WP Job Manager Field Editor - en to ms_MY translation catalogue (548 entries)

en:  Field
ms_MY:  Bidang

en:  Successfully Activated!
ms_MY:  Berjaya diaktifkan!

en:  Successfully Deactivated!
ms_MY:  Berjaya dinyahaktifkan!

en:  field group.  Please edit the existing field, or choose another meta key.<br /><small>Meta keys must be unique throughout your entire site.  As an example, you can't have the meta key <strong>job_date</strong> in both Job, and Company fields.</small>
ms_MY:  Kumpulan bidang.  Sila edit medan yang sedia ada, atau pilih satu lagi meta kekunci. < br / > < kecil > Meta kunci mestilah unik sepanjang seluruh halaman anda.  Sebagai contoh, anda tidak boleh mempunyai kekunci meta <strong>job_date</strong> dalam kedua-dua bidang pekerjaan, dan Company.</small>

en: "%s" check failed. Please try again.
ms_MY: gagal Daftar "%s". Sila cuba sekali lagi.

en: %1$s Field
ms_MY: %1$ s Field

en: %1$s Fields
ms_MY: %1$ s bidang

en: %s Submit Page
ms_MY: %s hantar halaman

en: (optional)
ms_MY: (pilihan)

en: (right click and select Save As)
ms_MY: (klik kanan dan pilih Simpan sebagai)

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
ms_MY: <a href="%1$s"> Sila aktifkan kunci lesen anda</a> untuk menerima kemas kini dan sokongan untuk "%2$ s".

en: <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies">WordPress Taxonomy</a>
ms_MY: <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies"> Taksonomi WordPress</a>

en: <small>(optional)</small>
ms_MY: <small>(pilihan)</small>

en: <small>(required)</small>
ms_MY: <small>(diperlukan)</small>

en: <strong>(optional)</strong>
ms_MY: <strong>(pilihan)</strong>

en: <strong>ONLY</strong> set this value if you want to specify a custom meta key to save the value to!  Default value for this field should be blank/empty.
ms_MY: <strong>Hanya</strong> menetapkan nilai ini jika anda mahu menentukan kekunci meta tersuai untuk Simpan nilai!  Nilai lalai bagi bidang ini harus menjadi kosong/kosong.

en: <strong>optional</strong>
ms_MY: <strong>pilihan</strong>

en: A URL for an image to show until the user plays or seeks. If not specified, the first frame of video will be used when it becomes available.
ms_MY: URL untuk imej untuk menunjukkan sehingga pengguna memainkan atau berusaha. Jika tidak dinyatakan, kerangka pertama video akan digunakan apabila ia boleh didapati.

en: A field group is required in order to save/edit/update fields, please contact support.
ms_MY: Kumpulan bidang diperlukan untuk bidang Simpan/edit/Kemaskini, sila hubungi support.

en: A valid meta key is required!
ms_MY: Kekunci meta yang sah adalah diperlukan!

en: A valid priority is required! Priority must be a numerical value.
ms_MY: Satu keutamaan yang sah adalah diperlukan! Keutamaan mestilah suatu nilai berangka.

en: A valid type is required!
ms_MY: Jenis yang sah adalah diperlukan!

en: About
ms_MY: Kira-kira

en: Activate License
ms_MY: Mengaktifkan lesen

en: Activated:
ms_MY: Diaktifkan:

en: Activating ...
ms_MY: Mengaktifkan...

en: Add Another
ms_MY: Tambah satu lagi

en: Add New Field
ms_MY: Menambah bidang baru yang

en: Add an HTML element wrap around each value that is output
ms_MY: Tambah untuk Balut elemen HTML sekitar nilai setiap output

en: Add an HTML element wrap around entire output.
ms_MY: Tambah untuk Balut elemen HTML sekitar output keseluruhan.

en: Add any additional classes separated by spaces, only used for value wrapper element.
ms_MY: Tambah mana-mana kelas tambahan yang dipisahkan oleh ruang, hanya digunakan untuk unsur selubung nilai.

en: Advanced
ms_MY: Lanjutan

en: Afrikaans
ms_MY: Afrika

en: After %s fields
ms_MY: Selepas bidang %s

en: After Company Meta
ms_MY: Selepas Syarikat Meta

en: After Job Meta
ms_MY: Selepas kerja Meta

en: All custom fields with translatable configuration values have been registered in string translation.
ms_MY: Semua bidang adat dengan nilai-nilai konfigurasi yang dinyatakan telah didaftarkan dalam rentetan penterjemahan.

en: All custom posts removed!
ms_MY: Semua posting adat dibuang!

en: Allow Download
ms_MY: Membolehkan muat turun

en: Allow Download:
ms_MY: Membolehkan muat turun:

en: Allowed<br/><a href="%1$s" target="_blank">Mime Types</a><br/><small>NOT required</small>
ms_MY: Dibenarkan <br/> <a href="%1$s" target="_blank"> Jenis Mime</a> <br/> <small>tidak diperlukan</small>

en: Amount to increase each step when using spinner
ms_MY: Jumlah yang meningkat setiap langkah apabila menggunakan pemutar

en: Append
ms_MY: Tambah

en: Append value to use for field
ms_MY: Tambah nilai akan digunakan untuk bidang

en: Arabic
ms_MY: Arab

en: Are you human?
ms_MY: Adakah anda manusia?

en: Are you sure you want to disable
ms_MY: Adakah anda pasti anda mahu menyahdayakan

en: Are you sure you want to enable
ms_MY: Adakah anda pasti anda mahu mendayakan

en: Are you sure you want to remove
ms_MY: Adakah anda pasti anda mahu mengalih keluar

en: Are you sure?  This will remove ALL of your custom and customized field data!
ms_MY: adakah awak pasti?  Ini akan mengalih keluar semua data bidang adat dan tersuai anda!

en: Armenian
ms_MY: Armenia

en: As Link URL Scheme
ms_MY: Sebagai skim URL Link

en: Auto (based on WordPress get_locale)
ms_MY: Auto (berdasarkan WordPress get_locale)

en: Auto Paragraph
ms_MY: Perenggan auto

en: Auto Populate
ms_MY: Mempopulasikan auto

en: Auto Save
ms_MY: Auto Simpan

en: Auto populate fields when adding listings via admin backend with value from the current admin user meta, or default value if admin user meta does not exist.
ms_MY: Auto mengisi medan apabila menambah senarai melalui admin backend dengan nilai daripada meta pengguna admin semasa atau nilai lalai jika meta pengguna admin tidak wujud.

en: Automatically output on the Job/Resume listing.
ms_MY: Output secara automatik pada senarai kerja/Resume.

en: Backup
ms_MY: Sandaran

en: Before Company Meta
ms_MY: Sebelum Syarikat Meta

en: Before Job Meta
ms_MY: Sebelum kerja Meta

en: Below you will find all of the fields that have been customized.  This includes newly created custom ones, as well as any default fields that have been customized.
ms_MY: Di bawah anda akan menemui semua bidang-bidang yang telah disesuaikan.  Ini termasuk orang-orang Kastam yang baru diwujudkan, serta mana-mana bidang lalai yang telah disesuaikan.

en: Bengali
ms_MY: Benggali

en: Bottom of Job Description
ms_MY: Bawah penghuraian kerja

en: Bottom of Job Listing
ms_MY: Bawah senarai kerja

en: Bottom of Resume Listing
ms_MY: Bawah senarai Resume

en: Bug Description
ms_MY: Description/kawalan pepijat

en: Bug Details
ms_MY: Butir-butir bug

en: Bug Report submitted succesfully!  Thank You!
ms_MY: Laporan pepijat diserahkan GBSB!  terima kasih!

en: Bulgarian
ms_MY: Bulgaria

en: By default the
ms_MY: Secara lalai dalam

en: By default the light theme is used, changed this to dark if you wish to use the dark theme.
ms_MY: Secara lalai tema cahaya digunakan, berubah ini ke gelap jika anda ingin menggunakan tema hitam.

en: By default the normal size is used.  Change this to compact to show a smaller recaptcha.
ms_MY: Saiz biasa digunakan secara lalai.  Tukar ini padat untuk menunjukkan recaptcha yang lebih kecil.

en: By default when you deactivate this plugin it will also deactivate/unregister your API/License Key.  With this setting checked your license will not be deactivated when you deactivate the plugin.
ms_MY: Secara lalai apabila anda menyahaktifkan plugin ini ia akan juga menyahaktifkan/unregister kunci API/lesen anda.  Dengan seting ini disemak lesen anda tidak akan dinyahaktifkan apabila anda menyahaktifkan plugin.

en: By default, when using any field type that has options (Dropdown, Radio Buttons, Multi-Select), the <strong>value</strong> is saved to the listing, and that is what is output when using any of the built-in methods.  Enable this setting to output/return the Label/Caption instead of the value.
ms_MY: Secara lalai, apabila menggunakan mana-mana jenis medan yang mempunyai pilihan (juntai, butang Radio, multi Select), <strong>nilai</strong> disimpan untuk penyenaraian, dan itulah apa yang output apabila menggunakan mana-mana kaedah yang terbina dalam.  Membolehkan seting ini untuk Label/kapsyen dan bukannya nilai output/kembali.

en: Cancel
ms_MY: Batal

en: Caption
ms_MY: Kapsyen

en: Caption:
ms_MY: Kapsyen:

en: Catalan
ms_MY: Catalonia

en: Checkbox (Custom True/False Labels)
ms_MY: Kotak semak (adat benar/palsu label)

en: Checkbox (Only show label if checked)
ms_MY: Kotak semak (hanya tunjukkan label jika disemak)

en: Checkbox False
ms_MY: Kotak semak palsu

en: Checkbox False:
ms_MY: Kotak semak palsu:

en: Checkbox Output Options
ms_MY: Pilihan kotak semakan Output

en: Checkbox True
ms_MY: Benar kotak semak

en: Checkbox True:
ms_MY: Benar kotak semak:

en: Chinese (Hong Kong)
ms_MY: Cina (Hong Kong)

en: Chinese (Simplified)
ms_MY: Bahasa Cina (ringkas)

en: Chinese (Traditional)
ms_MY: Bahasa Cina (tradisional)

en: Choose what you want the value to be output as.
ms_MY: Pilih apa yang anda mahu nilai output sebagai.

en: Classes
ms_MY: Kelas-kelas

en: Clear Selection
ms_MY: Buang pilihan

en: Click Here!
ms_MY: Klik di sini!

en: Click this button to pull all the field data and configuration via AJAX and display it below here.
ms_MY: Klik butang ini untuk menarik semua bidang data dan konfigurasi melalui AJAX dan mempamerkannya di bawah sini.

en: Click to show&hellip;
ms_MY: Klik untuk menunjukkan &hellip;

en: Close
ms_MY: Tutup

en: Compact
ms_MY: Padat

en: Company
ms_MY: Syarikat

en: Company Fields
ms_MY: Syarikat medan

en: Config
ms_MY: Tatarajah

en: Configuration
ms_MY: Konfigurasi

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
ms_MY: Sambungan gagal API kunci lesen pelayan - pelayan mungkin isu.

en: Create Backup!
ms_MY: Mencipta sandaran!

en: Croatian
ms_MY: Croatia

en: Custom
ms_MY: Adat

en: Custom <span class="count">(%s)</span> | Custom <span class="count">(%s)</span>
ms_MY[0]: Adat <span class="count"> (%s)</span>

en: Custom Default Field
ms_MY: Bidang adat lalai

en: Custom Field
ms_MY: Bidang adat

en: Custom Format (set below)
ms_MY: Adat Format (set di bawah)

en: Custom Optional Label
ms_MY: Label pilihan tersuai

en: Custom Required Label
ms_MY: Adat perlu Label

en: Custom Submit Button
ms_MY: Butang Submit adat

en: Custom caption to use if checkbox field type is checked.
ms_MY: Adat kapsyen untuk menggunakan jika kotak semak medan jenis disemak.

en: Custom caption to use if checkbox field type is not checked
ms_MY: Adat kapsyen untuk menggunakan jika kotak semak medan jenis tidak disemak

en: Custom caption to use if checkbox field type is not checked.
ms_MY: Adat kapsyen untuk menggunakan jika kotak semak medan jenis tidak disemak.

en: Danish
ms_MY: Denmark

en: Dark
ms_MY: Gelap

en: Date Display
ms_MY: Tarikh paparan

en: Date Save Custom Format
ms_MY: Tarikh simpan Format adat

en: Date Save Format
ms_MY: Tarikh simpan Format

en: Deactivate License
ms_MY: Menyahaktifkan lesen

en: Deactivate the %s License?
ms_MY: Menyahaktifkan lesen %s?

en: Deactivating ...
ms_MY: Menyahaktifkan...

en: Debug
ms_MY: Nyahpepijat

en: Debug is <strong>ENABLED</strong>
ms_MY: Nyahpepijat adalah <strong>dibenarkan</strong>

en: Debug logging has been disabled.
ms_MY: Nyahpepijat pembalakan telah dinyahdayakan.

en: Debug logging has been enabled.
ms_MY: Nyahpepijat pembalakan telah didayakan.

en: Default
ms_MY: Lalai

en: Default <span class="count">(%s)</span> | Default <span class="count">(%s)</span>
ms_MY[0]: Lalai <span class="count"> (%s)</span>

en: Default Field
ms_MY: Bidang lalai

en: Default Selection
ms_MY: Pilihan lalai

en: Default is <code>div</code>
ms_MY: Secara lalai ianya <code>Bhg.</code>

en: Default is <code>strong</code>
ms_MY: Tetapan lalai adalah <code>kukuh</code>

en: Default value for logged in users.
ms_MY: Nilai lalai untuk log masuk pengguna.

en: Default value to use for field.
ms_MY: Nilai lalai digunakan untuk bidang.

en: Description
ms_MY: Description/kawalan

en: Details
ms_MY: Butir-butir

en: Disable
ms_MY: Menyahdayakan

en: Disable Field
ms_MY: Menyahdayakan Field

en: Disable Force Debug
ms_MY: Melumpuhkan tentera nyahpepijat

en: Disable this field and ... The APPLY NOW button will no longer show on listing, and the GeoMyWP plugin will not function correctly!
ms_MY: Menyahdayakan bidang ini dan... Guna sekarang butang akan Tunjuk tiada lagi senarai, dan GeoMyWP plugin tidak akan berfungsi dengan betul!

en: Disabled
ms_MY: Kurang Upaya

en: Disabled (%s) | Disabled (%s)
ms_MY[0]: Kurang Upaya (%s)

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
ms_MY[0]: Kurang Upaya <span class="count"> (%s)</span>

en: Disabled Field
ms_MY: Bidang yang Kurang Upaya

[ctx: Disabled Field Status]
en: disabled
ms_MY: Orang Kurang Upaya

en: Disabled Option
ms_MY: Pilihan yang Kurang Upaya

en: Disabling this field will disable Geo location data, and could potentially cause problems, do so at your own risk!
ms_MY: Menyahdayakan bidang ini akan melumpuhkan data lokasi Geo, dan boleh berpotensi menimbulkan masalah, berbuat demikian di atas risiko anda sendiri!

en: Dissmiss this notice
ms_MY: Dissmiss notis ini

en: Do not automatically output the value
ms_MY: Tidak secara automatik keluaran nilai

en: Done
ms_MY: Dilakukan

en: Download The File
ms_MY: Muat turun fail

en: Dropdown
ms_MY: Juntai bawah

en: Dutch
ms_MY: Belanda

en: Edit Field Options
ms_MY: Bidang opsyen Edit

en: Education Fields
ms_MY: Bidang-bidang pendidikan

en: Email
ms_MY: E-mel

en: Email Address
ms_MY: Alamat e-mel

en: Enable
ms_MY: Membolehkan

en: Enable Bug Reporter
ms_MY: Membolehkan wartawan Bug

en: Enable Field
ms_MY: Membolehkan bidang

en: Enable Force Debug
ms_MY: Mendayakan nyahpepijat tentera

en: Enable Post Meta Inspector
ms_MY: Membolehkan Inspektor Meta Post

en: Enable the bug report icon in the top right corner to submit bug reports
ms_MY: Membolehkan ikon laporan pepijat di sudut kanan teratas untuk menyerahkan laporan pepijat

en: Enable this option to automatically prepend <code>http://</code> if it does not exist, when using the output as Link feature.
ms_MY: Membolehkan opsyen ini untuk menyambung <code>http://</code> secara automatik jika ia tidak wujud, apabila menggunakan output sebagai ciri-ciri pautan.

en: Enable this option to output WP Editor fields by their priority, after all other fields have been output (recommended)
ms_MY: Membolehkan opsyen ini untuk keluaran WP Editor bidang mengikut keutamaan mereka, selepas semua bidang-bidang lain telah output (disyorkan)

en: Enable this to use the core WordPress <a href="%s" target="_blank"><code>date_i18n()</code></a> function to attempt translation/format of date based on locale. Default value is unchecked.
ms_MY: Membolehkan ini menggunakan WordPress <a href="%s" target="_blank"> <code>date_i18n()</code></a> fungsi teras untuk cuba terjemahan/format tarikh berdasarkan penempatan. Nilai lalai adalah berdaftar.

en: Enabled (%s) | Enabled (%s)
ms_MY[0]: Didayakan (%s)

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
ms_MY[0]: Didayakan <span class="count"> (%s)</span>

[ctx: Enabled Field Status]
en: enabled
ms_MY: membolehkan

en: English (UK)
ms_MY: Bahasa Inggeris (UK)

en: English (US)
ms_MY: Bahasa Inggeris (Amerika Syarikat)

en: Epoch Timestamp
ms_MY: Cap masa kemasan

en: Error
ms_MY: Ralat

en: Error converting get_locale()!
ms_MY: Kesilapan menukar get_locale()!

en: Error determining the plugin Product ID.
ms_MY: Kesilapan menentukan plugin ID produk.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
ms_MY: Ralat yang menarik dalam e-mel yang berkaitan dengan kunci lesen daripada data opsyen.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
ms_MY: Ralat menarik Tika ID yang dikaitkan dengan kunci lesen daripada data opsyen.

en: Error pulling the license key from option data.
ms_MY: Ralat kekunci lesen daripada data pilihan menarik.

en: Error!
ms_MY: Ralat!

en: Estonian
ms_MY: Estonia

en: Experience Fields
ms_MY: Bidang pengalaman

en: Extension
ms_MY: Sambungan

en: Extra Classes:
ms_MY: Kelas tambahan:

en: False
ms_MY: Palsu

en: Field Data
ms_MY: Bidang Data

en: Field Editor
ms_MY: Editor bidang

en: Field Editor Settings
ms_MY: Seting Editor bidang

en: Field Meta Key:
ms_MY: Kekunci Meta bidang:

en: Field added successfully!
ms_MY: Medan berjaya menambah!

en: Field configuration created, and disabled successfully!
ms_MY: Tatarajah Field dicipta, dan orang Kurang Upaya berjaya!

en: Field configuration created, and enabled successfully!
ms_MY: Tatarajah Field dicipta, dan membolehkan berjaya!

en: Field configuration created, and updated successfully!
ms_MY: Tatarajah Field dicipta, dan berjaya dikemas kini!

en: Field configuration removed succesfully!
ms_MY: Tatarajah Field dikeluarkan GBSB!

en: Field edited successfully!
ms_MY: Bidang yang diedit berjaya!

en: Fields
ms_MY: Bidang-bidang

en: Fields Per Page
ms_MY: Bidang satu Laman

en: File Upload
ms_MY: Muat naik fail

en: Finnish
ms_MY: Finland

en: For any fields that are set as WP-Editor field type, show in admin section as full WP Editor instead of TextArea.
ms_MY: Bagi mana-mana bidang yang disetkan sebagai jenis bidang WP-Editor, menunjukkan bahagian admin sebagai penuh Editor WP dan bukannya "textarea".

en: Force Language
ms_MY: Memaksa Bahasa

en: Force Register String Translations
ms_MY: Pasukan mendaftar rentetan terjemahan

en: French
ms_MY: Perancis

en: French (Canadian)
ms_MY: Perancis (Kanada)

en: Full ajax plugin to Disable, Create, or Modify all WP Job Manager Fields, with numerous other advanced features.
ms_MY: Penuh ajax plugin untuk mematikan, mencipta atau mengubah suai semua WP kerja Pengurus ladang, dengan pelbagai lain advanced ciri-ciri.

en: Galician
ms_MY: Galicia

en: Generate Backup
ms_MY: Menjana sandaran

en: Generate and download a backup of all fields.
ms_MY: Menjana dan memuat turun sandaran semua bidang.

en: Georgian
ms_MY: Georgia

en: German
ms_MY: Jerman

en: German (Austria)
ms_MY: Jerman (Jerman)

en: German (Switzerland)
ms_MY: Jerman (Switzerland)

en: Google reCAPTCHA auto-detects the user's language by default, enable this setting to use language returned by WordPress, or a custom language set below.
ms_MY: Google reCAPTCHA auto-mengesan pengguna bahasa secara lalai, membolehkan seting ini untuk menggunakan bahasa yang dikembalikan oleh WordPress, atau Bahasa adat yang ditetapkan di bawah ini.

en: Gujarati
ms_MY: Gujarat

en: HTML5 Field Types
ms_MY: HTML5 Jenis-jenis bidang

en: Hebrew
ms_MY: Ibrani

en: Hide notice
ms_MY: Sembunyi notis

en: Highest number will be the last field on the form, can include decimal.
ms_MY: Tertinggi akan menjadi medan yang terakhir di dalam borang, boleh termasuk perpuluhan.

en: I understand, remove all data!
ms_MY: Saya faham, memadam semua data!

en: Icelandic
ms_MY: Iceland

en: If enabled this field will not show on frontend.
ms_MY: Jika ini membolehkan bidang tidak akan muncul pada antara muka.

en: If you change the meta key it will be saved as a new field!  You should NOT do this unless you know what your doing!
ms_MY: Jika anda menukar kunci meta ia akan disimpan sebagai bidang yang baru!  Anda tidak perlu melakukan hal ini kecuali anda tahu apa yang anda lakukan!

en: If you continue receive this error, please submit a <a target="_blank" href="%s">support ticket</a>.
ms_MY: Jika awda masih mendapat ralat ini, sila kemukakan yang <a target="_blank" href="%s"> menyokong Tiket</a>.

en: If you want to edit this field, please click the <strong>Edit</strong> link from the list table.
ms_MY: Jika anda ingin mengedit bidang ini, sila klik pautan <strong>Edit</strong> dari senarai jadual.

en: If you want to use a specific caption for the link enter it above. Leave blank to use the URL as the caption.
ms_MY: Jika anda ingin menggunakan kapsyen khusus untuk memasukkan pautan di atas. Tinggalkan tempat kosong untuk menggunakan URL sebagai kapsyen.

en: Image
ms_MY: Imej

en: Image Link
ms_MY: Pautan imej

en: Images are used as the default reCAPTCHA verification, select Audio to change the default to audio. Visitors will still be able to use either audio or images, this setting sets the default type shown initially.
ms_MY: Imej digunakan sebagai pengesahan reCAPTCHA lalai, pilih Audio untuk menukar default audio. Pengunjung masih boleh menggunakan audio atau imej, seting ini set jenis lalai yang ditunjukkan pada mulanya.

en: Import Backup
ms_MY: Sandaran import

en: Import Backup!
ms_MY: Import sandaran!

en: Import a previously generated backup for custom fields.  This uses the default WordPress import feature, if you do not see a file upload after clicking this button, make sure to import using WordPress importer.
ms_MY: Import sandaran sebelum ini dijana bagi bidang adat.  Ini menggunakan default WordPress import ciri, jika anda tidak melihat fail yang muat naik selepas klik butang ini, pastikan import menggunakan WordPress pengimport.

en: Indexing
ms_MY: Pengindeksan

en: Indonesian
ms_MY: Indonesia

en: Installed Version:
ms_MY: Versi yang telah dipasang:

en: Invalid Email
ms_MY: E-mel tidak sah

en: Italian
ms_MY: Itali

en: Japanese
ms_MY: Jepun

en: Job
ms_MY: Kerja

en: Job Meta End (after Date Posted)
ms_MY: Kerja akhir Meta (selepas Tarikh Posted)

en: Job Meta Start (before Job Type)
ms_MY: Kerja mula Meta (sebelum jenis pekerjaan)

en: Jobera Theme
ms_MY: Tema Jobera

en: Jobs List Meta End
ms_MY: Akhir Meta senarai pekerjaan

en: Jobs List Meta Start
ms_MY: Pekerjaan senarai Meta mula

en: Key
ms_MY: Kekunci

en: Korean
ms_MY: Korea

en: Label Wrapper
ms_MY: Label selubung

en: Largest value allowed in field
ms_MY: Nilai terbesar yang dibenarkan dalam bidang

en: Latvian
ms_MY: Latvia

en: License
ms_MY: Lesen

en: License Deactivate
ms_MY: Menyahaktifkan lesen

en: License Key
ms_MY: Kunci lesen

en: Light
ms_MY: Cahaya

en: Link
ms_MY: Pautan

en: Links Fields
ms_MY: Medan pautan

en: List After Header
ms_MY: Senarai selepas pengepala

en: List Before Header
ms_MY: Senarai sebelum Header

en: List Footer
ms_MY: Senarai Footer

en: List Meta
ms_MY: Senarai Meta

en: Listify Listing List
ms_MY: Listify senarai senarai

en: Listify Single Listing
ms_MY: Listify satu senarai

en: Listify Theme Widgets
ms_MY: Listify tema widget

en: Lithuanian
ms_MY: Lithuania

en: Loading ...
ms_MY: Memuatkan...

en: Make sure you disable the Regions plugin (if you are using it) to prevent issues when disabling this field.
ms_MY: Pastikan anda mematikan plugin Wilayah (jika anda menggunakannya) untuk mencegah isu-isu semasa menyahdayakan bidang ini.

en: Malay
ms_MY: Melayu

en: Max Length
ms_MY: Tempoh maksimum

en: Max Uploads
ms_MY: Gambar Max

en: Max amount of files that can be uploaded in this field
ms_MY: Max bilangan fail yang boleh dimuat naik dalam bidang ini

en: Max characters allowed in field, including spaces.
ms_MY: Aksara maksimum dibenarkan dalam medan, termasuk kawasan.

en: Maximum
ms_MY: Maksimum

en: Maximum file size: %s.
ms_MY: Saiz maksimum fail: %s.

en: Maximum files: %s.
ms_MY: Maksimum fail: %s.

en: Meta End (after Date Posted)
ms_MY: Akhir Meta (selepas Tarikh Posted)

en: Meta Key
ms_MY: Kekunci Meta

en: Meta Key was not specified!
ms_MY: Meta kekunci tidak ditentukan!

en: Meta Start (before Category)
ms_MY: Mula Meta (sebelum kategori Bahasa Melayu)

en: Meta keys can NOT have spaces in them, use an underscore instead! As an example, job shift should be job_shift.
ms_MY: Meta kekunci tidak boleh mempunyai kawasan mereka, sebaliknya menggunakan satu garis bawah! Sebagai contoh, kerja shift harus job_shift.

en: Minimum
ms_MY: Sekurang-kurangnya

en: Mongolian
ms_MY: Mongolia

en: Multi-Select
ms_MY: Pilih berbilang

en: Multiple
ms_MY: Berbilang

en: Multiple Candidate Photos
ms_MY: Gambar-gambar calon yang berbilang

en: My Link
ms_MY: Pautan saya

en: MySQL DATETIME
ms_MY: TARIKHMASA MySQL

en: No
ms_MY: tidak

en: No Value Field Types
ms_MY: Jenis-jenis bidang nilai tidak

en: No field data found!
ms_MY: Tiada data bidang yang ditemui!

en: No fields to remove!  A button will appear here when there is field data you can remove.
ms_MY: Tiada medan untuk mengalih keluar!  Butang akan muncul di sini apabila terdapat bidang data anda boleh mengalih keluar.

en: No results match
ms_MY: Tidak sepadan dengan keputusan

en: None
ms_MY: Tiada seorang pun

en: Norwegian
ms_MY: Norway

en: Older versions of this plugin saved option values for fields that do not require them. You can purge those values by clicking this button.
ms_MY: Versi yang lebih tua daripada plugin ini disimpan nilai opsyen bagi bidang-bidang yang tidak memerlukan mereka. Anda boleh Singkir nilai-nilai tersebut dengan mengklik butang ini.

en: Once Weekly
ms_MY: Sekali mingguan

en: Once you have renamed the directory, come back to the Plugins page to reactivate the plugin.  You will not lose any of your settings or configurations.
ms_MY: Sebaik sahaja anda telah dinamakan semula sebagai direktori, datang kembali ke halaman plugin untuk mengaktifkan plugin.  Anda tidak akan kehilangan sebarang seting atau tatarajah anda.

en: Option Labels
ms_MY: Label opsyen

en: Option values can NOT contain the asterisk (*) or tilde (~) characters! Labels are allowed to have these characters, but values can not!
ms_MY: Nilai opsyen tidak boleh mengandungi asterisk (*) atau watak-watak tilde (~)! Label dibenarkan untuk mempunyai watak-watak ini, tetapi nilai-nilai tidak boleh!

en: Optional
ms_MY: Pilihan

en: Optional Field Label
ms_MY: Label pilihan bidang

en: Options
ms_MY: Pilihan

en: Options are required for this field type!  Value IS required, label is optional.  If label is not provided the value will be used instead.
ms_MY: Opsyen yang diperlukan untuk jenis bidang ini!  Nilai adalah diperlukan, label adalah pilihan.  Jika label tidak diberikan nilai akan digunakan sebaliknya.

en: Options were purged from
ms_MY: Opsyen telah disingkirkan dari

en: Or you can
ms_MY: Atau anda boleh

en: Origin
ms_MY: Asal-usul

en: Output As
ms_MY: Output sebagai

en: Output As:
ms_MY: Output sebagai:

en: Output Location
ms_MY: Lokasi output

en: Output Priority
ms_MY: Keutamaan pengeluaran

en: Output Show Label
ms_MY: Label menunjukkan output

en: Output Wrapper
ms_MY: Output selubung

en: Output a custom/default field value from WP Job Manager Field Editor on any listing that supports widgets.
ms_MY: Keluaran nilai bidang adat/lalai dari WP kerja Pengurus bidang Editor pada apa-apa Penyenaraian yang menyokong widget.

en: Packages
ms_MY: Pakej-pakej

en: Password Text Box
ms_MY: Kotak teks kata laluan

en: Pattern
ms_MY: Corak

en: Persian
ms_MY: Parsi

en: Placeholder
ms_MY: Ruang letak

en: Please describe the bug, how to replicate the bug, and any other details you can add.  Links to screenshots would be helpful as well.
ms_MY: Sila terangkan bug, bagaimana untuk meniru bug, dan lain-lain butiran yang anda boleh menambah.  Pautan ke screenshot akan berguna juga.

en: Please rename the directory from: <code>%1$s</code> to <code>%2$s</code>
ms_MY: Sila Namakan semula direktori daripada: <code>%1$ s</code> untuk <code>%2$ s</code>

en: Please use the
ms_MY: Sila gunakan dalam

en: Plugin Not Found
ms_MY: Plugin yang tidak dijumpai

en: Plugins
ms_MY: Plugin

en: Polish
ms_MY: Poland

en: Populate
ms_MY: Mengisi

en: Portuguese
ms_MY: Portugis

en: Portuguese (Brazil)
ms_MY: Portugis (Brazil)

en: Portuguese (Portugal)
ms_MY: Portugis (Portugal)

en: Post Meta Inspector
ms_MY: Jawatan Inspektor Meta

en: Prepend
ms_MY: Menyambung

en: Prepend value to use for field
ms_MY: Menyambung nilai akan digunakan untuk bidang

en: Preview &rarr;
ms_MY: Pratonton &rarr;

en: Priority
ms_MY: Keutamaan

en: Purge Options
ms_MY: Singkir pilihan

en: Purge Options!
ms_MY: Singkir pilihan!

en: Radio Buttons
ms_MY: Butang radio

en: Refresh
ms_MY: Muat semula

en: Remove
ms_MY: Alih Keluar

en: Remove All
ms_MY: Alih keluar semua

en: Remove Field
ms_MY: Keluarkan Field

en: Report a Bug
ms_MY: Melaporkan Bug

en: Require
ms_MY: Memerlukan

en: Require specific packages to display this field
ms_MY: Memerlukan pakej khusus untuk memaparkan bidang ini

en: Required
ms_MY: Diperlukan

en: Required Field
ms_MY: Butir-butir mandatori

en: Required Field Label
ms_MY: Label butir-butir mandatori

en: Required to use reCAPTCHA, you can get one from <a href="%s" target="_blank">Google</a>.
ms_MY: Dikehendaki menggunakan reCAPTCHA, anda boleh mendapatkan salah satu dari <a href="%s" target="_blank"> Google</a>.

en: Resume Fields
ms_MY: Meneruskan bidang

en: Resume Submit Page
ms_MY: Resume hantar halaman

en: Romanian
ms_MY: Romania

en: Russian
ms_MY: Rusia

en: Save As
ms_MY: Simpan sebagai

en: Save Field
ms_MY: Simpan Field

en: Save the value (except default) when a listing is submitted, to the user's meta.
ms_MY: Simpan nilai (kecuali lalai) Bilakah senarai dihantar, kepada pengguna meta.

en: Secret Key
ms_MY: Kekunci rahsia

en: Section Header
ms_MY: Seksyen pengepala

en: Select <strong>%1$s</strong> to force the widget to render in the language returned by <a href="%2$s" target="_blank"><code>get_locale()</code></a>, which will be converted to a <a href="%4$s" target="_blank">Google reCAPTCHA supported language</a>, which is <strong>(%5$s)</strong> for the current locale of <strong>(%3$s)</strong>.  Otherwise, select a specific language to force the reCAPTCHA to use.
ms_MY: Pilih <strong>%1$ s</strong> untuk memaksa widget untuk memberi dalam bahasa yang dikembalikan oleh <a href="%2$s" target="_blank"> <code>get_locale()</code></a>, yang akan ditukarkan kepada sebuah <a href="%4$s" target="_blank"> Google reCAPTCHA disokong Bahasa</a>, itulah <strong>(%5$ s)</strong> bagi penempatan semasa <strong>(</strong> s $%3).  Sebaliknya, pilih Bahasa-bahasa tertentu untuk memaksa reCAPTCHA untuk digunakan.

en: Select All
ms_MY: Pilih semua

en: Select Some Options
ms_MY: Pilih beberapa opsyen

en: Select packages you want this field to show for.  Require checkbox above must be enabled for this to work.
ms_MY: Pilih pakej yang anda mahu bidang ini untuk menunjukkan bagi.  Memerlukan kotak semak di atas mesti boleh dibenarkan untuk ini untuk bekerja.

en: Select this checkbox to output the reCAPTCHA after the %s fields.  You should only need to do this if you have disabled all company fields, or prefer to have the reCAPTCHA above company fields.
ms_MY: Pilih kotak semak ini untuk keluaran reCAPTCHA ini selepas %s bidang.  Anda hanya perlu perlu lakukan ini jika anda telah mematikan semua syarikat bidang, atau memilih untuk mempunyai reCAPTCHA tersebut di atas medan Syarikat.

en: Select which field types you want to automatically add paragraphs to, when using one of the built-in output methods.
ms_MY: Pilih yang jenis yang anda mahu secara automatik menambah perenggan, apabila medan menggunakan salah satu kaedah output yang terbina dalam.

en: Serbian
ms_MY: Serbia

en: Set a specific height for oEmbed (in pixels), use only numbers do not include px.
ms_MY: Ketinggian tertentu bagi oEmbed (di piksel), gunakan hanya nombor-nombor tidak termasuk sgt.

en: Set a specific height for video (in pixels), use only numbers do not include px.
ms_MY: Menetapkan ketinggian tertentu untuk kegunaan video (dalam pixels), hanya nombor-nombor tidak termasuk sgt.

en: Set a specific width for oEmbed (in pixels), use only numbers do not include px.
ms_MY: Menetapkan lebar tertentu untuk oEmbed (dalam pixels), gunakan hanya nombor-nombor tidak termasuk sgt.

en: Set a specific width for video (in pixels), use only numbers do not include px.
ms_MY: Menetapkan lebar khusus untuk kegunaan video (dalam pixels), hanya nombor-nombor tidak termasuk sgt.

en: Short Bug Description ...
ms_MY: Penerangan ringkas Bug...

en: Should be something unique and lowercase, like <code>job_pay</code>
ms_MY: Harus menjadi sesuatu yang unik dan huruf kecil, seperti <code>job_pay</code>

en: Show Field Data
ms_MY: Menunjukkan Data bidang

en: Show Label
ms_MY: Menunjukkan Label

en: Show Label:
ms_MY: Menunjukkan Label:

en: Show WP-Editor instead of TextArea
ms_MY: Papar WP-Editor dan bukannya "textarea"

en: Single Job Listing Above Logo
ms_MY: Senarai pekerjaan tunggal di atas Logo

en: Single Job Listing After
ms_MY: Pekerjaan tunggal Penyenaraian selepas

en: Single Job Listing Before
ms_MY: Pekerjaan tunggal Penyenaraian sebelum

en: Single Job Listing Below Location Map
ms_MY: Senarai pekerjaan tunggal di bawah Peta lokasi

en: Single Job Listing Below Social Links
ms_MY: Senarai pekerjaan tunggal di bawah pautan sosial

en: Single Job Listing End
ms_MY: Akhir senarai pekerjaan tunggal

en: Single Job Listing Start
ms_MY: Mula senarai pekerjaan tunggal

en: Single Listing Actions
ms_MY: Satu senarai tindakan

en: Single Listing Below Location Map
ms_MY: Satu senarai di bawah Peta lokasi

en: Single Listing Bottom of Author Widget
ms_MY: Bawah satu senarai Widget penulis

en: Single Listing Bottom of Gallery Widget
ms_MY: Bawah satu senarai Gallery Widget

en: Single Listing Bottom of Main Content Widget
ms_MY: Bawah satu senarai Widget kandungan utama

en: Single Listing Bottom of Map Widget
ms_MY: Bawah satu senarai Widget Peta

en: Single Listing Bottom of Tags Widget
ms_MY: Bawah satu senarai Widget tag

en: Single Listing Bottom of Video Widget
ms_MY: Bawah satu senarai Video Widget

en: Single Listing Meta
ms_MY: Satu senarai Meta

en: Single Listing Top of Gallery Widget
ms_MY: Atas satu senarai Gallery Widget

en: Single Listing Top of Hours Widget
ms_MY: Single Penyenaraian atas jam Widget

en: Single Listing Top of Main Content Widget
ms_MY: Atas satu senarai Widget kandungan utama

en: Single Listing Top of Map Widget
ms_MY: Atas satu senarai Widget Peta

en: Single Listing Top of Tags Widget
ms_MY: Atas satu senarai Widget tag

en: Single Listing Top of Video Widget
ms_MY: Atas satu senarai Video Widget

en: Single Resume Listing After
ms_MY: Resume satu Penyenaraian selepas

en: Single Resume Listing Before
ms_MY: Resume satu Penyenaraian sebelum

en: Single Resume Listing End
ms_MY: Resume satu senarai akhir

en: Single Resume Listing Start
ms_MY: Resume satu senarai mula

en: Site Key
ms_MY: Laman Utama

en: Size
ms_MY: Saiz

en: Slovenian
ms_MY: Slovenia

en: Smallest value allowed in field
ms_MY: Nilai terkecil yang dibenarkan dalam bidang

en: Sorry, <code>%1$s</code> is not a valid WordPress MIME <strong>type</strong>! A list of the default ones can be found <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.<br />
ms_MY: Maaf, <code>%1$ s</code> bukanlah WordPress MIME yang sah <strong>jenis</strong>! Senarai lalai yang boleh didapati <a href="%2$s" target="_blank"> di sini</a>. < br / >

en: Sorry, <code>%1$s</code> is not a valid WordPress MIME type <strong>extension</strong>! A list of the default ones can be found <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.<br />You <strong>must</strong> include at least one of the MIME type extensions. As example, for jpeg you can use <code>jpg</code> or <code>jpg|jpeg|jpe</code>, but you <strong>must</strong> include at least one, or the entire string.
ms_MY: Maaf, <code>%1$ s</code> tidak sah WordPress MIME jenis yang <strong>sambungan</strong>! Senarai lalai yang boleh didapati <a href="%2$s" target="_blank"> di sini</a>. < br / > anda <strong>harus</strong> merangkumi sekurang-kurangnya salah satu daripada sambungan jenis MIME. Sebagai contoh, bagi jpeg yang anda boleh gunakan <code>jpg</code> atau <code>jpg|jpeg|jpe</code>, tetapi anda <strong>mestilah</strong> termasuk sekurang-kurangnya satu atau rentetan seluruh.

en: Sorry, that meta key already exists in the
ms_MY: Maaf, bahawa kekunci meta telah pun wujud di dalam

en: Sorry, the taxonomy <code>%1$s</code> does not exists, please verify you are using the correct taxonomy slug
ms_MY: Maaf, taksonomi <code>%1$ s</code> tidak wujud, Sila tentu sah anda menggunakan slug taksonomi yang betul

en: Sorry, there was an error adding this field.  Unable to add new field.
ms_MY: Maaf, ini satu ralat menambah bidang ini.  Tidak dapat menambah bidang baru.

en: Sorry, there was an error disabling this field.  Unable to create new field configuration.
ms_MY: Maaf, ini satu ralat menyahdayakan bidang ini.  Tidak dapat mencipta konfigurasi bidang baru.

en: Sorry, there was an error enabling this field.  Unable to create new field configuration.
ms_MY: Maaf, ini satu ralat yang membolehkan bidang ini.  Tidak dapat mencipta konfigurasi bidang baru.

en: Sorry, there was an error updating this field.  Unable to create new field configuration.
ms_MY: Maaf, ini satu ralat apabila mengemaskini bidang ini.  Tidak dapat mencipta konfigurasi bidang baru.

en: Sorry, you can only remove a default field configuration, not the actual field itself, if you want to remove it from the form, please use disable.
ms_MY: Maaf, anda hanya boleh mengalih keluar konfigurasi bidang lalai, tidak sebenar bidang itu sendiri, jika anda mahu mengalihnya keluar daripada borang ini, sila gunakan mematikan.

en: Sorry, your browser doesn't support embedded videos, you should upgrade to a modern browser.
ms_MY: Maaf, pelayar anda tidak menyokong video terbenam, anda perlu menaik taraf kepada pelayar moden.

en: Spaces are not allowed in this field!
ms_MY: Kawasan tidak dibenarkan dalam bidang ini!

en: Spanish
ms_MY: Sepanyol

en: Spanish (Latin America)
ms_MY: Bahasa Sepanyol (Amerika Latin)

en: Specify an HTML element wrapper for each value output, such as <strong>div</strong>. Do not include brackets. For list use <code>li</code>.  Default is <code>div</code>.
ms_MY: Tentukan satu selubung elemen HTML bagi setiap output nilai, seperti <strong>bah</strong>. Tidak termasuk kurungan. Untuk senarai menggunakan <code>li</code>.  Secara lalai ianya <code>bah</code>.

en: Specify an HTML element wrapper for entire output, such as <strong>div</strong>, or <strong>ul</strong>. Do not include brackets. Default is <code>div</code>.
ms_MY: Tentukan satu selubung elemen HTML bagi output keseluruhan, seperti <strong>bah</strong>, atau <strong>ul</strong>. Tidak termasuk kurungan. Secara lalai ianya <code>bah</code>.

en: Specify an HTML element wrapper for the label, such as <strong>h3</strong>, or <strong>strong</strong>. Do not include brackets, only the type of element. Default is <code>strong</code>
ms_MY: Tentukan satu selubung elemen HTML untuk label, seperti <strong>h3</strong>, atau <strong>kuat</strong>. Tidak termasuk kurungan, hanya jenis unsur. Tetapan lalai adalah <code>kukuh</code>

en: Specify the <strong>USER</strong> meta key to auto populate this field from if it exists (and user is logged in).  If meta key is set and meta exists for user, it will take priority over default value.<br /><br />If using a meta key from WPJM or WPRM you <strong>must</strong> prepend it with an underscore.  <i>As example, company_website would be <code>_company_website</code></i>
ms_MY: Menentukan kekunci meta <strong>pengguna</strong> untuk secara automatik mengisi bidang ini dari jika ianya wujud (dan pengguna log masuk).  Jika kekunci meta disetkan dan meta wujud untuk pengguna, ia akan mengambil keutamaan ke atas nilai lalai. < br / > < br / > jika menggunakan meta yang utama daripada WPJM atau WPRM anda <strong>perlu</strong> menyambung ia dengan menaipkan.  <i>Sebagai contoh, company_website akan <code>_company_website</code></i>

en: Standard Field Types
ms_MY: Jenis Standard Field

en: Standard Value Output (Regular text)
ms_MY: Standard nilai Output (teks biasa)

en: Step
ms_MY: Langkah

en: String Translation
ms_MY: Rentetan terjemahan

en: Submit Button Caption
ms_MY: Klik butang kapsyen

en: Succesfully disabled
ms_MY: GBSB yang Kurang Upaya

en: Succesfully enabled
ms_MY: GBSB telah membolehkan

en: Success
ms_MY: Kejayaan

en: Support
ms_MY: Sokongan

en: Swedish
ms_MY: Sweden

en: Taxonomy
ms_MY: Taksonomi

en: Taxonomy Checklist
ms_MY: Senarai Semak taksonomi

en: Taxonomy Dropdown
ms_MY: Juntai bawah taksonomi

en: Taxonomy Field Types
ms_MY: Jenis-jenis bidang taksonomi

en: Taxonomy Multi-Select Dropdown
ms_MY: Juntai bawah pelbagai Pilih taksonomi

en: Text Area
ms_MY: Kawasan teks

en: Text Box
ms_MY: Kotak teks

en: Textbox, WP-Editor, Dropdown, Upload, etc.
ms_MY: Kotak teks, WP-Editor, juntai, muat naik, dan lain-lain.

en: The ONLY supported characters for meta keys are a-z (lowercase), 0-9 (numbers), and _ (underscores, in place of space) for meta keys!<br />Do <strong>NOT</strong> use any other characters or you will have issues!
ms_MY: Yang hanya disokong aksara meta kekunci adalah a-z (huruf kecil), 0-9 (nombor), dan _ (garis bawah, bagi menggantikan Ruang) untuk kekunci meta! < br / > <strong>Jangan gunakan mana-mana watak-watak lain</strong> atau anda akan mempunyai isu-isu!

en: The activated copy of the %1$s plugin, is installed in the incorrect directory, the directory should match <code>%2$s</code>.
ms_MY: Salinan diaktifkan s $ %1 plugin, dipasang di dalam direktori tidak betul, direktori perlu padan dengan <code>%2$ s</code>.

en: The default button is <code>Preview &rarr;</code>, use <code>&amp;rarr;</code> for the arrow
ms_MY: Butang lalai <code>Preview &rarr;</code>, menggunakan <code>&amp; rarr;</code> anak panah

en: The default fields below WILL include any custom configuration you have made to them.
ms_MY: Medan lalai di bawah akan merangkumi konfigurasi mana-mana adat yang telah dibuat kepada mereka.

en: The email associated with your license key, this <strong>MUST</strong> match the email found on your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page.
ms_MY: E-mel berkaitan dengan kunci lesen anda, ini <strong>mesti</strong> padan dengan e-mel yang didapati di halaman <a href="%s" target="_blank"> Akaun saya</a> anda.

en: The license has been successfully deactivated locally, but please visit your sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page to verify this activation has been removed from our server.  There was an error automatically removing it, and chances are that is because it was already removed via your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page already..
ms_MY: Lesen telah telah berjaya dinyahaktifkan tempatan, tetapi sila layari laman plugin <a href="%s" target="_blank"> Akaun saya</a> sMyles anda untuk mengesahkan pengaktifan ini telah dialih keluar daripada pelayan kami.  Terdapat ralat yang mengeluarkannya secara automatik, dan kemungkinannya adalah kerana ia telah pun dibuang melalui Laman <a href="%s" target="_blank"> Akaun saya</a> anda sudah...

en: The license key associated with the email above.
ms_MY: Kekunci lesen yang berkaitan dengan e-mel yang di atas.

en: The max allowed files is %2$s for %1$s
ms_MY: Fail maksimum yang dibenarkan adalah s $ %2 untuk %1$ s

en: The max allowed files is %s
ms_MY: Fail maksimum yang dibenarkan ialah %s

en: Theme
ms_MY: Tema

en: There are not any custom fields to add to string translation.  Please setup some custom fields.
ms_MY: Tidak ada apa-apa bidang adat untuk menambah rentetan terjemahan.  Sila sediakan sesetengah bidang adat.

en: There are not any fields that need options purged.
ms_MY: Tidak ada apa-apa bidang yang memerlukan pilihan yang disingkirkan.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
ms_MY: Terdapat versi baru %1$ s yang disediakan. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> lihat versi %3$ s butiran</a> atau <a href="%4$s"> kemas kini sekarang</a>.

en: There was an error submitting your bug report, please try again later.
ms_MY: Terdapat ralat yang menyerahkan laporan pepijat anda, sila cuba lagi kemudian.

en: This box must be checked to enable auto populate.
ms_MY: Kotak ini perlu disemak untuk membolehkan automatik mengisi.

en: This field MUST be a number/integer.  Decimals are allowed.
ms_MY: Bidang ini perlu menjadi nombor/integer.  Perpuluhan adalah dibenarkan.

en: This field can not be changed to optional as it is required for core functionality of WP Job Manager
ms_MY: Bidang ini tidak boleh diubah kepada pilihan kerana ianya diperlukan untuk fungsi teras bagi WP kerja Pengurus

en: This field can not be disabled as it is required for core functionality of WP Job Manager
ms_MY: Bidang ini tidak dapat dinyahdayakan kerana ianya diperlukan untuk fungsi teras bagi WP kerja Pengurus

en: This field is required!
ms_MY: Bidang ini adalah diperlukan!

en: This is specifically for WPML or Polylang.  Only use this if you know you need to.  This will force loop through all custom fields and register all supported translatable values in string translation.
ms_MY: Ini adalah khusus untuk WPML atau Polylang.  Hanya menggunakan ini jika anda tahu anda perlu.  Ini akan memaksa gelung melalui semua bidang adat dan mendaftar semua disokong nilai-nilai yang dinyatakan dalam rentetan terjemahan.

en: This tab is kept here for compatibility purposes, and as a backup method for activation
ms_MY: Tab ini disimpan di sini untuk tujuan keserasian, dan sebagai satu kaedah sandaran untuk pengaktifan

en: This text you are reading.
ms_MY: Anda membaca teks ini.

en: This value will be used as the label that shows next to the actual reCAPTCHA
ms_MY: Nilai ini akan digunakan sebagai label yang menunjukkan di sebelah reCAPTCHA yang sebenar

en: This will remove all custom and customized field data!
ms_MY: Ini akan mengalih keluar semua data bidang khusus dan adat!

en: Title
ms_MY: Tajuk

en: Title:
ms_MY: Tajuk:

en: Today
ms_MY: Hari ini

en: Tooltip text and/or notice shown to user when field value does not validate.  Validation requires pattern field below to be set. If you do not see pattern field below the current field type does not support it.
ms_MY: Tooltip teks dan/atau notis yang ditunjukkan kepada pengguna apabila nilai bidang mengesahkan.  Pengesahan memerlukan corak bidang di bawah yang ditetapkan. Jika anda tidak melihat bidang corak di bawah jenis bidang semasa tidak menyokong.

en: Top of Resume Listing
ms_MY: Atas penyenaraian Resume

en: Translations
ms_MY: Terjemahan

en: True
ms_MY: Benar

en: Turkish
ms_MY: Turki

en: Type
ms_MY: Jenis

en: Ukrainian
ms_MY: Ukraine

en: Unable to determine correct job/resume/post ID!
ms_MY: Tidak dapat menentukan betul kerja resume/post ID!

en: Unable to determine slug to deactivate license.
ms_MY: Tidak dapat menentukan slug untuk menyahaktifkan lesen.

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
ms_MY: Tidak dapat menentukan slug, kunci lesen, dan/atau e-mel untuk mengaktifkan lesen, hubungi sokongan.

en: Unknown Error
ms_MY: Ralat yang tidak diketahui

en: Unknown Error! Refresh the page and try again.
ms_MY: Ralat yang tidak diketahui! Me-refresh halaman dan cuba lagi.

en: Use Widget Style:
ms_MY: Menggunakan Widget gaya:

en: Use a custom label for optional fields instead of required fields. HTML is supported. (default is optional)
ms_MY: Menggunakan label tersuai untuk pilihan bidang bukan medan yang diperlukan. HTML adalah disokong. (lalai adalah pilihan)

en: Use a custom label for required fields instead of optional fields. HTML is supported.
ms_MY: Menggunakan label tersuai untuk medan yang diperlukan dan bukannya pilihan bidang. HTML adalah disokong.

en: Use a custom value for the submit button (on initial submit page)
ms_MY: Menggunakan nilai adat untuk kemukakan (di hantar awal muka surat)

en: Use built-in Ajax uploader
ms_MY: Menggunakan built-in Ajax uploader

en: Using the syntax
ms_MY: Menggunakan sintaks

en: Validate field value using JavaScript regular expressions.  Title (from above) will be used as notice when pattern does not match. (HTML5)
ms_MY: Mengesahkan nilai bidang yang menggunakan ekspressi biasa JavaScript.  Tajuk (dari atas) akan digunakan sebagai notis Bilakah corak tidak padan. (HTML5)

en: Value
ms_MY: Nilai

en: Value Only (No HTML)
ms_MY: Nilai sahaja (tiada HTML)

en: Value Wrapper
ms_MY: Nilai selubung

en: Video Height
ms_MY: Ketinggian video

en: Video Width
ms_MY: Lebar video

en: Vietnamese
ms_MY: Vietnam

en: View
ms_MY: Pandangan

en: View Field
ms_MY: Melihat bidang

en: Visibility
ms_MY: Jarak penglihatan

en: WP Editor at Bottom
ms_MY: Editor WP di bawah

en: WP Job Manager
ms_MY: WP kerja Pengurus

en: WP Job Manager <strong>MUST</strong> be installed and activated for WP Job Manager Field Editor to work!
ms_MY: WP kerja Pengurus <strong>mesti</strong> dipasang dan diaktifkan untuk Editor bidang WP kerja Pengurus berusaha!

en: WP Job Manager Field Editor
ms_MY: WP kerja Pengurus bidang Editor

en: WPJM Custom Field
ms_MY: Bidang adat WPJM

en: WPJM Custom Fields
ms_MY: Bidang adat WPJM

en: When using <em>WP Job Manager Field Editor</em> with the <em>Listify</em> theme it is <strong>strongly</strong> recommended that you use/check/enable the <a href="%s" target="_blank">Directory Submission Fields</a>
ms_MY: Apabila menggunakan <em>WP kerja Pengurus medan Editor</em> bertemakan <em>Listify</em> ia adalah <strong>sangat</strong> disyorkan bahawa anda menggunakan/Semak/membolehkan <a href="%s" target="_blank"> Bidang penyerahan direktori</a>

en: Width of input field, in characters.
ms_MY: Lebar medan input dalam watak-watak.

en: Will add a meta box at the bottom of each listing that shows all the meta and values associated with the listing.
ms_MY: Akan menambah meta yang kotak di bahagian bawah setiap senarai yang menunjukkan semua meta dan nilai-nilai yang berkaitan dengan Penyenaraian.

en: Will display a download link for browsers incompatible with HTML5 video.
ms_MY: Akan memaparkan link muat turun untuk pelayar yang serasi dengan HTML5 video.

en: Will wrap the image in a link to the URL of the image.
ms_MY: Akan Balut imej di pautan ke URL imej.

en: WordPress Action Hook
ms_MY: Cangkuk tindakan WordPress

en: WordPress Date Format
ms_MY: Format tarikh WordPress

en: Wrap Image with a Link to the URL:
ms_MY: Balut imej dengan pautan ke URL:

en: Wrap Output
ms_MY: Balut Output

en: Wrap Output:
ms_MY: Balut Output:

en: Wrap Value
ms_MY: Balut nilai

en: Wrap Value:
ms_MY: Balut nilai:

en: Wrappers are HTML elements used to surround the output.  When specifying one, do not include brackets, only the type of element. All are optional, and if left blank the default will be used.
ms_MY: Wrappers adalah elemen HTML yang digunakan untuk mengelilingi output.  Apabila menentukan satu, tidak termasuk kurungan, hanya jenis unsur. Semua adalah pilihan, dan jika ditinggalkan kosong lalai akan digunakan.

en: Yes
ms_MY: Ya

en: Yes, allow
ms_MY: Ya, benarkan

en: Yes, force custom language (disables Google reCAPTCHA auto detection)
ms_MY: Ya, memaksa Bahasa adat (menyahdayakan pengesanan automatik reCAPTCHA Google)

en: Yes, force reindex when adding or updating a field configuration
ms_MY: Ya, memaksa mengindeks apabila menambah atau mengemaskini konfigurasi field

en: Yes, output/return the option Label/Caption instead of the value
ms_MY: Ya, output/kembali Label/kapsyen pilihan dan bukannya nilai

en: Yes, use <code>date_i18n()</code>
ms_MY: Ya, gunakan <code>date_i18n()</code>

en: You <strong>must</strong> include the correct MIME <strong>type</strong>! As example, for jpeg extension you <strong>must</strong> include the type that is <code>image/jpeg</code>.  These values can be found for all supported extensions <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
ms_MY: Anda <strong>perlu</strong> menyertakan MIME yang betul <strong>jenis</strong>! Sebagai contoh, bagi jpeg sambungan anda <strong>mesti</strong> termasuk jenis itulah <code>imej/jpeg</code>.  Nilai-nilai ini boleh didapati untuk semua sambungan yang disokong <a href="%2$s" target="_blank"> di sini</a>.

en: You can also just <a href="%1$s">hide this notice</a>, but be warned, there may be issues due to using the incorrect plugin directory!
ms_MY: Anda boleh juga hanya <a href="%1$s"> menyembunyikan notis ini</a>, tetapi diberi amaran, mungkin ada isu-isu kerana menggunakan direktori plugin yang salah!

en: You can find the directory located at: <br/> <code>%1$s</code>
ms_MY: Anda boleh mencari maklumat yang bertempat di: <br/> <code>%1$ s</code>

en: You can not use a <a href="%s" target="_blank">WordPress Public Query Variable</a> as a meta key as it will cause the submit listing page to show a 404 error! Choose something different!
ms_MY: Anda tidak boleh menggunakan satu <a href="%s" target="_blank"> WordPress awam pertanyaan pembolehubah</a> utama meta kerana ia akan menyebabkan halaman Penyenaraian hantar untuk menunjukkan satu ralat 404! Pilih sesuatu yang berbeza!

en: You can view, edit, or add user meta using my free open source <strong><a target="_blank" href="https://wordpress.org/plugins/user-meta-display/">User Meta Display</a></strong> plugin.
ms_MY: Anda boleh melihat, mengedit, atau menambah pengguna meta menggunakan plugin <strong><a target="_blank" href="https://wordpress.org/plugins/user-meta-display/"> Paparan Meta pengguna</a></strong> sumber terbuka percuma saya.

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
ms_MY: Anda telah berjaya mengaktifkan lesen %s, dan kini akan dapat menaik taraf plugin ini melalui WordPress secara automatik apabila kemas kini tersedia.

en: You have successfully deactivated the %s license.
ms_MY: Anda telah berjaya dinyahaktifkan lesen %s.

en: Your Email
ms_MY: E-mel anda

en: Your server is using a <strong>VERY OLD, unsupported, and no longer maintained</strong> version of PHP, version %5$s. <a href="%1$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP 5.2 was about <strong>%2$s ago</strong>!! This means there may be bugs, and security vulnerabilities that have not, and will never be patched for this version of PHP!<br /><br />It is <strong>strongly</strong> recommended that you contact your web hosting provider and request to upgrade to PHP 5.4 or newer ... or <a href="%3$s">Hide this Notice Forever!</a> (but don't say I didn't warn you)<br/><br /><a href="%4$s" target="_blank">Contact me</a> for an exclusive sMyles Plugins customer promo code discount for any shared <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting packages!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada, and France.  Your site will run faster than it ever has, or your money back!
ms_MY: Pelayan anda menggunakan versi yang <strong>Sangat lama, tidak disokong, dan tidak lagi disenggarakan</strong> PHP, versi %5$ s. <a href="%1$s" target="_blank"> EOL (akhir hayat)</a> untuk PHP 5.2 adalah kira-kira <strong>s $%2 yang lalu</strong>!! Ini bermakna mungkin ada bug, dan kelemahan keselamatan yang belum, dan tidak boleh dibaiki untuk versi ini PHP! < br / > < br / > ia adalah <strong>disyorkan bahawa anda menghubungi anda web hosting pembekal dan permintaan untuk menaik taraf kepada PHP 5.4 atau baru...</strong> atau <a href="%3$s"> Sembunyi ini notis selama-lamanya!</a> (tetapi tidak mengatakan saya tidak memberi amaran kepada anda) <br/> < br / > <a href="%4$s" target="_blank"> hubungi saya</a> bagi yang eksklusif sMyles plugin Baca promo kod diskaun untuk mana-mana dikongsi <strong>JPP (pemacu keadaan pepejal)</strong> pakej hosting!  Pusat-pusat data di Florida USA, Arizona USA, Montreal Kanada dan Perancis.  Laman web anda akan berjalan lebih cepat daripada ia pernah mempunyai, atau wang anda kembali!

en: Your server is using an <strong>OLD, unsupported, and no longer maintained</strong> version of PHP, version %5$s. <a href="%1$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP 5.3 was about <strong>%2$s ago</strong>!! This means there may be bugs, and security vulnerabilities that have not, and will never be patched for this version of PHP!<br /><br />It is <strong>strongly</strong> recommended that you contact your web hosting provider and request to upgrade to PHP 5.4 or newer ... or <a href="%3$s">Hide this Notice Forever!</a> (but don't say I didn't warn you)<br/><br /><a href="%4$s" target="_blank">Contact me</a> for an exclusive sMyles Plugins customer promo code discount for any shared <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting packages!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada, and France.  Your site will run faster than it ever has, or your money back!
ms_MY: Pelayan anda menggunakan versi <strong>lama, tanpa sokongan, dan tidak lagi dijaga</strong> PHP, s. $ versi %5 <a href="%1$s" target="_blank"> EOL (akhir hayat)</a> untuk PHP 5.3 adalah kira-kira <strong>s $%2 yang lalu</strong>!! Ini bermakna mungkin ada bug, dan kelemahan keselamatan yang belum, dan tidak boleh dibaiki untuk versi ini PHP! < br / > < br / > ia adalah <strong>disyorkan bahawa anda menghubungi anda web hosting pembekal dan permintaan untuk menaik taraf kepada PHP 5.4 atau baru...</strong> atau <a href="%3$s"> Sembunyi ini notis selama-lamanya!</a> (tetapi tidak mengatakan saya tidak memberi amaran kepada anda) <br/> < br / > <a href="%4$s" target="_blank"> hubungi saya</a> bagi yang eksklusif sMyles plugin Baca promo kod diskaun untuk mana-mana dikongsi <strong>JPP (pemacu keadaan pepejal)</strong> pakej hosting!  Pusat-pusat data di Florida USA, Arizona USA, Montreal Kanada dan Perancis.  Laman web anda akan berjalan lebih cepat daripada ia pernah mempunyai, atau wang anda kembali!

en: description
ms_MY: description/kawalan

en: disable
ms_MY: menyahdayakan

en: div
ms_MY: Bhg.

en: field is a single upload.  Enable this option to allow changing this to multiple files, but be aware that there may be issues with the list in admin, etc.  Use at your own risk.
ms_MY: medan adalah sebuah upload tunggal.  Membolehkan opsyen ini untuk membolehkan ini ke beberapa fail yang berubah-ubah, tetapi sedar bahawa mungkin terdapat masalah dengan senarai admin, dan sebagainya.  Gunakan risiko anda sendiri.

[ctx: fields]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ms_MY[0]: Semua <span class="count"> (% s)</span>

en: fields:
ms_MY: bidang:

en: https://plugins.smyl.es/wp-job-manager-field-editor
ms_MY: https://plugins.smyl.es/WP-Job-Manager-Field-editor

en: label
ms_MY: Label

en: my-class my-class2
ms_MY: my-kelas saya-class2

en: my-class my-custom-class my-other-class
ms_MY: my-kelas saya-adat-kelas saya lain-kelas

en: oEmbed (YouTube/Vimeo/SoundCloud etc)
ms_MY: oEmbed (YouTube/YouTube/SoundCloud etc)

en: oEmbed Height
ms_MY: oEmbed tinggi

en: oEmbed Width
ms_MY: oEmbed lebar

en: page to activate or deactivate your licenses.
ms_MY: Laman untuk aktifkan atau Nyahaktifkan lesen anda.

en: placeholder
ms_MY: Ruang letak

en: priority
ms_MY: keutamaan

en: remove
ms_MY: Alih Keluar

en: required
ms_MY: diperlukan

en: sMyles Plugins Licensing
ms_MY: sMyles plugin Pelesenan

en: strong
ms_MY: kuat

en: to be set as multiple file uploads
ms_MY: yang ditetapkan sebagai berbilang fail gambar

en: type
ms_MY: jenis

en: value
ms_MY: nilai
