyl.es
bg: http://plugins.smyl.ES

en: https://plugins.smyl.es/wp-job-manager-field-editor
bg: HTTPS://plugins.smyl.ES/WP-Job-Manager-Field-Editor

en: label
bg: етикет

en: my-class my-class2
bg: Моят клас my-class2

en: my-class my-custom-class my-other-class
bg: Моят клас моите-по избор класа my-други-класа

en: oEmbed (YouTube/Vimeo/SoundCloud etc)
bg: oEmbed (Младост/Vimeo/SoundCloud и т.н.)

en: oEmbed Height
bg: oEmbed височина

en: oEmbed Width
bg: oEmbed ширина

en: page to activate or deactivate your licenses.
bg: страница, за да активирате или деактивирате вашите лицензи.

en: placeholder
bg: контейнер

en: priority
bg: приоритет

en: remove
bg: премахване на

en: required
bg: изисква

en: sMyles Plugins Licensing
bg: sMyles плъгини за лицензиране

en: strong
bg: силна

en: to be set as multiple file uploads
bg: да се определят като няколко файла качени

en: type
bg: тип

en: value
bg: стойност
