WP Job Manager Field Editor - en to el translation catalogue (578 entries)

en:  Field
el:  Πεδίο

en:  Successfully Activated!
el:  Επιτυχημένος δραστηριοποιημένος!

en:  Successfully Deactivated!
el:  Απενεργοποιηθεί με επιτυχία!

en:  field group.  Please edit the existing field, or choose another meta key.<br /><small>Meta keys must be unique throughout your entire site.  As an example, you can't have the meta key <strong>job_date</strong> in both Job, and Company fields.</small>
el:  πεδίο ομάδας.  Παρακαλώ επεξεργαστείτε υπάρχοντα τομέα, ή επιλέξτε ένα άλλο κλειδί meta. < br / > < μικρό > κλειδιά Μέτα πρέπει να είναι μοναδικά σε όλη σας ολόκληρο τον ιστότοπο.  Για παράδειγμα, δεν μπορείτε να έχετε το κλειδί μετα <strong>job_date</strong> στα δύο πεδία εργασίας, και εταιρεία.</small>

en: "%s" check failed. Please try again.
el: ελέγχου "%s" απέτυχε. Παρακαλώ ξαναπροσπαθήστε.

en: %1$s Field
el: %1$ s πεδίο

en: %1$s Fields
el: %1$ s πεδία

en: %s Submit Page
el: %s υποβολή σελίδα

en: (optional)
el: (προαιρετικό)

en: (right click and select Save As)
el: (κάντε δεξί κλικ και επιλέξτε Αποθήκευση ως)

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
el: <a href="%1$s"> παρακαλούμε να ενεργοποιήσετε το κλειδί άδειας χρήσης σας</a> ώστε να λαμβάνετε ενημερώσεις και υποστήριξη για «%2$ s.».

en: <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies">WordPress Taxonomy</a>
el: <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies"> WordPress ταξινομία</a>

en: <small>(optional)</small>
el: <small>(προαιρετικό)</small>

en: <small>(required)</small>
el: <small>(απαιτείται)</small>

en: <strong>(optional)</strong>
el: <strong>(προαιρετικό)</strong>

en: <strong>ONLY</strong> set this value if you want to specify a custom meta key to save the value to!  Default value for this field should be blank/empty.
el: <strong>Μόνο</strong> που αυτή η τιμή εάν θέλετε να καθορίσετε μια προσαρμοσμένη-κλειδί meta για να αποθηκεύσετε την τιμή να!  Προεπιλεγμένη τιμή για αυτό το πεδίο πρέπει να είναι κενό/κενός.

en: <strong>optional</strong>
el: <strong>προαιρετικό</strong>

en: A URL for an image to show until the user plays or seeks. If not specified, the first frame of video will be used when it becomes available.
el: Μια διεύθυνση URL για μια εικόνα να δείξει μέχρι ο χρήστης να παίζει ή να επιδιώκει. Εάν δεν καθορίζεται, το πρώτο καρέ του βίντεο θα χρησιμοποιηθεί όταν αυτό γίνει διαθέσιμο.

en: A field group is required in order to save/edit/update fields, please contact support.
el: Μια ομάδα πεδίο απαιτείται για αποθήκευση/επεξεργασία/ενημέρωση πεδίων, επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: A valid meta key is required!
el: Απαιτείται ένα έγκυρο κλειδί μετα!

en: A valid priority is required! Priority must be a numerical value.
el: Απαιτείται μια έγκυρη προτεραιότητα! Προτεραιότητα πρέπει να είναι μια αριθμητική τιμή.

en: A valid type is required!
el: Απαιτείται ένα έγκυρο τύπο!

en: About
el: Σχετικά με

en: Activate License
el: Ενεργοποίηση άδειας

en: Activated:
el: Ενεργοποιημένο:

en: Activating ...
el: Ενεργοποίηση...

en: Add Another
el: Προσθέστε μια άλλη

en: Add New Field
el: Προσθήκη νέου πεδίου

en: Add an HTML element wrap around each value that is output
el: Προσθέστε ένα στοιχείο HTML περιτύλιξης κάθε τιμή εξόδου που

en: Add an HTML element wrap around entire output.
el: Προσθέστε ένα στοιχείο HTML περιτύλιξης το σύνολο παραγωγής.

en: Add any additional classes separated by spaces, only used for value wrapper element.
el: Προσθέστε κάθε πρόσθετη κλάση που διαχωρίζονται από διαστήματα, χρησιμοποιείται μόνο για το στοιχείο αξίας περιτύλιγμα.

en: Advanced
el: Για προχωρημένους

en: Afrikaans
el: Αφρικάανς

en: After %s fields
el: Μετά από %s πεδία

en: After Company Meta
el: Μετά από την εταιρεία μετα

en: After Job Meta
el: Μετά από την εργασία μετα

en: All custom fields with translatable configuration values have been registered in string translation.
el: Όλα τα προσαρμοσμένα πεδία με τιμές μεταφράσιμες παραμέτρων έχουν καταχωρηθεί στη μετάφραση της συμβολοσειράς.

en: All custom posts removed!
el: Όλες οι προσαρμοσμένες θέσεις αφαιρεθεί!

en: Allow Download
el: Επιτρέπει τη λήψη

en: Allow Download:
el: Επιτρέπει τη λήψη:

en: Allowed<br/><a href="%1$s" target="_blank">Mime Types</a><br/><small>NOT required</small>
el: Επιτρέπεται <br/> <a href="%1$s" target="_blank"> Τύπους Mime</a> <br/> <small>δεν απαιτείται</small>

en: Amharic
el: Αμχαρικά

en: Amount to increase each step when using spinner
el: Ποσό για την αύξηση κάθε βήμα όταν χρησιμοποιείτε κλώστης

en: Append
el: Προσάρτηση

en: Append value to use for field
el: Προσάρτηση την τιμή που θα χρησιμοποιηθεί για το πεδίο

en: Arabic
el: Αραβικά

en: Are you human?
el: Είσαι άνθρωπος;

en: Are you sure you want to disable
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να απενεργοποιήσετε

en: Are you sure you want to enable
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να ενεργοποιήσετε

en: Are you sure you want to remove
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να καταργήσετε

en: Are you sure?  This will remove ALL of your custom and customized field data!
el: Είσαι σίγουρος?  Αυτό θα αφαιρέσει όλα τα δεδομένα σας προσαρμοσμένη και προσαρμοσμένο πεδίο!

en: Armenian
el: Αρμενικά

en: As Link URL Scheme
el: Ως σύνδεσμος URL καθεστώς

en: Audio
el: Ήχου

en: Auto (based on WordPress get_locale)
el: Αυτόματο (Βάσει WordPress get_locale)

en: Auto Paragraph
el: Auto παράγραφο

en: Auto Populate
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Auto Save
el: Αυτόματη αποθήκευση

en: Auto populate fields when adding listings via admin backend with value from the current admin user meta, or default value if admin user meta does not exist.
el: Αυτόματη συμπλήρωση πεδία κατά την προσθήκη καταχωρήσεις μέσω admin backend με τιμή από την τρέχουσα μετα χρήστη admin, ή η προεπιλεγμένη τιμή, εάν δεν υπάρχει admin χρήστη μετα.

en: Automatically output on the Job/Resume listing.
el: Αυτόματα εξόδου στην εργασία/βιογραφικό λίστα.

en: Azerbaijani
el: Αζερμπαϊτζάν

en: Backup
el: Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας

en: Basque
el: Βασκικά

en: Before Company Meta
el: Πριν από την εταιρεία μετα

en: Before Job Meta
el: Πριν από την εργασία μετα

en: Below you will find all of the fields that have been customized.  This includes newly created custom ones, as well as any default fields that have been customized.
el: Παρακάτω θα βρείτε όλα τα πεδία που έχουν προσαρμοστεί.  Αυτό περιλαμβάνει το νεοσύστατο αυτοί συνήθειας, καθώς και οποιαδήποτε προεπιλεγμένα πεδία που έχουν προσαρμοστεί.

en: Bengali
el: Βεγγαλικά

en: Bottom of Job Description
el: Κάτω μέρος της περιγραφής εργασίας

en: Bottom of Job Listing
el: Κάτω μέρος της δουλειά απαρίθμηση

en: Bottom of Resume Listing
el: Κάτω μέρος της λίστας βιογραφικό

en: Bug Description
el: Περιγραφή ζωύφιου

en: Bug Details
el: Bug λεπτομέρειες

en: Bug Report submitted succesfully!  Thank You!
el: Αναφορά σφάλματος υποβλήθηκε με επιτυχία!  Ευχαριστούμε!

en: Bulgarian
el: Βουλγαρικά

en: By default the
el: Από προεπιλογή το

en: By default the light theme is used, changed this to dark if you wish to use the dark theme.
el: Από προεπιλογή χρησιμοποιείται το ελαφρύ θέμα, να αλλάξει αυτό στο σκοτάδι, αν επιθυμείτε να χρησιμοποιήσετε το σκοτεινό θέμα.

en: By default the normal size is used.  Change this to compact to show a smaller recaptcha.
el: Από προεπιλογή χρησιμοποιείται το κανονικό μέγεθος.  Αλλαγή αυτή να συμπυκνώσετε να δείξει μικρότερες recaptcha.

en: By default when you deactivate this plugin it will also deactivate/unregister your API/License Key.  With this setting checked your license will not be deactivated when you deactivate the plugin.
el: Από προεπιλογή όταν μπορείτε να απενεργοποιήσετε αυτό το plugin αυτό θα επίσης απενεργοποιήσετε/καταργήστε την καταχώρηση σας API/κλειδί αδειών.  Με τη ρύθμιση αυτή ελέγχεται σας άδεια δεν απενεργοποιείται όταν απενεργοποιήσετε το plugin.

en: By default, when using any field type that has options (Dropdown, Radio Buttons, Multi-Select), the <strong>value</strong> is saved to the listing, and that is what is output when using any of the built-in methods.  Enable this setting to output/return the Label/Caption instead of the value.
el: Από προεπιλογή, όταν χρησιμοποιείτε οποιοδήποτε τύπο πεδίου που έχει επιλογές (αναπτυσσόμενο μενού, κουμπιά επιλογής, πολλαπλή επιλογή), η <strong>τιμή</strong> αποθηκεύεται για την αναγραφή, και αυτό είναι τι είναι παραγωγή όταν χρησιμοποιείτε οποιαδήποτε από τις ενσωματωμένες μεθόδους.  Για να ενεργοποιήσετε αυτήν τη ρύθμιση εξόδου με επιστροφή η λεζάντα ετικέτας/αντί για την τιμή.

en: Cancel
el: "Άκυρο"

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Caption:
el: Λεζάντα:

en: Catalan
el: Καταλανικά

en: Checkbox (Custom True/False Labels)
el: Πλαίσιο ελέγχου (προσαρμοσμένες ετικέτες αληθές/ψευδές)

en: Checkbox (Only show label if checked)
el: Πλαίσιο ελέγχου (μόνο εμφάνιση ετικέτα εάν ελέγχεται)

en: Checkbox False
el: Πλαίσιο ελέγχου False

en: Checkbox False:
el: Πλαίσιο ελέγχου False:

en: Checkbox Output Options
el: Πλαίσιο ελέγχου εξόδου επιλογές

en: Checkbox True
el: Πλαίσιο ελέγχου True

en: Checkbox True:
el: Πλαίσιο ελέγχου True:

en: Chinese (Hong Kong)
el: Κινέζικα (Χονγκ Κονγκ)

en: Chinese (Simplified)
el: Κινέζικα (απλοποιημένα)

en: Chinese (Traditional)
el: Κινέζικα (παραδοσιακά)

en: Choose what you want the value to be output as.
el: Επιλέξετε αυτό που θέλετε η αξία που πρέπει να εξόδου ως.

en: Classes
el: Μαθήματα

en: Clear Selection
el: Σαφή επιλογή

en: Click Here!
el: Κάντε κλικ εδώ!

en: Click this button to pull all the field data and configuration via AJAX and display it below here.
el: Κάντε κλικ στο κουμπί για να τραβήξει όλα τα πεδίο δεδομένων και ρύθμισης παραμέτρων μέσω AJAX και την εμφάνισή τους κάτω από εδώ.

en: Click to show&hellip;
el: Κάντε κλικ για να δείτε &hellip;

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Company
el: Εταιρεία

en: Company Fields
el: "Εταιρεία"

en: Configuration
el: Ρύθμιση παραμέτρων

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
el: Σύνδεση απέτυχε να το API κλειδί άδειας χρήσης διακομιστή - θέμα πιθανές διακομιστή.

en: Create Backup!
el: Δημιουργήστε αντίγραφο ασφαλείας!

en: Croatian
el: Κροατικά

en: Custom
el: Προσαρμοσμένη

en: Custom <span class="count">(%s)</span> | Custom <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Προσαρμοσμένη <span class="count"> (% s)</span>
el[1]: Προσαρμοσμένη <span class="count"> (% s)</span>

en: Custom Default Field
el: Προσαρμοσμένη προεπιλογή πεδίο

en: Custom Field
el: Προσαρμοσμένο πεδίο

en: Custom Format (set below)
el: Προσαρμοσμένη μορφή (σύνολο παρακάτω)

en: Custom Optional Label
el: Προσαρμοσμένη ετικέτα προαιρετικό

en: Custom Required Label
el: Προσαρμοσμένη ετικέτα απαιτείται

en: Custom Submit Button
el: Προσαρμοσμένο κουμπί

en: Custom caption to use if checkbox field type is checked.
el: Προσαρμοσμένο λεζάντα να χρησιμοποιήσει εάν είναι επιλεγμένο το πλαίσιο ελέγχου τύπος πεδίου.

en: Custom caption to use if checkbox field type is not checked
el: Προσαρμοσμένο λεζάντα να χρησιμοποιήσετε εάν δεν είναι επιλεγμένο το πλαίσιο ελέγχου τύπος πεδίου

en: Custom caption to use if checkbox field type is not checked.
el: Προσαρμοσμένο λεζάντα να χρησιμοποιήσετε εάν δεν είναι επιλεγμένο το πλαίσιο ελέγχου τύπος πεδίου.

en: Czech
el: Τσεχικά

en: Danish
el: Δανικά

en: Dark
el: Σκούρο

en: Date Display
el: Εμφάνιση ημερομηνίας

en: Date Save Custom Format
el: Ημερομηνία αποθηκεύσετε προσαρμοσμένη μορφή

en: Date Save Format
el: Ημερομηνία αποθηκεύσετε μορφή

en: Deactivate License
el: Απενεργοποιήσει την άδεια

en: Deactivate the %s License?
el: Απενεργοποιήσει την άδεια χρήσης του %s;

en: Deactivating ...
el: Απενεργοποίηση...

en: Debug
el: Εντοπισμού σφαλμάτων

en: Debug is <strong>ENABLED</strong>
el: Εντοπισμού σφαλμάτων είναι <strong>ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΈΝΗ</strong>

en: Debug logging has been disabled.
el: Debug υλοτομία έχει απενεργοποιηθεί.

en: Debug logging has been enabled.
el: Εντοπισμού σφαλμάτων έχει ενεργοποιηθεί η καταγραφή.

en: Default
el: Προεπιλογή

en: Default <span class="count">(%s)</span> | Default <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Προεπιλογή <span class="count"> (% s)</span>
el[1]: Προεπιλογή <span class="count"> (% s)</span>

en: Default Field
el: Προεπιλεγμένο πεδίο

en: Default Selection
el: Προεπιλεγμένη επιλογή

en: Default is <code>div</code>
el: Η προεπιλογή είναι <code>div</code>

en: Default is <code>strong</code>
el: Η προεπιλογή είναι <code>ισχυρή</code>

en: Default value for logged in users.
el: Προεπιλεγμένη τιμή για συνδεμένους χρήστες.

en: Default value to use for field.
el: Προεπιλεγμένη τιμή που θα χρησιμοποιηθεί για το πεδίο.

en: Description
el: Περιγραφή

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disable Field
el: Απενεργοποιήστε το πεδίο

en: Disable Force Debug
el: Απενεργοποιήσετε Debug δύναμη

en: Disable this field and ... The APPLY NOW button will no longer show on listing, and the GeoMyWP plugin will not function correctly!
el: Να απενεργοποιήσετε αυτό το πεδίο και... Η εφαρμογή τώρα κουμπί θα καμία μεγαλύτερη προβολή καταχώρησης, και το GeoMyWP plugin δεν θα λειτουργήσει σωστά!

en: Disabled
el: Άτομα με ειδικές ανάγκες

en: Disabled (%s) | Disabled (%s)
el[0]: Άτομα με ειδικές ανάγκες (%s)
el[1]: Άτομα με ειδικές ανάγκες (%s)

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Άτομα με ειδικές ανάγκες <span class="count"> (% s)</span>
el[1]: Άτομα με ειδικές ανάγκες <span class="count"> (% s)</span>

en: Disabled Field
el: Πεδίο με ειδικές ανάγκες

[ctx: Disabled Field Status]
en: disabled
el: άτομα με ειδικές ανάγκες

en: Disabled Option
el: Επιλογή με ειδικές ανάγκες

en: Disabling this field will disable Geo location data, and could potentially cause problems, do so at your own risk!
el: Απενεργοποιώντας το πεδίο αυτό θα απενεργοποιήσετε δεδομένα γεωγραφικής θέσης, και θα μπορούσε δυνητικά να προκαλέσει προβλήματα, πράξουν με δική σας ευθύνη!

en: Dissmiss this notice
el: Dissmiss η παρούσα ανακοίνωση

en: Do not automatically output the value
el: Δεν εξόδου αυτόματα την τιμή

en: Done
el: Γίνει

en: Download The File
el: Κατεβάστε το αρχείο

en: Dropdown
el: Αναπτυσσόμενο μενού

en: Dutch
el: Ολλανδικά

en: Edit Field
el: Επεξεργαστείτε το πεδίο

en: Edit Field Options
el: Επεξεργασία επιλογές πεδίου

en: Education Fields
el: Πεδία εκπαίδευσης

en: Email
el: Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο

en: Email Address
el: Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enable Bug Reporter
el: Ενεργοποίηση του δημοσιογράφου ζωύφιου

en: Enable Field
el: Ενεργοποιήσετε το πεδίο

en: Enable Force Debug
el: Ενεργοποιήσετε την αποσφαλμάτωση δύναμη

en: Enable Post Meta Inspector
el: Ενεργοποίηση επιθεωρητής μετα θέση

en: Enable the bug report icon in the top right corner to submit bug reports
el: Επιτρέπω the εικόνα έκθεση bug στην κορυφαία δεξιά γωνία να υποβάλλουν αναφορές σφαλμάτων

en: Enable this option to automatically prepend <code>http://</code> if it does not exist, when using the output as Link feature.
el: Ενεργοποίηση αυτής της επιλογής να προτάξετε αυτόματα <code>το http://</code>, αν δεν υπάρχει, κατά τη χρήση της εξόδου ως δυνατότητα σύνδεσης.

en: Enable this option to output WP Editor fields by their priority, after all other fields have been output (recommended)
el: Ενεργοποίηση αυτής της επιλογής για την έξοδο WP Editor πεδία από τους προτεραιότητα, μετά όλα τα άλλα πεδία έχουν εξόδου (συνιστάται)

en: Enable this to use the core WordPress <a href="%s" target="_blank"><code>date_i18n()</code></a> function to attempt translation/format of date based on locale. Default value is unchecked.
el: Επιτρέπω this να χρησιμοποιούν τον πυρήνα WordPress <a href="%s" target="_blank"> <code>date_i18n()</code></a> λειτουργία να επιχειρήσει μετάφραση/μορφή της ημερομηνίας που βασίζεται στις τοπικές ρυθμίσεις. Προεπιλεγμένη τιμή είναι επιλεγμένο.

en: Enabled (%s) | Enabled (%s)
el[0]: Ενεργοποιημένη (%s)
el[1]: Ενεργοποιημένη (%s)

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Ενεργοποιημένη <span class="count"> (% s)</span>
el[1]: Ενεργοποιημένη <span class="count"> (% s)</span>

[ctx: Enabled Field Status]
en: enabled
el: ενεργοποιημένη

en: English (UK)
el: Αγγλικά (UK)

en: English (US)
el: Αγγλικά (ΗΠΑ)

en: Epoch Timestamp
el: Εποχή Timestamp

en: Error
el: Σφάλμα

en: Error converting get_locale()!
el: Σφάλμα κατά τη μετατροπή της get_locale()!

en: Error determining the plugin Product ID.
el: Σφάλμα προσδιορισμού του plugin Αναγνωριστικό προϊόντος.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
el: Σφάλμα τραβώντας το email που σχετίζεται με το κλειδί αδειών από επιλογή δεδομένων.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
el: Σφάλμα τραβώντας το Αναγνωριστικό εμφάνισης που σχετίζεται με το κλειδί αδειών από επιλογή δεδομένων.

en: Error pulling the license key from option data.
el: Σφάλμα τραβώντας το κλειδί άδειας χρήσης από δεδομένα επιλογής.

en: Error!
el: Σφάλμα!

en: Estonian
el: Εσθονικά

en: Experience Fields
el: Πεδία εμπειρίας

en: Extension
el: Επέκταση

en: Extra Classes:
el: Επιπλέον μαθήματα:

en: False
el: Ψευδείς

en: Field Data
el: Δεδομένα πεδίου

en: Field Editor
el: Εκδότρια στον τομέα αυτό

en: Field Editor Settings
el: Εκδότρια στον τομέα ρυθμίσεις

en: Field Meta Key:
el: Πεδίο κλειδί Meta:

en: Field added successfully!
el: Πεδίο προστεθεί με επιτυχία!

en: Field configuration created, and disabled successfully!
el: Πεδίο ρύθμισης παραμέτρων δημιουργήθηκε, και άτομα με ειδικές ανάγκες με επιτυχία!

en: Field configuration created, and enabled successfully!
el: Πεδίο ρύθμισης παραμέτρων δημιουργήθηκε, και επέτρεψε με επιτυχία!

en: Field configuration created, and updated successfully!
el: Πεδίο ρύθμισης παραμέτρων που δημιουργήθηκε, και ενημερώνεται με επιτυχία!

en: Field configuration removed succesfully!
el: Πεδίο ρύθμισης παραμέτρων αφαιρεθεί επιτυχώς!

en: Field edited successfully!
el: Πεδίο επεξεργασία με επιτυχία!

en: Fields
el: Πεδία

en: Fields Per Page
el: Πεδία ανά σελίδα

en: File Upload
el: ΑΝΕΒΑΣΤΕ ΑΡΧΕΙΑ

en: Filipino
el: Φιλιππινικά

en: Finnish
el: Φινλανδικά

en: For any fields that are set as WP-Editor field type, show in admin section as full WP Editor instead of TextArea.
el: Για οποιαδήποτε πεδία που έχουν οριστεί ως τύπος πεδίου WP-Editor, δείχνουν στο τμήμα admin ως πλήρη WP Editor αντί TextArea.

en: Force Language
el: Δύναμη της γλώσσας

en: Force Register String Translations
el: Δύναμη μητρώο συμβολοσειρά μεταφράσεις

en: French
el: Γαλλικά

en: French (Canadian)
el: Γαλλικά (Καναδά)

en: Full ajax plugin to Disable, Create, or Modify all WP Job Manager Fields, with numerous other advanced features.
el: Πλήρης plugin ajax για να απενεργοποιήσετε, να δημιουργήσετε ή να τροποποιήσετε όλα τα πεδία WP εργασία διαχείρισης, με πολλές άλλες προηγμένες δυνατότητες.

en: Galician
el: Γαλικικά

en: Generate Backup
el: Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας

en: Generate and download a backup of all fields.
el: Παράγουν και να κατεβάσετε ένα αντίγραφο ασφαλείας όλων των τομέων.

en: Georgian
el: Γεωργιανά

en: German
el: Γερμανικά

en: German (Austria)
el: Γερμανικά (Αυστρίας)

en: German (Switzerland)
el: Γερμανικά (Ελβετίας)

en: Google reCAPTCHA auto-detects the user's language by default, enable this setting to use language returned by WordPress, or a custom language set below.
el: Google ξαναπιάνω αυτόματος-ανιχνεύει γλώσσα του χρήστη από προεπιλογή, ενεργοποιήστε αυτήν τη ρύθμιση για να χρησιμοποιήσετε τη γλώσσα που επιστρέφονται από WordPress ή μια προσαρμοσμένη γλώσσα κατωτέρω.

en: Greek
el: Ελληνικά

en: Gujarati
el: Γκουτζαρατικά

en: HTML5 Field Types
el: HTML5 Τύπους πεδίων

en: HTML5 Video
el: Βίντεο HTML5

en: Hebrew
el: Εβραϊκά

en: Hide notice
el: Απόκρυψη ειδοποίηση

en: Highest number will be the last field on the form, can include decimal.
el: Υψηλότερο αριθμό θα είναι το τελευταίο πεδίο της φόρμας, μπορεί να περιλαμβάνει το δεκαδικό.

en: Hindi
el: Χίντι

en: I understand, remove all data!
el: Καταλαβαίνω, αφαιρέστε όλα τα δεδομένα!

en: Icelandic
el: Ισλανδικά

en: If enabled this field will not show on frontend.
el: Εάν ενεργοποιηθεί αυτό το πεδίο δεν θα εμφανίζονται στο frontend.

en: If you change the meta key it will be saved as a new field!  You should NOT do this unless you know what your doing!
el: Εάν αλλάξετε το κλειδί μετα θα αποθηκευτεί ως νέο πεδίο!  Θα πρέπει να δεν το κάνετε αν δεν ξέρετε τι σας κάνει!

en: If you continue receive this error, please submit a <a target="_blank" href="%s">support ticket</a>.
el: Εάν συνεχίσετε να λαμβάνετε αυτό το σφάλμα, παρακαλούμε να υποβάλλετε μια <a target="_blank" href="%s"> υποστήριξη εισιτηρίων</a>.

en: If you want to edit this field, please click the <strong>Edit</strong> link from the list table.
el: Εάν θέλετε να επεξεργαστείτε αυτό το πεδίο, κάντε κλικ στον σύνδεσμο <strong>Επεξεργασία</strong> από τον κατάλογο του πίνακα.

en: If you want to use a specific caption for the link enter it above. Leave blank to use the URL as the caption.
el: Αν θέλετε να χρησιμοποιήσετε ένα συγκεκριμένο λεζάντα για τη σύνδεση, πληκτρολογήστε το παραπάνω. Αφήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε τη διεύθυνση URL ως λεζάντα.

en: Image
el: Εικόνα

en: Image Link
el: Σύνδεση εικόνας

en: Images are used as the default reCAPTCHA verification, select Audio to change the default to audio. Visitors will still be able to use either audio or images, this setting sets the default type shown initially.
el: Εικόνες που χρησιμοποιούνται με την επαλήθευση ξαναπιάνω προεπιλογή, επιλέξτε Ήχος για να αλλάξετε τον προεπιλεγμένο ήχο. Οι επισκέπτες θα εξακολουθούν να είναι σε θέση να χρησιμοποιήσετε ήχου ή εικόνων, αυτή η ρύθμιση ορίζει τον προεπιλεγμένο τύπο εμφανίζονται αρχικά.

en: Import Backup
el: Εισαγωγή αντιγράφων ασφαλείας

en: Import Backup!
el: Εισαγάγετε το αντίγραφο ασφαλείας!

en: Import a previously generated backup for custom fields.  This uses the default WordPress import feature, if you do not see a file upload after clicking this button, make sure to import using WordPress importer.
el: Εισαγάγετε ένα προηγούμενο αντίγραφο ασφαλείας για προσαρμοσμένα πεδία.  Αυτό χρησιμοποιεί την προεπιλογή WordPress χαρακτηριστικό γνώρισμα, εισαγωγής, αν δεν μπορείτε να δείτε ένα αρχείο upload μετά κάνοντας κλικ σε αυτό το κουμπί, σιγουρευτείτε για να εισαγάγετε χρησιμοποιώντας WordPress εισαγωγέα.

en: Indexing
el: Δημιουργία ευρετηρίου

en: Indonesian
el: Ινδονησιακά

en: Installed Version:
el: Εγκατεστημένη έκδοση:

en: Invalid Email
el: Μη έγκυρο Email

en: Italian
el: Ιταλικά

en: Japanese
el: Ιαπωνικά

en: Job
el: Εργασία

en: Job Meta End (after Date Posted)
el: Εργασία μετα τέλος (μετά από την ημερομηνία που δημοσιεύτηκε)

en: Job Meta Start (before Job Type)
el: Δουλειά στο ξεκίνημα μετα (πριν από το είδος της εργασίας)

en: Jobera Theme
el: Θέμα Jobera

en: Jobs List Meta End
el: Θέσεις εργασίας λίστα Meta τέλος

en: Jobs List Meta Start
el: Θέσεις εργασίας λίστα Meta έναρξη

en: Kannada
el: Κανάντα

en: Key
el: Κλειδί

en: Korean
el: Κορεατικά

en: Label
el: Ετικέτα

en: Label Wrapper
el: Ετικέτα περιτύλιγμα

en: Largest value allowed in field
el: Μεγαλύτερη τιμή που επιτρέπεται στο πεδίο

en: Latvian
el: Λετονικά

en: License
el: Άδεια

en: License Deactivate
el: Απενεργοποιήσετε άδεια

en: License Key
el: Άδεια κλειδί

en: Light
el: Φως

en: Link
el: Σύνδεση

en: Links Fields
el: Συνδέσεις πεδία

en: List After Header
el: Λίστα μετά κεφαλίδα

en: List Before Header
el: Λίστα πριν από την κεφαλίδα

en: List Footer
el: Λίστα υποσέλιδο

en: List Meta
el: Λίστα Meta

en: Listify Listing List
el: Listify λίστα λίστα

en: Listify Single Listing
el: Listify ενιαία λίστα

en: Listify Theme Widgets
el: Listify θέμα Widgets

en: Lithuanian
el: Λιθουανικά

en: Loading ...
el: Φόρτωση...

en: Make sure you disable the Regions plugin (if you are using it) to prevent issues when disabling this field.
el: Βεβαιωθείτε ότι μπορείτε να απενεργοποιήσετε το plugin περιοχές (αν χρησιμοποιείτε) για την αποτροπή ζητημάτων όταν απενεργοποιήσετε αυτό το πεδίο.

en: Malay
el: Μαλαϊκά

en: Malayalam
el: Μαλαγιαλαμικά

en: Marathi
el: Μαραθικά

en: Max Length
el: Μέγιστο μήκος

en: Max Uploads
el: Max μεταφορτώσεις

en: Max amount of files that can be uploaded in this field
el: Μέγιστο ποσό των αρχείων που μπορεί να φορτωθεί σε αυτό το πεδίο

en: Max characters allowed in field, including spaces.
el: Max χαρακτήρων που επιτρέπονται στον τομέα, συμπεριλαμβανομένων των διαστημάτων.

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Maximum file size: %s.
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου: %s.

en: Maximum files: %s.
el: Μέγιστη αρχεία: %s.

en: Meta End (after Date Posted)
el: Μετα τέλος (μετά από την ημερομηνία που δημοσιεύτηκε)

en: Meta Key
el: Κλειδί meta

en: Meta Key was not specified!
el: Δεν καθορίστηκε μετα κλειδί!

en: Meta Start (before Category)
el: Έναρξη μετα (πριν από την κατηγορία)

en: Meta keys can NOT have spaces in them, use an underscore instead! As an example, job shift should be job_shift.
el: Κλειδιά Μέτα δεν μπορώ να έχουν χώρους τους, να χρησιμοποιήσετε ένα χαρακτήρα υπογράμμισης αντί! Για παράδειγμα, μετατόπιση θέσεων εργασίας πρέπει να είναι job_shift.

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Mongolian
el: Μογγολικά

en: Multi-Select
el: Πολλαπλή επιλογή

en: Multiple
el: Πολλαπλές

en: Multiple Candidate Photos
el: Πολλές υποψήφιες φωτογραφίες

en: My Link
el: Σύνδεση μου

en: MySQL DATETIME
el: MySQL ημερομηνίας/ΏΡΑΣ

en: No
el: Όχι

en: No Value Field Types
el: Καμία αξία τύπους πεδίων

en: No field data found!
el: Δεν βρέθηκαν δεδομένα πεδίο!

en: No fields to remove!  A button will appear here when there is field data you can remove.
el: Δεν υπάρχουν πεδία να αφαιρέσει!  Ένα κουμπί θα εμφανιστεί εδώ, όταν υπάρχει πεδίο δεδομένων που μπορείτε να αφαιρέσετε.

en: No results match
el: Δεν υπάρχουν αποτελέσματα που ταιριάζουν

en: None
el: Κανένας

en: Normal
el: Κανονική λειτουργία

en: Norwegian
el: Νορβηγικά

en: Older versions of this plugin saved option values for fields that do not require them. You can purge those values by clicking this button.
el: Παλαιότερες εκδόσεις αυτού του plugin έσωσε επιλογή τιμές για τα πεδία που δεν απαιτούν τους. Να εκκαθαρίζετε αυτές τις τιμές κάνοντας κλικ στο κουμπί αυτό.

en: Once Weekly
el: Μία φορά την εβδομάδα

en: Once you have renamed the directory, come back to the Plugins page to reactivate the plugin.  You will not lose any of your settings or configurations.
el: Αφού έχετε μετονομάσει τον κατάλογο, έρχονται πίσω στη σελίδα Plugins για να ενεργοποιήσετε ξανά το plugin.  Δεν θα χάσετε καμία από τις ρυθμίσεις ή τις ρυθμίσεις παραμέτρων.

en: Option Labels
el: Επιλογή ετικετών

en: Option values can NOT contain the asterisk (*) or tilde (~) characters! Labels are allowed to have these characters, but values can not!
el: Τιμές επιλογών δεν μπορούν να περιέχουν τον αστερίσκο (*) ή χαρακτήρες περισπωμένης (~)! Ετικέτες επιτρέπεται να έχουν αυτούς τους χαρακτήρες, αλλά αξίες δεν μπορεί!

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Optional Field Label
el: Προαιρετικό πεδίο ετικέτας

en: Options
el: Επιλογές

en: Options are required for this field type!  Value IS required, label is optional.  If label is not provided the value will be used instead.
el: Επιλογές απαιτούνται για αυτόν τον τύπο πεδίου!  Αξία IS απαιτείται, ετικέτα είναι προαιρετική.  Αν η ετικέτα παρέχεται δεν θα χρησιμοποιηθεί η τιμή.

en: Options were purged from
el: Επιλογές έχει καθαρισθεί ήταν από

en: Or you can
el: Ή μπορείτε να

en: Origin
el: Προέλευσης

en: Output
el: Εξόδου

en: Output As
el: Εξόδου, όπως

en: Output As:
el: Εξόδου, όπως:

en: Output Location
el: Θέση εξόδου

en: Output Priority
el: Προτεραιότητα εξόδου

en: Output Show Label
el: Εμφάνιση ετικέτας εξόδου

en: Output Wrapper
el: Περιτύλιγμα εξόδου

en: Output a custom/default field value from WP Job Manager Field Editor on any listing that supports widgets.
el: Εξόδου προσαρμοσμένη/προεπιλογή μια τιμή πεδίου από το πεδίο συντάκτης WP δουλειά διευθυντικό στέλεχοs σε οποιαδήποτε λίστα που υποστηρίζει widgets.

en: PHP Ymd | JS: yymmdd
el: PHP Ymd | JS: εεμμηη

en: Packages
el: Πακέτα

en: Password Text Box
el: Πλαίσιο κειμένου Κωδικός πρόσβασης

en: Pattern
el: Μοτίβο

en: Persian
el: Περσικά

en: Placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης

en: Please describe the bug, how to replicate the bug, and any other details you can add.  Links to screenshots would be helpful as well.
el: Παρακαλώ περιγράψτε το πρόβλημα, πώς να ξαναδιπλώσουν το ζωύφιο, καθώς και οποιεσδήποτε άλλες λεπτομέρειες που μπορείτε να προσθέσετε.  Συνδέσεις με τα screenshots θα ήταν χρήσιμο επίσης.

en: Please rename the directory from: <code>%1$s</code> to <code>%2$s</code>
el: Παρακαλώ μετονομάστε τον κατάλογο από: <code>%1$ s</code> για <code>%2$ s.</code>

en: Please use the
el: Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την

en: Plugin Not Found
el: Plugin δεν βρέθηκε

en: Polish
el: Πολωνικά

en: Populate
el: Συμπλήρωση

en: Portuguese
el: Πορτογαλικά

en: Portuguese (Brazil)
el: Πορτογαλικά (Βραζιλίας)

en: Portuguese (Portugal)
el: Πορτογαλικά (Πορτογαλίας)

en: Post ID
el: Μετα ταυτότητα

en: Post Meta Inspector
el: Θέση μετα επιθεωρητής

en: Poster URL
el: Αφίσα URL

en: Poster URL:
el: Αφίσα URL:

en: Prepend
el: Προτάξετε

en: Prepend value to use for field
el: Προτάξετε την τιμή που θα χρησιμοποιηθεί για το πεδίο

en: Preview &rarr;
el: Προεπισκόπηση &rarr;

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Purge Options
el: Εκκαθάριση επιλογές

en: Purge Options!
el: Εκκαθάριση επιλογές!

en: Radio Buttons
el: Κουμπιά επιλογής

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Remove
el: Κατάργηση

en: Remove All
el: Αρθού

en: Remove Field
el: Καταργήσετε πεδίο

en: Report a Bug
el: Αναφέρετε ένα σφάλμα

en: Require
el: Απαιτούν

en: Require specific packages to display this field
el: Απαιτούν συγκεκριμένα πακέτα για να εμφανίσετε το πεδίο

en: Required
el: Απαιτείται

en: Required Field
el: Απαιτούμενο πεδίο

en: Required Field Label
el: Απαιτούμενο πεδίο ετικέτας

en: Required to use reCAPTCHA, you can get one from <a href="%s" target="_blank">Google</a>.
el: Απαιτείται για τη χρήση ξαναπιάνω, μπορείτε να πάρετε ένα από το <a href="%s" target="_blank"> Google</a>.

en: Resume
el: Βιογραφικό

en: Resume Fields
el: Βιογραφικό πεδία

en: Resume Submit Page
el: Σελίδα υποβολή βιογραφικό

en: Romanian
el: Ρουμανικά

en: Russian
el: Ρωσικά

en: Save As
el: Αποθήκευση ως

en: Save Field
el: Αποθηκεύσετε πεδίο

en: Save the value (except default) when a listing is submitted, to the user's meta.
el: Εκτός από την τιμή (εκτός από προεπιλογή) όταν υποβάλλεται μια λίστα, τὸ μετὰ του χρήστη.

en: Secret Key
el: Μυστικό κλειδί

en: Section Header
el: Ενότητα κεφαλίδας

en: Select <strong>%1$s</strong> to force the widget to render in the language returned by <a href="%2$s" target="_blank"><code>get_locale()</code></a>, which will be converted to a <a href="%4$s" target="_blank">Google reCAPTCHA supported language</a>, which is <strong>(%5$s)</strong> for the current locale of <strong>(%3$s)</strong>.  Otherwise, select a specific language to force the reCAPTCHA to use.
el: Επιλέξτε <strong>%1$ s</strong> για να αναγκάσει το widget για να αποδώσει στη γλώσσα επιστρέφονται από την <a href="%2$s" target="_blank"> <code>get_locale()</code></a>, που θα μετατραπεί σε ένα <a href="%4$s" target="_blank"> Google ξαναπιάνω υποστηριζόμενη γλώσσα</a>, η οποία είναι <strong>(%5$ s)</strong> για την τρέχουσα γλώσσα του <strong>(%3$ s)</strong>.  Διαφορετικά, επιλέξτε μια συγκεκριμένη γλώσσα για να αναγκάσει το ξαναπιάνω να χρησιμοποιήσετε.

en: Select All
el: Επιλογή όλων

en: Select Some Options
el: Επιλέξτε κάποιες επιλογές

en: Select packages you want this field to show for.  Require checkbox above must be enabled for this to work.
el: Επιλέξτε τα πακέτα που θέλετε να δείτε για αυτό το πεδίο.  Απαιτούν παραπάνω πλαίσιο ελέγχου πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για αυτό το έργο.

en: Select this checkbox to output the reCAPTCHA after the %s fields.  You should only need to do this if you have disabled all company fields, or prefer to have the reCAPTCHA above company fields.
el: Επιλέξτε αυτό το πλαίσιο ελέγχου για την έξοδο του ξαναπιάνω μετά τα πεδία %s.  Θα πρέπει μόνο να το κάνετε αυτό, εάν έχετε απενεργοποιήσει όλα τα πεδία εταιρεία, ή προτιμούν να έχουν ξαναπιάνω το παραπάνω εταιρεία πεδία.

en: Select which field types you want to automatically add paragraphs to, when using one of the built-in output methods.
el: Επιλέξτε ποιες πεδίο είδη που θέλετε να προσθέσετε αυτόματα παραγράφους να, όταν χρησιμοποιώντας μία από τις μεθόδους ενσωματωμένο εξόδου.

en: Serbian
el: Σερβικά

en: Set a specific height for oEmbed (in pixels), use only numbers do not include px.
el: Ορίσετε ένα συγκεκριμένο ύψος για oEmbed (σε pixel), χρησιμοποιήστε μόνο οι αριθμοί αυτοί δεν περιλαμβάνουν px.

en: Set a specific height for video (in pixels), use only numbers do not include px.
el: Οριστεί σε συγκεκριμένο ύψος για χρήση βίντεο (σε pixel), μόνο οι αριθμοί αυτοί δεν περιλαμβάνουν px.

en: Set a specific width for oEmbed (in pixels), use only numbers do not include px.
el: Ορίσετε ένα συγκεκριμένο πλάτος για oEmbed (σε pixel), χρησιμοποιήστε μόνο οι αριθμοί αυτοί δεν περιλαμβάνουν px.

en: Set a specific width for video (in pixels), use only numbers do not include px.
el: Ορίσετε ένα συγκεκριμένο πλάτος για χρήση βίντεο (σε pixel), μόνο οι αριθμοί αυτοί δεν περιλαμβάνουν px.

en: Short Bug Description ...
el: Bug σύντομη περιγραφή...

en: Should be something unique and lowercase, like <code>job_pay</code>
el: Πρέπει να είναι κάτι μοναδικό και πεζά, όπως <code>job_pay</code>

en: Show Field Data
el: Εμφάνιση δεδομένων πεδίου

en: Show Label
el: Εμφάνιση ετικέτας

en: Show Label:
el: Εμφάνιση ετικέτας:

en: Show WP-Editor instead of TextArea
el: Εμφάνιση WP-Editor αντί TextArea

en: Single Job Listing Above Logo
el: Ενιαία λίστα πάνω από το λογότυπο θέσεων εργασίας

en: Single Job Listing After
el: Ενιαία λίστα μετά θέσεων εργασίας

en: Single Job Listing Before
el: Ενιαία λίστα πριν θέσεων εργασίας

en: Single Job Listing Below Location Map
el: Ενιαία δουλειά απαρίθμηση κάτω από το χάρτη της περιοχής

en: Single Job Listing Below Social Links
el: Ενιαία λίστα παρακάτω συνδέσμους κοινωνικών θέσεων εργασίας

en: Single Job Listing End
el: Ενιαία λίστα τέλος θέσεων εργασίας

en: Single Job Listing Start
el: Ενιαία λίστα έναρξη θέσεων εργασίας

en: Single Listing Actions
el: Ενιαία λίστα ενεργειών

en: Single Listing Below Location Map
el: Ενιαία λίστα κάτω από το χάρτη της περιοχής

en: Single Listing Bottom of Author Widget
el: Ενιαία λίστα κάτω του συντάκτη Widget

en: Single Listing Bottom of Gallery Widget
el: Ενιαία λίστα κάτω μέρος της γκαλερί Widget

en: Single Listing Bottom of Main Content Widget
el: Ενιαία λίστα κάτω από το κύριο περιεχόμενο Widget

en: Single Listing Bottom of Map Widget
el: Ενιαία λίστα κάτω μέρος του χάρτη Widget

en: Single Listing Bottom of Tags Widget
el: Ενιαία λίστα κάτω του Widget Ετικέτες

en: Single Listing Bottom of Video Widget
el: Ενιαία λίστα κάτω μέρος του βίντεο Widget

en: Single Listing Meta
el: Ενιαία λίστα Meta

en: Single Listing Top of Gallery Widget
el: Ενιαία λίστα κορυφή της γκαλερί Widget

en: Single Listing Top of Hours Widget
el: Ενιαία χρηματιστήριο κορυφή ώρες Widget

en: Single Listing Top of Main Content Widget
el: Ενιαία λίστα κορυφή του το κύριο περιεχόμενο Widget

en: Single Listing Top of Map Widget
el: Ενιαία λίστα κορυφή του Widget χάρτη

en: Single Listing Top of Tags Widget
el: Ενιαία λίστα κορυφή του Widget Ετικέτες

en: Single Listing Top of Video Widget
el: Ενιαία λίστα κορυφή του βίντεο Widget

en: Single Resume Listing After
el: Ενιαία χρηματιστήριο μετά το βιογραφικό

en: Single Resume Listing Before
el: Ενιαία χρηματιστήριο πριν το βιογραφικό

en: Single Resume Listing End
el: Βιογραφικό ενιαία λίστα τέλος

en: Single Resume Listing Start
el: Βιογραφικό ενιαία λίστα έναρξη

en: Sinhalese
el: Σιναλεζικά

en: Site Key
el: Τοποθεσία κλειδί

en: Size
el: Μέγεθος

en: Slovak
el: Σλοβακικά

en: Slovenian
el: Σλοβενικά

en: Smallest value allowed in field
el: Μικρότερη τιμή επιτρέπεται στον τομέα

en: Sorry, <code>%1$s</code> is not a valid WordPress MIME <strong>type</strong>! A list of the default ones can be found <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.<br />
el: Συγνώμη, <code>%1$ s</code> δεν είναι έγκυρος <strong>Τύπος</strong> WordPress MIME! Μια λίστα με την προεπιλεγμένη, αυτά μπορούν να βρεθούν <a href="%2$s" target="_blank"> εδώ</a>. < br / >

en: Sorry, <code>%1$s</code> is not a valid WordPress MIME type <strong>extension</strong>! A list of the default ones can be found <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.<br />You <strong>must</strong> include at least one of the MIME type extensions. As example, for jpeg you can use <code>jpg</code> or <code>jpg|jpeg|jpe</code>, but you <strong>must</strong> include at least one, or the entire string.
el: Συγνώμη, <code>%1$ s</code> δεν είναι ένα έγκυρο τύπο WordPress MIME <strong>επέκταση</strong>! Μια λίστα με την προεπιλεγμένη, αυτά μπορούν να βρεθούν <a href="%2$s" target="_blank"> εδώ</a>. < br / > σας <strong>πρέπει να</strong> περιλαμβάνουν τουλάχιστον μία από τις επεκτάσεις τύπου MIME. Ως παράδειγμα, για jpeg που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε <code>jpg</code> ή <code>jpg|jpeg|jpe</code>, αλλά θα <strong>πρέπει να</strong> περιλαμβάνουν τουλάχιστον ένα, ή ολόκληρη η συμβολοσειρά.

en: Sorry, that meta key already exists in the
el: Συγγνώμη, ότι υπάρχει ήδη στο κλειδί μετα την

en: Sorry, the taxonomy <code>%1$s</code> does not exists, please verify you are using the correct taxonomy slug
el: Συγγνώμη, ταξινόμηση <code>%1$ s</code> δεν υπάρχει, παρακαλούμε βεβαιωθείτε να χρησιμοποιείτε τη σωστή ταξινόμηση γυμνοσάλιαγκας

en: Sorry, there was an error adding this field.  Unable to add new field.
el: Λυπούμαστε, υπήρξε ένα σφάλμα κατά την προσθήκη αυτό το πεδίο.  Δεν είναι δυνατή η προσθήκη νέου πεδίου.

en: Sorry, there was an error disabling this field.  Unable to create new field configuration.
el: Συγγνώμη, Παρουσιάστηκε σφάλμα, απενεργοποίηση αυτό το πεδίο.  Δεν είναι δυνατή η δημιουργία νέο πεδίο ρύθμισης παραμέτρων.

en: Sorry, there was an error enabling this field.  Unable to create new field configuration.
el: Συγνώμη, παρουσιάστηκε ένα σφάλμα που επιτρέπει σε αυτό το πεδίο.  Δεν είναι δυνατή η δημιουργία νέο πεδίο ρύθμισης παραμέτρων.

en: Sorry, there was an error updating this field.  Unable to create new field configuration.
el: Συγνώμη, υπήρχε σφάλμα κατά την ενημέρωση αυτό το πεδίο.  Δεν είναι δυνατή η δημιουργία νέο πεδίο ρύθμισης παραμέτρων.

en: Sorry, you can only remove a default field configuration, not the actual field itself, if you want to remove it from the form, please use disable.
el: Συγγνώμη, μπορείτε να αφαιρέσετε μόνο μια προεπιλεγμένη ρύθμιση τομέα, δεν το πραγματικό πεδίο η ίδια, αν θέλετε να το αφαιρέσετε από τη φόρμα, παρακαλούμε να χρησιμοποιήσετε απενεργοποίηση.

en: Sorry, your browser doesn't support embedded videos, you should upgrade to a modern browser.
el: Συγνώμη, browser σας δεν υποστηρίζει τα ενσωματωμένα βίντεο, θα πρέπει να αναβαθμίσετε σε ένα σύγχρονο πρόγραμμα περιήγησης.

en: Spaces are not allowed in this field!
el: Δεν επιτρέπονται διαστήματα στον τομέα αυτό!

en: Spanish
el: Ισπανικά

en: Spanish (Latin America)
el: Ισπανικά (Λατινική Αμερική)

en: Specify an HTML element wrapper for each value output, such as <strong>div</strong>. Do not include brackets. For list use <code>li</code>.  Default is <code>div</code>.
el: Καθορίστε ένα περιτύλιγμα στοιχείο HTML για κάθε τιμή εξόδου, όπως <strong>ΔΙΑΙΡ</strong>. Μην συμπεριλάβετε παρενθέσεις. Για λίστα χρήση <code>li</code>.  Η προεπιλογή είναι <code>div</code>.

en: Specify an HTML element wrapper for entire output, such as <strong>div</strong>, or <strong>ul</strong>. Do not include brackets. Default is <code>div</code>.
el: Καθορίστε ένα περιτύλιγμα στοιχείο HTML για το σύνολο παραγωγής, όπως <strong>div</strong>, ή <strong>ul</strong>. Μην συμπεριλάβετε παρενθέσεις. Η προεπιλογή είναι <code>div</code>.

en: Specify an HTML element wrapper for the label, such as <strong>h3</strong>, or <strong>strong</strong>. Do not include brackets, only the type of element. Default is <code>strong</code>
el: Καθορίστε ένα περιτύλιγμα στοιχείο HTML της ετικέτας, όπως <strong>h3</strong>, ή <strong>ισχυρή</strong>. Μην συμπεριλάβετε παρενθέσεις, μόνο τον τύπο του στοιχείου. Η προεπιλογή είναι <code>ισχυρή</code>

en: Specify the <strong>USER</strong> meta key to auto populate this field from if it exists (and user is logged in).  If meta key is set and meta exists for user, it will take priority over default value.<br /><br />If using a meta key from WPJM or WPRM you <strong>must</strong> prepend it with an underscore.  <i>As example, company_website would be <code>_company_website</code></i>
el: Καθορίστε το <strong>χρήστη</strong> μετα κλειδί για την αυτόματη συμπλήρωση αυτού του πεδίου από αν υπάρχει (και ο χρήστης είναι συνδεδεμένος).  Εάν έχει οριστεί κλειδί meta και μετα που υπάρχει για το χρήστη, θα αναλάβει προτεραιότητα προεπιλεγμένη τιμή. < br / > < br / > Εάν χρησιμοποιώντας μια meta κλειδί από WPJM ή WPRM <strong>πρέπει να</strong> προτάξετε με ένα χαρακτήρα υπογράμμισης.  <i>Ως παράδειγμα, company_website θα ήταν <code>_company_website</code></i>

en: Standard Field Types
el: Τύποι τυπικό πεδίο

en: Standard Value Output (Regular text)
el: Τυποποιημένη τιμή εξόδου (κανονικό κείμενο)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Step
el: Βήμα

en: String Translation
el: Μετάφραση της συμβολοσειράς

en: Submit Button Caption
el: Υποβάλει κουμπί λεζάντα

en: Succesfully disabled
el: Με επιτυχία, άτομα με ειδικές ανάγκες

en: Succesfully enabled
el: Με επιτυχία ενεργοποιημένη

en: Success
el: Επιτυχία

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Swahili
el: Σουαχίλι

en: Swedish
el: Σουηδικά

en: Tamil
el: Ταμιλικά

en: Taxonomy
el: Ταξινομία

en: Taxonomy Checklist
el: Ταξινόμηση λίστας

en: Taxonomy Dropdown
el: Αναπτυσσόμενο μενού ταξινόμησης

en: Taxonomy Field Types
el: Τύπους πεδίων ταξινόμησης

en: Taxonomy Multi-Select Dropdown
el: Multi-επιλέξτε εξελισσόμενες ταξινομία

en: Telugu
el: Τελουγκουικά

en: Text Area
el: Περιοχή κειμένου

en: Text Box
el: Πλαίσιο κειμένου

en: Textbox, WP-Editor, Dropdown, Upload, etc.
el: Αναπτυσσόμενο πλαίσιο κειμένου, WP-Editor, φορτώσετε, κλπ.

en: Thai
el: Ταϊλανδικά

en: The ONLY supported characters for meta keys are a-z (lowercase), 0-9 (numbers), and _ (underscores, in place of space) for meta keys!<br />Do <strong>NOT</strong> use any other characters or you will have issues!
el: Το μονο που υποστηρίζονται χαρακτήρες για κλειδιά meta είναι α-ω (πεζά), 0-9 (αριθμούς), και _ (χαρακτήρες υπογράμμισης, σε αντικατάσταση του χώρου) για κλειδιά Μέτα! < br / > <strong>δεν</strong> χρησιμοποιούν οποιαδήποτε άλλους χαρακτήρες ή θα έχετε ζητήματα!

en: The activated copy of the %1$s plugin, is installed in the incorrect directory, the directory should match <code>%2$s</code>.
el: Το ενεργοποιημένο αντίγραφο του %1$ s plugin, είναι εγκατεστημένο στον κατάλογο εσφαλμένη, στον κατάλογο πρέπει να ταιριάζει με <code>%2$ s.</code>.

en: The default button is <code>Preview &rarr;</code>, use <code>&amp;rarr;</code> for the arrow
el: Στο προεπιλεγμένο κουμπί είναι <code>Προεπισκόπηση &rarr;</code>, χρησιμοποιήστε <code>αγωγός;</code> για το βέλος

en: The default fields below WILL include any custom configuration you have made to them.
el: Τα παρακάτω πεδία προεπιλογή θα περιλαμβάνει οποιαδήποτε προσαρμοσμένη ρύθμιση παραμέτρων που κάνατε σε αυτά.

en: The email associated with your license key, this <strong>MUST</strong> match the email found on your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page.
el: Το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που σχετίζονται με άδεια κλειδί σας, αυτό που <strong>πρέπει να</strong> ταιριάζει με το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο που βρέθηκαν στη σελίδα <a href="%s" target="_blank"> Ο λογαριασμός μου</a>.

en: The license has been successfully deactivated locally, but please visit your sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page to verify this activation has been removed from our server.  There was an error automatically removing it, and chances are that is because it was already removed via your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page already..
el: Η άδεια χρήσης έχει απενεργοποιηθεί με επιτυχία σε τοπικό επίπεδο, αλλά παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα Plugins <a href="%s" target="_blank"> Μου λογαριασμό</a> σας χαμογελαστές φατσούλες να επιβεβαιώσετε αυτή η ενεργοποίηση έχει καταργηθεί από το διακομιστή μας.  Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την αφαίρεση αυτόματα, και οι πιθανότητες είναι ότι είναι επειδή είχε ήδη αφαιρεθεί μέσω της σελίδας <a href="%s" target="_blank"> Ο λογαριασμός μου</a> σας ήδη...

en: The license key associated with the email above.
el: Το κλειδί αδειών που συνδέονται με το email παραπάνω.

en: The max allowed files is %2$s for %1$s
el: Το μέγιστο επιτρεπόμενο αρχεία είναι %2$ s. για %1$ s

en: The max allowed files is %s
el: Το μέγιστο επιτρεπόμενο αρχεία είναι %s

en: Theme
el: Θέμα

en: There are not any custom fields to add to string translation.  Please setup some custom fields.
el: Δεν υπάρχουν οποιαδήποτε προσαρμοσμένα πεδία για να προσθέσετε στη μετάφραση της συμβολοσειράς.  Παρακαλώ ρύθμιση ορισμένα προσαρμοσμένα πεδία.

en: There are not any fields that need options purged.
el: Δεν υπάρχουν οποιαδήποτε στους τομείς που χρειάζονται επιλογές εκκαθαριστεί.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
el: Υπάρχει διαθέσιμη μια νέα έκδοση του %1$ s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> Προβολή έκδοσης %3$ s λεπτομέρειες</a> ή να <a href="%4$s"> ενημερώσετε τώρα</a>.

en: There was an error submitting your bug report, please try again later.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα υποβολή σας αναφορά σφάλματος, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.

en: This box must be checked to enable auto populate.
el: Αυτό το πλαίσιο πρέπει να ελέγχεται για να ενεργοποιήσετε την αυτόματη συμπλήρωση.

en: This field MUST be a number/integer.  Decimals are allowed.
el: Αυτό το πεδίο πρέπει να είναι ακέραιος αριθμός/αριθμός.  Επιτρέπονται τα δεκαδικά ψηφία.

en: This field can not be changed to optional as it is required for core functionality of WP Job Manager
el: Αυτό το πεδίο δεν μπορεί να αλλάξει σε προαιρετικό δεδομένου ότι απαιτείται για την βασική λειτουργικότητα του WP δουλειά διευθυντικό στέλεχοs

en: This field can not be disabled as it is required for core functionality of WP Job Manager
el: Αυτό το πεδίο δεν μπορεί να απενεργοποιηθεί, όπως απαιτείται για την βασική λειτουργικότητα του WP δουλειά διευθυντικό στέλεχοs

en: This field is required!
el: Αυτό το πεδίο απαιτείται!

en: This is specifically for WPML or Polylang.  Only use this if you know you need to.  This will force loop through all custom fields and register all supported translatable values in string translation.
el: Αυτό είναι ειδικά για WPML ή Polylang.  Μόνο χρήση this Εάν γνωρίζετε ότι χρειάζεστε για να.  Αυτό θα αναγκάσει το βρόχο μέσω όλα τα προσαρμοσμένα πεδία και μητρώο όλα υποστηρίζονται μεταφράσιμες αξίες στη μετάφραση της συμβολοσειράς.

en: This tab is kept here for compatibility purposes, and as a backup method for activation
el: Αυτή η καρτέλα διατηρείται εδώ για λόγους συμβατότητας, και ως εφεδρική μέθοδος για την ενεργοποίηση

en: This text you are reading.
el: Το κείμενο αυτό που διαβάζετε.

en: This value will be used as the label that shows next to the actual reCAPTCHA
el: Αυτή η τιμή θα χρησιμοποιηθεί ως ετικέτα που δείχνει δίπλα το πραγματικό ξαναπιάνω

en: This will remove all custom and customized field data!
el: Αυτό θα αφαιρέσει όλα τα δεδομένα έθιμο και προσαρμοσμένο πεδίο!

en: Title
el: Τίτλος

en: Title:
el: Τίτλος:

en: Today
el: Σήμερα

en: Tooltip text and/or notice shown to user when field value does not validate.  Validation requires pattern field below to be set. If you do not see pattern field below the current field type does not support it.
el: Κείμενο επεξήγησης εργαλείων ή/και ειδοποίηση που εμφανίζεται στους χρήστη όταν η τιμή του πεδίου δεν επικυρώνει.  Επικύρωση απαιτεί το παρακάτω πεδίο μοτίβο για να ρυθμιστεί. Εάν δεν βλέπετε το πεδίο μοτίβο κάτω από τον τρέχοντα τύπο πεδίου δεν την υποστηρίζει.

en: Top of Resume Listing
el: Κορυφή της λίστας βιογραφικό

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: True
el: Αλήθεια

en: Turkish
el: Τουρκικά

en: Type
el: Τύπος

en: Ukrainian
el: Ουκρανικά

en: Unable to determine correct job/resume/post ID!
el: Αδύνατος ο καθορισμός σωστή/βιογραφικό/θέση εργασίας ID!

en: Unable to determine slug to deactivate license.
el: Αδυναμία προσδιορισμού γυμνοσάλιαγκα να απενεργοποιήσει την άδεια χρήσης.

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
el: Αδυναμία προσδιορισμού γυμνοσάλιαγκας, άδεια κλειδί, ή/και email για να ενεργοποιήσετε την άδεια χρήσης, επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: Unknown Error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: Unknown Error! Refresh the page and try again.
el: Άγνωστο σφάλμα! Ανανεώστε τη σελίδα και προσπαθήστε ξανά.

en: Urdu
el: Ουρντού

en: Use Widget Style:
el: Χρησιμοποιήστε στυλ Widget:

en: Use a custom label for optional fields instead of required fields. HTML is supported. (default is optional)
el: Χρησιμοποιήστε μια προσαρμοσμένη ετικέτα για τα προαιρετικά πεδία αντί για απαιτούμενα πεδία. Υποστηρίζεται HTML. (η προεπιλογή είναι προαιρετική)

en: Use a custom label for required fields instead of optional fields. HTML is supported.
el: Χρησιμοποιήστε μια προσαρμοσμένη ετικέτα για απαιτούμενα πεδία αντί προαιρετικά πεδία. Υποστηρίζεται HTML.

en: Use a custom value for the submit button (on initial submit page)
el: Χρησιμοποιήστε μια προσαρμοσμένη τιμή για το κουμπί Υποβολή (στην αρχική υποβολή σελίδα)

en: Use built-in Ajax uploader
el: Χρησιμοποιήστε το ενσωματωμένο Ajax uploader

en: Using the syntax
el: Χρησιμοποιώντας τη σύνταξη

en: Validate field value using JavaScript regular expressions.  Title (from above) will be used as notice when pattern does not match. (HTML5)
el: Επικύρωση τιμή πεδίου χρησιμοποιώντας JavaScript τυπικές εκφράσεις.  Τίτλος (από πάνω) θα χρησιμοποιηθεί όπως παρατηρήσετε όταν δεν ταιριάζει. (HTML5)

en: Value
el: Αξία

en: Value Only (No HTML)
el: Αξία μόνο (όχι HTML)

en: Value Wrapper
el: Αξία περιτύλιγμα

en: Video Height
el: Βίντεο ύψος

en: Video Width
el: Βίντεο Πλάτος

en: Vietnamese
el: Βιετναμικά

en: View
el: Θέα

en: View Field
el: Δείτε το πεδίο

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: WP Editor
el: Πρόγραμμα επεξεργασίας WP

en: WP Editor at Bottom
el: WP Editor στο κάτω μέρος

en: WP Job Manager
el: WP δουλειά διευθυντικό στέλεχοs

en: WP Job Manager <strong>MUST</strong> be installed and activated for WP Job Manager Field Editor to work!
el: WP δουλειά διευθυντικό στέλεχοs, <strong>πρέπει</strong> να εγκατασταθεί και να ενεργοποιηθεί για WP δουλειά διευθυντικό στέλεχοs εκδότρια στον τομέα αυτό να εργαστούν!

en: WP Job Manager Field Editor
el: WP δουλειά διευθυντικό στέλεχοs εκδότρια στον τομέα

en: WPJM Custom Field
el: Προσαρμοσμένο πεδίο WPJM

en: WPJM Custom Fields
el: Προσαρμοσμένα πεδία WPJM

en: When using <em>WP Job Manager Field Editor</em> with the <em>Listify</em> theme it is <strong>strongly</strong> recommended that you use/check/enable the <a href="%s" target="_blank">Directory Submission Fields</a>
el: Όταν χρησιμοποιείτε <em>WP δουλειά διευθυντικό στέλεχοs πεδίο Editor</em> με το <em>Listify</em> θέμα είναι <strong>έντονα</strong> συνιστάται ότι σας χρησιμοποιήστε/ελέγχου/Ενεργοποίηση τα <a href="%s" target="_blank"> Πεδία υποβολή καταλόγου</a>

en: Width of input field, in characters.
el: Πλάτος εισόδου πεδίου, σε χαρακτήρες.

en: Will add a meta box at the bottom of each listing that shows all the meta and values associated with the listing.
el: Θα προσθέσει μια μετα το πλαίσιο στο κάτω μέρος κάθε εισαγωγής στο χρηματιστήριο που εμφανίζει όλα τα meta και αξιών που συνδέονται με το χρηματιστήριο.

en: Will display a download link for browsers incompatible with HTML5 video.
el: Θα εμφανίσει έναν σύνδεσμο φόρτωσης για προγράμματα περιήγησης που είναι ασυμβίβαστες με την HTML5 βίντεο.

en: Will wrap the image in a link to the URL of the image.
el: Θα τυλίξτε την εικόνα σε μια σύνδεση με το URL της εικόνας.

en: WordPress Action Hook
el: WordPress δράση γάντζο

en: WordPress Date Format
el: Μορφή ημερομηνίας WordPress

en: Wrap Image with a Link to the URL:
el: Τυλίξτε την εικόνα με μια σύνδεση με το URL:

en: Wrap Output
el: Τυλίξτε την Output

en: Wrap Output:
el: Τυλίξτε την Output:

en: Wrap Value
el: Τυλίξτε την αξία

en: Wrap Value:
el: Τυλίξτε την αξία:

en: Wrappers are HTML elements used to surround the output.  When specifying one, do not include brackets, only the type of element. All are optional, and if left blank the default will be used.
el: Περιτυλίγματα είναι στοιχεία HTML χρησιμοποιείται για να περιβάλλετε την output.  Όταν καθορίζετε ένα, δεν περιλαμβάνουν αγκύλες, μόνο τον τύπο του στοιχείου. Όλες είναι προαιρετικές, και αν μείνει κενό θα χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο.

en: Yes
el: Ναι

en: Yes, allow
el: Ναι, επιτρέπει

en: Yes, force custom language (disables Google reCAPTCHA auto detection)
el: Ναι, ισχύει προσαρμοσμένης γλώσσας (απενεργοποιεί Google ξαναπιάνω αυτόματη ανίχνευση)

en: Yes, force reindex when adding or updating a field configuration
el: Ναι, δύναμη reindex κατά την προσθήκη ή την ενημέρωση μιας διαμόρφωσης το πεδίο

en: Yes, output/return the option Label/Caption instead of the value
el: Ναι, έξοδος/επιστροφή η επιλογή λεζάντας ετικέτας/αντί για την τιμή

en: Yes, use <code>date_i18n()</code>
el: Ναι, χρησιμοποιήστε <code>date_i18n()</code>

en: You <strong>must</strong> include the correct MIME <strong>type</strong>! As example, for jpeg extension you <strong>must</strong> include the type that is <code>image/jpeg</code>.  These values can be found for all supported extensions <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
el: Θα <strong>πρέπει να</strong> περιλαμβάνουν τον MIME <strong>τύπο</strong>! Ως παράδειγμα, για την επέκταση του jpeg σας <strong>πρέπει να</strong> περιλαμβάνουν τον τύπο που είναι η <code>εικόνα/jpeg</code>.  Οι τιμές αυτές μπορούν να βρεθούν για όλες τις υποστηριζόμενες επεκτάσεις <a href="%2$s" target="_blank"> εδώ</a>.

en: You can also just <a href="%1$s">hide this notice</a>, but be warned, there may be issues due to using the incorrect plugin directory!
el: Σας μπορεί επίσης να απλά <a href="%1$s"> Απόκρυψη της παρούσας ανακοίνωσης</a>, αλλά να προειδοποιούνται, ενδέχεται να υπάρχουν προβλήματα λόγω της χρήσης του καταλόγου εσφαλμένη plugin!

en: You can find the directory located at: <br/> <code>%1$s</code>
el: Μπορείτε να βρείτε τον κατάλογο που βρίσκεται στο: <br/> <code>%1$ s</code>

en: You can not use a <a href="%s" target="_blank">WordPress Public Query Variable</a> as a meta key as it will cause the submit listing page to show a 404 error! Choose something different!
el: Δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ένα <a href="%s" target="_blank"> WordPress δημόσια μεταβλητή ερώτημα</a> ως κλειδί meta δεδομένου ότι θα προκαλέσει την υποβολή σελίδα ενημερωτικού δελτίου για να δείξει ένα σφάλμα 404! Επιλέξτε κάτι διαφορετικό!

en: You can view, edit, or add user meta using my free open source <strong><a target="_blank" href="https://wordpress.org/plugins/user-meta-display/">User Meta Display</a></strong> plugin.
el: Μπορείτε να δείτε, να επεξεργαστείτε ή να προσθέσετε μετα χρήστη χρησιμοποιώντας το plugin <strong><a target="_blank" href="https://wordpress.org/plugins/user-meta-display/"> Χρήστη μετα οθόνη</a></strong> μου δωρεάν και ανοικτού κώδικα.

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
el: Σας έχουν ενεργοποιηθεί με επιτυχία η %s άδεια, και θα είναι πλέον σε θέση να αναβαθμίσουν αυτόματα αυτό το plugin μέσω του WordPress, όταν είναι διαθέσιμη μια ενημέρωση.

en: You have successfully deactivated the %s license.
el: Έχετε απενεργοποιήσει επιτυχώς την %s άδεια.

en: Your Email
el: Το Email σας

en: Your server is using a <strong>VERY OLD, unsupported, and no longer maintained</strong> version of PHP, version %5$s. <a href="%1$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP 5.2 was about <strong>%2$s ago</strong>!! This means there may be bugs, and security vulnerabilities that have not, and will never be patched for this version of PHP!<br /><br />It is <strong>strongly</strong> recommended that you contact your web hosting provider and request to upgrade to PHP 5.4 or newer ... or <a href="%3$s">Hide this Notice Forever!</a> (but don't say I didn't warn you)<br/><br /><a href="%4$s" target="_blank">Contact me</a> for an exclusive sMyles Plugins customer promo code discount for any shared <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting packages!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada, and France.  Your site will run faster than it ever has, or your money back!
el: Ο διακομιστής σας χρησιμοποιώντας μια <strong>Πολύ παλιά, αστήρικτη, και δεν διατηρούνται πλέον</strong> έκδοση της PHP, έκδοση %5$ s. <a href="%1$s" target="_blank"> EOL (τέλος ζωής)</a> για την PHP 5.2 ήταν περίπου <strong>%2$ s. πριν</strong>!! Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να υπάρχουν σφάλματα, και τα τρωτά σημεία της ασφάλειας που δεν έχουν, και θα αλλαχθεί ποτέ για αυτή την έκδοση της PHP! < br / > < br / > είναι <strong>έντονα</strong> συνιστάται να επικοινωνήσετε με σας web hosting πάροχος και αίτημα για την αναβάθμιση σε PHP 5.4 ή νεότερη... ή <a href="%3$s"> αυτό ειδοποίηση για πάντα απόκρυψη!</a> (αλλά μην πείτε ότι δεν σας προειδοποιήσαμε) <br/> < br / > <a href="%4$s" target="_blank"> επικοινωνήστε μαζί μου</a> για μια αποκλειστική χαμογελαστές φατσούλες Plugins promo κωδικός έκπτωση πελάτη για οποιαδήποτε κοινόχρηστη <strong>SSD (στερεός κατάσταση οδηγώ)</strong> πακέτα φιλοξενίας!  Κέντρα δεδομένων στην Φλόριντα των ΗΠΑ, Αριζόνα ΗΠΑ, Μόντρεαλ του Καναδά και τη Γαλλία.  Το site σας θα τρέξει πιο γρήγορα από ό, τι έχει ποτέ, ή τα χρήματά σας πίσω!

en: Your server is using an <strong>OLD, unsupported, and no longer maintained</strong> version of PHP, version %5$s. <a href="%1$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP 5.3 was about <strong>%2$s ago</strong>!! This means there may be bugs, and security vulnerabilities that have not, and will never be patched for this version of PHP!<br /><br />It is <strong>strongly</strong> recommended that you contact your web hosting provider and request to upgrade to PHP 5.4 or newer ... or <a href="%3$s">Hide this Notice Forever!</a> (but don't say I didn't warn you)<br/><br /><a href="%4$s" target="_blank">Contact me</a> for an exclusive sMyles Plugins customer promo code discount for any shared <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting packages!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada, and France.  Your site will run faster than it ever has, or your money back!
el: Ο διακομιστής σας χρησιμοποιώντας μια <strong>παλιά, που δεν υποστηρίζεται, και πλέον διατηρούνται</strong> έκδοση του PHP, έκδοση %5$ s. <a href="%1$s" target="_blank"> EOL (τέλος ζωής)</a> για PHP 5.3 ήταν περίπου <strong>%2$ s. πριν</strong>!! Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να υπάρχουν σφάλματα, και τα τρωτά σημεία της ασφάλειας που δεν έχουν, και θα αλλαχθεί ποτέ για αυτή την έκδοση της PHP! < br / > < br / > είναι <strong>έντονα</strong> συνιστάται να επικοινωνήσετε με σας web hosting πάροχος και αίτημα για την αναβάθμιση σε PHP 5.4 ή νεότερη... ή <a href="%3$s"> αυτό ειδοποίηση για πάντα απόκρυψη!</a> (αλλά μην πείτε ότι δεν σας προειδοποιήσαμε) <br/> < br / > <a href="%4$s" target="_blank"> επικοινωνήστε μαζί μου</a> για μια αποκλειστική χαμογελαστές φατσούλες Plugins promo κωδικός έκπτωση πελάτη για οποιαδήποτε κοινόχρηστη <strong>SSD (στερεός κατάσταση οδηγώ)</strong> πακέτα φιλοξενίας!  Κέντρα δεδομένων στην Φλόριντα των ΗΠΑ, Αριζόνα ΗΠΑ, Μόντρεαλ του Καναδά και τη Γαλλία.  Το site σας θα τρέξει πιο γρήγορα από ό, τι έχει ποτέ, ή τα χρήματά σας πίσω!

en: Zulu
el: Ζουλού

en: description
el: Περιγραφή

en: disable
el: Απενεργοποίηση

en: field is a single upload.  Enable this option to allow changing this to multiple files, but be aware that there may be issues with the list in admin, etc.  Use at your own risk.
el: το πεδίο είναι μια ενιαία αποστολή.  Ενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να επιτρέπουν την αλλαγή αυτή σε πολλαπλά αρχεία, αλλά να γνωρίζετε ότι ενδέχεται να υπάρχουν προβλήματα με τη λίστα στο admin, κλπ.  Χρησιμοποιήστε το με δική σας ευθύνη.

[ctx: fields]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Όλα <span class="count"> (% s)</span>
el[1]: Όλα <span class="count"> (% s)</span>

en: fields:
el: πεδία:

en: http://plugins.smyl.es
el: http://plugins.smyl.ES

en: https://plugins.smyl.es/wp-job-manager-field-editor
el: https://plugins.smyl.es/WP-Job-Manager-Field-Editor

en: label
el: ετικέτα

en: my-class my-class2
el: μου-μου-class, class2

en: my-class my-custom-class my-other-class
el: μου τάξη μου-έθιμο-τάξη μου-άλλα-κατηγορία

en: oEmbed (YouTube/Vimeo/SoundCloud etc)
el: oEmbed (YouTube/Vimeo/SoundCloud κλπ)

en: oEmbed Height
el: oEmbed ύψος

en: oEmbed Width
el: oEmbed πλάτος

en: page to activate or deactivate your licenses.
el: σελίδα για να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε τις άδειες χρήσης σας.

en: placeholder
el: σύμβολο κράτησης θέσης

en: priority
el: προτεραιότητα

en: reCAPTCHA
el: ξαναπιάνω

en: remove
el: κατάργηση

en: required
el: απαιτείται

en: sMyles Plugins Licensing
el: χαμογελαστές φατσούλες Plugins αδειοδότησης

en: strong
el: ισχυρή

en: to be set as multiple file uploads
el: για να ορίσετε πολλαπλές αρχείο φορτώνει

en: type
el: Τύπος

en: value
el: αξία
